• Obchod vůbec nekomunikuje. Psala jsem jim, že se mi nepodařilo zaplatit objednávku, aby mi poslali platební údaje. Vůbec mi neodpověděli, ani nereagovali na to že objednávka tedy nebyla uskutečněná.

Zboží nedorazilo, žádné informace...

• Bohužel jsem dostala jiný vzor, než jsem si na internetu objednala. A tak bych se ráda domluvila, že vám pošlu zpět, to co jste mi poslali a buď mi pošlete ten, co jste inzerovali na internetu a nebo mi vrátíte peníze. je mi to lito, věřím, že to byl jen omyl v tom předvánočním shonu. děkuji Vlaďka Štěpanovičová mobil 602101224

• levné zboží
    • nedůvěryhodný

Zboží je možné osobně převzít po předchozí telefonické domluvě na adrese bytu. Není provozovna, ale pouze byt. Špatná komunikace, nedůvěryhodné. Objednávku jsem raději zrušil, abych předešel případným problémům při případné reklamaci. Absolutně nedoporučuji!

Reakce obchodu BEZDOTEKU.cz

na uvedené adrese máme kancelář a sídlo společnosti. Pokud si myslíte, že jsme schránková firma, tak nejsme. Komunikace byla jasná, napsal jsem vám, že tu jsem většinou od 12. hodin do 16. hodin a ať si zavoláte než vyrazíte, abychom si to potvrdili. To jste neudělal a přijel jste, když jsem tu nebyl. Pak s naštvanou SMS odjel. Ostatní zákazníci problém neměli, vždy jsme se po domluvě potkali. Co se týče reklamací, tak ty máme nadstandardní, máme spoustu pochval od zákazníků, jelikož jsem vstřícní a někdy řešíme záruky i nad rámec reklamace (tj. zákazník na ni neměl nárok, ale přesto mu bylo vyhověno, záleží vždy na to komunikaci zákazník obchod).

S pozdravem Jiří Roháč
    BEZDOTEKU.cz

Tyden po uhrazene objednavce nedorazilo potvrzeni o vyexpedodovani zbozi, jen info o uhrade, ubozi jsem prozatim neobdrzela. Ve srovnani s jinymi prodejci je to nesrovnatelne, tedy nedoporucuji.

• Zboží přišlo rozbité a nefunkční

Další vyhozené peníze

• Dlouhé dodání. Obchod nekomunikuje.

• Výhodu napsat nemohu . Zboží ještě nedorazilo
    • Dlouhá doba dodání . 2.3 .23 jsem objednala, dneska je 9.3.23 a balíček nikde
    • Dlouhá doba dodání

Budu muset stornovat objednávku , a objednat u "sousedů" obchod nedoporučuji

Vše skvělé ale v novém produktu jsou staré baterie.

Hodnotim jen to co mi dorucili.tedy nic.nic mi nedorucili,ale ptaji se jak jsem spokojenej....proste maji ze me srandu.

Reakce obchodu BEZDOTEKU.cz

vaše hodnocení je asi omyl. Objednáno 15.7. cca 22. hod, 18.7. odesláno, 19.7. převzato. viz tracking: https://tracking.packeta.com/cs/?id=2133014207&l=cs

Takže dnes po 3 dnech od doručení, můžete hodnotit i zboží, věřím, že jste s ním spokojený.

S pozdravem Jiří Roháč

Po týdnu jediná zpráva od prodejce- objednávka byla přijata. To je vše

Výrobek, který jsem zakoupil je absolutní šunt.

• Dlouha dodaci doba

Obchod nestíhá doručit zásilku do 2 dnů od objednávky. Zboží objednáno v pondělí brzy ráno, doručeno ve čtvrtek. Šlo o cestovní polštář, který jsem potřeboval na cestu ve středu večer. Volal jsem na zákaznickou linku v úterý kolem 17h kdy má být ještě k dispozici - bez odezvy. Toto vzhledem k současným standardům beru jako podprůměrný zážitek.

• konkrétní zboží
    • nelze se spolehnout na inzerovaný datum doručení

V pondělí objednáno s tím, že by to mělo být ve středu doručeno. Bohužel zboží nepřišlo ani do pátku. Zkusil jsem vyzvednout přímo u dopravce na depu v pátek kde mi to bylo přislíbeno. Bohužel ni tam nebylo připraveno, takže komunikace dopravce WEDO je taky na pováženou.
    Problém ovšem vidím v komunikaci, stačilo informovat o tom, že to nebude a zařídil bych se jinak.

Informace o zrcátku byly mylné,napsáno zvětšuje 10x a přitom nezvětšuje vůbec,po reklamaci honem upravili text

• Nebyl dodán návod v českém jazyce
    • Podle dodaného návodu nelze nastavit tři stupně vyhřívání termoprádla Savior
    • Dodaný návod není určen pro dodané termoprádlo Savior

V žádném případě nedoporučuji objednat zboží od BEZDOTYKU, protože se jedná zřejmě o překupníka, který dodané zboží vůbec neviděl.

• Hrozně dlouhá dodací lhůta.

• Přišlo mi úplně jině zboží

• rychlé odeslání, ale to je tak všechno
    • Nekomunikují
    • Zboží jsem do 14 dnů vrátila a již 21 dní čekám na vrácení peněz, už jsem urgovala a nic, dělají mrtvé brouky

Snad nebudu muset předávat na čoi, aby mi vrátili tři tisíce.