• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Super ceny
    • plus občas navíc ještě super cenové akce
    • Váží si stálých zákazníků - slevy pro stálé zákazníky - tím se ceny stávají bezkonkurenční
    • Velmi rychlé dodávky zboží i při platbě převodem
    • Doprava zdarma při ceně nad pár korun

Asi nejlepší eshop, v jakém jsem kdy nakupoval. Perfektní přístup k zákazníkovi. To se vidí málokdy. Moc díky.

• Přehlednost webových stránek.
    • Dostupnost zboží.
    • Kvalitní zboží.
    • Rychlost dodání.

Doporučuji!

• Siroky sortiment kvalitniho zbozi

Spatne se mi hledaly kapsicky pro psy, navic maly vyber, jinak granule a ostatni je skvele.

• Tento obchod jsem objevila ve spojitosti s létajícím diskem Fantazy flyer. Je to nejlepsí frisbee ze vsech. Já i muj pes jsme do něj uplně zamilovany

• jeden z mala obchodu na ceskem trhu kterej nabizi kvalitni krmivo
    • zadne

• přehlednost
    • dobrá kvalita vybraných granulí

na doporučení
    rychlost a spolehlivost
    OK

• výhodné ceny, rychlost dodání

naprostá spokojenost

• Je blízko mého bydliště
    • výběr a objednávka na internetu
    • pokud nelze z nějakého důvodu objednávky vyřizovat včas, je nutno oznámit na stránkách. Pak zbytečně pátráme, proč se nám nedostalo vyřízení objednávky.

celkově doporučuji. Vždy byla vstřícnost,
    Tentokrát se to nepovedlo, zboží mám zaplaceno a stále nemám objednávku vyřízenou. Byli jsme nuceni koupit prozatimní granule u jiného prodejce.

Reakce obchodu Best for Dogs.cz

Hezký den,

velice se omlouváme za prodlevu z vyřízením Vaší objednávky. Nyní jsme se spojili s velkoskladem krmiv a chovatelských potřeb, který bude expedovat všechny objednávky napřímo zákazníkům maximálně do druhého pracovního dne. Díky obrovské skladové zásobě všech námi nabízených produktů budou veškeré objednávky expedovány expresně.

Ještě jednou bych se Vám chtěl omluvit za vzniklé komplikace.

Příjemný den

Girgle Patrik
    Best for dogs.cz

• velký výběr
    • přijatelné ceny
    • zatím žádné vážné.

Prozatím spokojenost.
    Při poslední objednávce dlouhá dodací lhůta nevím proč.