Půllitr se samolepku, kterou smyjete, hodně špatné.

Reakce obchodu Bezvadný dárek

Citace z poznámy k produktu z našich stránek
    "Jedná se o speciální vodní samolepku, která je odolná při běžném používání. V žádném případě se nedoporučuje dávat do myček nádobí, nebo dlouhodobě nechávat stát ve vodě. Jedná se spíše o dekorační předmět k občasnému použití."
    Protože se nejedná o první problém s tímto produktem tento typ korbelů stahujeme z nabídky.
    Russina Milan

• Rychlost zpracování
    • 2 polštáře ze tří jsou vyhovující
    • Nižší cena
    • Tisk fotky je na polštáři nakřivo, ačkoliv v programu to bylo vidět jako rovný čtverec
    • Požádala jsem, abych byla upozorněna, pokud by byla kvalita fotky na tisk na polštář nevyhovující, aby se to nevytisklo nekvalitně. Upozorněna jsem nebyla a fotka je na polštáři rozmazaná.
    • Výplň polštáře by mohla byt lepší

Reakce obchodu Bezvadný dárek

Na takovouto recenzi se reaguje špatně. V první řadě nechápu, proč se paní nespojila se mnou a nevyřešilo se to formou
    reklamace, což se občas prostě stává. Jsme jenom lidé a nikdo nejsme neomylní. Na reklamaci reaguji vždy buďto dodáním nového výrobku, nebo vrácením peněz. Mohlo se stát že byla fotka trochu nakřivo. Uznávám. Polštářů teď dělám hodně a jak jsem psal, nikdo nejsme neomylní. A co se týče kvality fotek, tak špatná fotka asi nebyla, jinak bych polštář nedělal. Myslím si, že každý by měl vědět, co posílá. Jen vyjimečně lidé posílají studiové fotografie. Často jsou to fotky z mobilů, proti slunci, za šera, v noci. Musel bych řešit každou druhou fotku.
    Russina Milan - www.bezvadnydarek.cz

Nepovedené puzzle, které hned skončilo v odpadu. Vyhozené peníze!

Reakce obchodu Bezvadný dárek

Tak u tohoto pána mě to fakt nepřekvapuje. Pošle fotku, kde jsou přes celou fotky dvě děti v krabicích a hrozně se diví, že po zvětšení na formát puzzle má přes celé puzzle dvě děti v krabicích.
    Peníze jsem nevracel, puzzle byly vyrobeny v pořádku, barvy souhlasily. Neposlal jsem náhled, pravda, neviděl jsem důvod.
    Nechtěl text, nic co by fotku změnilo. Asi tak .
    Navíc byla z mé strany nabídka vrácení peněz, pokud uvidím stejné puzzle které si pán nechal údajně
    udělat u konkurenční firmy. Nepřišlo mi žádné foto nových puzzle.
    Recenze mě mrzí, ale takový je život...

Nic nedorazilo. Ani objednané zboží ani peníze,které byli na víc.

Dobrý den
    Zakázka byla odeslána 3.12. českou poštou. Kopii dokladu jsem pánovi odeslal.
    Bohužel je před vánoci a zásilky přes českou poštu chodí i 10 dní.
    Za to já vážně nemohu a neovlivním to.
    Proto raději všem doporučuji zásilkovnu a kolikrát i dohledávám pobočky v místě bydliště a doručení přes zásilkovnu lidem navrhuji.