Rychlá a hezky udělaná objednávka

• Jsem velice spokojena vynikajici komunikace.

• Velký výběr produktů k potisku
    • Snadné vytvoření vlastního vzhledu pomocí editoru
    • Příznivá cena
    • Potisk hrnku po celém obvodu

Hrníček je moc pěkný, potisk se povedl a dělá mi radost :-)

Rychlé dodání.

• Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení

Opravdu skvělá komunikace a řešení sebemenších problémů, vřele doporučuji, rychlé a bezproblémové, byl jsem příjemně překvapen

Dobrá komunikace a rychlost doručení.

• Rychlé zpracování rychlé dodání...hned reagovali emailem pro upřesnění objednávky... Jsem moc spokojená

• Veľmi príjemná komunikácia
    • E-shop zasiela aj na Slovensko
    • Krásna práca-hodiny sú veľmi pekné

S nákupom som bola veľmi spokojná. E-shop zasiela aj na Slovensko. Nástenné hodiny sú krásne a sklenené. Balík bol starostlivo zabalený. Veľmi dobrá aj telefonická aj mailová komunikácia. Obchod odporúčam.

• Na základě vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že zde pracují lidé, kterým zaleží na tom, aby výsledek byl co nejlepší i když váš návrh není 100%. Děkuji

o žádné nevím

• Rychlá reakce na emaily, prodejce dělá vše pro to, aby byl zákazník spokojený.
    • Výborná komunikace
    • Velký výběr
    • Dobrá cena

Rychlá reakce na emaily, prodejce dělá vše pro to, aby byl zákazník spokojený.

Velká spokojenost

Půllitr se samolepku, kterou smyjete, hodně špatné.

Reakce obchodu Bezvadný dárek

Citace z poznámy k produktu z našich stránek
    "Jedná se o speciální vodní samolepku, která je odolná při běžném používání. V žádném případě se nedoporučuje dávat do myček nádobí, nebo dlouhodobě nechávat stát ve vodě. Jedná se spíše o dekorační předmět k občasnému použití."
    Protože se nejedná o první problém s tímto produktem tento typ korbelů stahujeme z nabídky.
    Russina Milan

• jednoduchý postup při vytváření návrhu
    • krásné provedení
    • dobrá komunikace, vstřícnost

Rychlé dodání

• Nejlepší e-shop co znám
    • Super komunikace
    • Velký výběr a kvalitní
    • Rychlé dodání zboží

• Rychlé doručení a výborná kvalita výrobků

• Rychlost zpracování
    • 2 polštáře ze tří jsou vyhovující
    • Nižší cena
    • Tisk fotky je na polštáři nakřivo, ačkoliv v programu to bylo vidět jako rovný čtverec
    • Požádala jsem, abych byla upozorněna, pokud by byla kvalita fotky na tisk na polštář nevyhovující, aby se to nevytisklo nekvalitně. Upozorněna jsem nebyla a fotka je na polštáři rozmazaná.
    • Výplň polštáře by mohla byt lepší

Reakce obchodu Bezvadný dárek

Na takovouto recenzi se reaguje špatně. V první řadě nechápu, proč se paní nespojila se mnou a nevyřešilo se to formou
    reklamace, což se občas prostě stává. Jsme jenom lidé a nikdo nejsme neomylní. Na reklamaci reaguji vždy buďto dodáním nového výrobku, nebo vrácením peněz. Mohlo se stát že byla fotka trochu nakřivo. Uznávám. Polštářů teď dělám hodně a jak jsem psal, nikdo nejsme neomylní. A co se týče kvality fotek, tak špatná fotka asi nebyla, jinak bych polštář nedělal. Myslím si, že každý by měl vědět, co posílá. Jen vyjimečně lidé posílají studiové fotografie. Často jsou to fotky z mobilů, proti slunci, za šera, v noci. Musel bych řešit každou druhou fotku.
    Russina Milan - www.bezvadnydarek.cz

byla jsem vždy spokojená.Poslední zásilka byla zabalená zvláštním zpusobem kdy jsme hledali potisk na polštář pod dnem balíčku,a bílý polštař byl zabalen zvlášt,přisuzuji to předvánočnímu času kdy je na balení asi míň času. Jinak ok.

Reakce obchodu Bezvadný dárek

Dobrý den. Již jsme změnili přístup a za toto se omlouváme. Docházely nám krabice na polštáře, ale nebylo to od nás moudré. Již balíme jako vždy předtím, komplet polštář do ochranné fólie a do krabice. Milan Russina - www.bezvadnydarek.cz

• Přehledný a jasný postup, při vytváření vlasního grafického návrhu. Kde je jasné, jak bude finální produkt vypadat.
    • Velký výběr.
    • Rychlost doručení.