• píšou, že mají skladem a není to pravda

• nabízíte zboží které nemáte.

nedoporučuji

• Ucelený sortiment oborově zaměřený
    • Problémy s dodáním nabízeného sortimntu

• příznivá cena
    • přehledné stránky
    • dlouhá dodací lhůta

Vážený zákazníku,
    V minulých dnech jsme zkrátili dodací lhůtu na 3-7 dnů.
    Pokud si objednáte zboží označené "skladem", je Vám doručeno do 48 hod.
    Většinu zboží objednáváme u dodavatelů, to je zboží, u kterého je dodacé lhůta 3- 7dnů. Např. NIKE, nemá sklady v ČR a dováží zboží ze skladů z Belgie.
    Máme průměr na dodání 6,2 pracovních dnů.
    Ověřený zákazník BIGfotbal.cz

• Dlouhé dodací lhůty bez sděleného vysvětlení ze strany prodávajícího (např, zboží není na skladě apod.)

Vážený zákazníku,
    náš systém je uzpůsoben tak, že jste emailem informován a to nejméně třikrát v průběhu celé objednávky.
    Ale stává se, že se nám emaily vrací z důvodu, že zákazník má třeba plnou emailovou schránku.
    Dále bych se chtěla zeptat zda-li jste psal nebo jiným způsobem kontaktoval zákaznický servis?? Na všechny podněty reagujeme nejpozději do 24 h.
    Ráda bych byla, kdyby jste se se mnou spojil a sdělil č. obj., abychom zjistili, kde nastal problém.

Vážený zákazníku,
    byla bych ráda, kdyby jste mi sdělil konkrétní problém při vyřizování Vaší objednávky, abychom našli příčinu Vaší nespokojenosti a ev. abychom se napříště vyvarovali případných chyb.

Špatný!

• Pestrosť tovaru

Tovar je fajn, ale komunikácia nulová

[email protected]

• Stále doufám, že DÉLKA DODACÍ LHŮTY byla ovlivněna pouze z důvodu Vánoc.

Zboží jsem nedostal. Komunikace ze strany obchodu žádná. Musel jsem volat a ptát se. Ani druhý datum dodání nebyl splněn!

• Dodací lhůta dlouhá
    • obchod nedá vědět jak na tom objednávka je

Vážený zákazníku,
    mrzí nás Vaše hodnocení a ráda bych Vás požádala, zda by jste napsal konkrétně Vaše problémy s objednávkou na níže uvedený email.
    Děkuji

• Dodání zboží.

Je zbytečné nabízet zboží na netu když mi ho nedodáte.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše reakce a hodnocení , které nechápeme. Zboží jste si objednal v pátek 30.11. a zboží jsme Vám expedovali v pondělí 10.12. V tomto období byly dva víkendy, takže jsme Vaši objednávku vyřídili za 6 pracovních dnů. Během této doby jsme s Vámi komunikovali emalem a to celkem 3x.
    Píšete zde "Je zbytečné nabízet zboží na netu když mi ho nedodáte", ale Vy jste zboží obdržel !!!

• standardní nabídka
    • nedodání objednaného zboží, oddalování

při objednání nestandardního zboží zřejmě nejsou schopni dodat, neustále oddalují

tento internetový obchod z výše uvedeného důvodu nedoporučuji

• Široký sortiment
    • Dostupnost zboží

Objednávejte pouze v případě kdy na zboží nespěcháte

Vážený zákazníku,
    byla opravdu ráda, kdyby jste i Vy nás kontaktoval, rádi bychom zjistili příčinu Vaší nespokojenosti. V minulých dnech jsme zkrátili dodací lhůtu na 3-7 dnů. Každý, kdo se podívá na náš e-shop vidí u každého zboží dodací lhůtu. Pokud si neotevřete skladový výprodej, u všech položek je dodací lhůta 3-7 dnů. I zde na Heurece vidíte, že průměr dodání máme 6,2 dnů. Zboží, které není ve skladovém výprodeji, objednáváme u dodavatelů. Většina dodavatelů má sklady po celé Evropě. Jsem toho názoru, že pokud např. NIKE objednané zboží dováží ze skladů v Belgii, je průměr 6,2 dnů na dodání velice dobrý

• Délka dodací lhůty

odpovídám Vám podobně, jako u předchozích zákazníků,
    byla opravdu ráda, kdyby jste i Vy nás kontaktoval, rádi bychom zjistili příčinu. Každý, kdo se podívá na náš e-shop vidí u každého zboží dodací lhůtu. Pokud si neotevřete skladový výprodej, u všech položek je dodací lhůta 5-14 dnů. I zde na Heurece vidíte, že průměr dodání máme 6,2 dnů. Zboží, které není ve skladovém výprodeji, objednáváme u dodavatelů. Většina dodavatelů má sklady po celé Evropě. Jsem toho názoru, že pokud např. NIKE objednané zboží dováží ze skladů v Belgii, je průměr 6,2 dnů na dodání velice dobrý
    [email protected]

• Jednání pana Veselého bylo pro mne zklamáním.

Chování a komuniakce s klientem je na bodu mrazu. Nejdříve zašlou špatné zboží, poté ujistí že vše napraví a déle než týden se neozvou a nereagují na výzvy.

Vážený zákazníku,
    znovu se omlouváme, že jste omylem obdržel zboží jiného zákazníka.
    Zboří jste objednal 17.10.2012 a 18.10. 2012 Vám byla expedována zásilka. Stala se chyba v expedici, kdy jste omylem obdržel zboží jiného zákazníka. Dne 22.10. jste zboží reklamoval a zaslal zpět na naší adresu, kam zboží bylo doručeno 24.10.2012. Komunikovali jsme ve všech těchto dnech s Vámi telefonicky a emailem. Kontaktovali jsme i druhého zákazníka, který slíbil, že Vaše zboží zašle zpět. Dne 27.10. a 28.10. jsme s Vámi hovořili telefonicky. Toto zboží nám bylo vráceno až 31.10.2012 a hned tento den Vám bylo vyexpedováno pochopitelně na naše náklady.
    Vím, že tato situace se záměnou zboží byla nepříjemná nejenom pro Vás, ale i pro nás a bylo naší smahou vše co v nejkratší době napravit, ale určitě, jak vidím v historii Vaší objednávky, né tím, že s Vámi nebudeme komunikovat.

• dodací lhůty

u většiny zboží hrozně dlouhé dodací lhůty.

odpovídám Vám podobně, jako u předchozích zákazníků,

• zadne
    • dlouha cekaci lhuta na zbozi

zkusenosti s timto obchodem nemam,jelikoz jsem v nem nakupoval poprve.Obchod je prumerny,pri dnesnim trhu na netu.Znamym bych ho nedoporucil,jelikoz na zbozi cekam velmi dlouho.

Vážený zákazníku,
    mrzí mě Vaše zkušenost s nákupem zboží v našem shopu.
    Ráda bych, aby jste mě kontaktoval a pokud čekáte dlouho na vyřízení Vaší objednávky, konkrétně bych s Vámi tento problém řešila.

• velký výběr zboží
    • katastrofální dodací lhůty

velký výběr kvalitního zboží, ale po zaplacení požadované částky přijde jenom potvrzení že platbu přijali a zboží v nedohlednu

Vážený zákazníku,
    byla opravdu ráda, kdyby jste i Vy nás kontaktoval, rádi bychom zjistili příčinu. Každý, kdo se podívá na náš e-shop vidí u každého zboží dodací lhůtu. Pokud si neotevřete skladový výprodej, u všech položek je dodací lhůta 5-14 dnů. I zde na Heurece vidíte, že průměr dodání máme 6,2 dnů. Pokud zboží zaplatíte kartou při objednání zboží, je pochopitelné, že máme platbu hned. Zboží, které není ve skladovém výprodeji, objednáváme u dodavatelů. Většina dodavatelů má sklady po celé Evropě. Jsem toho názoru, že pokud např. NIKE objednané zboží dováží ze skladů v Belgii, je průměr 6,2 dnů na dodání velice dobrý
    [email protected]

• všechno píšou,že je skladem a přitom není

Vážený zákazníku,
    byla opravdu ráda, kdyby jste nás kontaktoval. Každý, kdo se podívá na náš e-shop vidí u každého zboží dodací lhůtu. Pokud si neotevřete skladový výprodej, u všech položek je dodací lhůta 5-14 dnů. Mrzí mě velice Vaše reakce, protože svojí nepozorností zde uvádíte nepravdivé informace a tím poškozujete náš obchod. Pod "Anonym" se dá napsat vše, že.