• Spolehlivost dodání

Jinde jsem nesehnala 0,5l hrnek s možností potisku vlastními fotkami (navíc na celém obvodu). Děkuji.

kvalitní zpracování, rychlé dodání a přijatelná cena, doporučuji

• Ceny
    • Super provedení výrobku

Celkově obchod ok

• Rychlé doručení
    • Přesně jak jsem očekával

• brzké dodání!

Pokladničky jsou nádherný, nechala jsem udělat pro svoje tři vnučky.

• skvělá práce přesně tak jak jsem si představovala.Doporučuji

• Vstřícnost
    • Ochota
    • VŮBEC NIC

Po mém objednání, jsem zjistila, že je vše špatně. Neskutečně vstřícný a milý pán byl neskutečně ochotný a celou objednávku předělal dle mých představ. Plno lidí už by mě poslala do háje, ale on s velkou trpělivostí mi pomohl a objednávku dopiloval tak, jak jsem chtěla. Navíc to bylo během víkendu a to tuplem se na mě mohl vyprdnout. já objednala v pátek a v úterý už jsem měla objednané zboží doma.
    Určitě, když budu opět něco chtít, zavítám do tohoto obchodu.
    Znovu proto mnohokrát děkuji a přeji hodně úspěchů

Dárek byl pěkný, ale zklamalo mě, že jako dárek jsem si hodiny musela složit a sehnat nějakou krabici. Očekávala jsem hodiny v dárkové krabici a ne hlavolam.

Reakce obchodu Bezvadný dárek

Především kvůli dopravy nelze posílat hodiny složené. Rafičky jsou tenoučké, poškodily by se. Dobré zabaleni je polovina úspěchu tohoto druhu eshopu, jako jsme my. A hodiny i rafičky v originál kartonovych balenich jsou. RUSSINA MILAN

Musím velmi doporučit obchod !!!!! Výborná a hlavně velmi rychlá komunikace !! A všechny objednané dárky byly krásné , vždy velká spokojenost !!! Opravdu doporučuji .

Výborná komunikace. Neskutečně rychlé dodání. Ve středu večer jsem zadala objednávku (polštářek s vlastní fotkou) a v pátek jsem ho měla v zásilkovně.

• Rychlé vyřízení objednávky

Rychlost dodání

Super,rychlé dodání,velmi dobrá komunikace

Krásné zboží, super ceny, velmi rychlé dodání.

• Rychlé doručení zboží, výborná komunikace, ochota vždy pomoci, zboží snad ještě hezčí než zaslaný návrh

Tento obchod doporučuji svým známým již několik let z důvodu 100% spokojenosti. Pan vedoucí mně dokáže vždy pomoci s grafikou a poradí. Škoda, že takových lidí není více.

Jsem nadšená s rychlím dodáním.Dále veliká ochota s vyřešením mého problému.Rozhodně doporučuji a ráda vytvořím další objednávku.

• Zboží doručeno rychle a bez problémů
    • Výborné jednání

Obchod vřele doporučuji

stránky velmi doporučuji, udělala jsem si zde již druhý polštář jako dárek. moc se mi líbí, že zde je hodně obrázků, clipártů, které člověk může použít. já využila oboustranný polštář a vždy jsem byla s výsledkem spokojená a pokud tam byl nějaký problém, tak se mi pán ozval a zeptal se zda mi může polštář upravit tak, aby třeba rast barev byl hezčí. tak že za mě super a už vím, že budu dělat za půl roku další polštář k narozeninám :) a cena taky v pohodě za oboustranný tisk. a rychlost taky super.

• Oceňuji vstřícné jednání.
    • Expresní dodání zboží.
    • Kvalita tisku.
    • Tisk pouze na bílý polštář.

Bleskové odeslání, skvělá kvalita