• Nevím jak je to možné ale zboží po asi čtrnácti dnech stále nedorazilo.....Nechci připisovat chybu obchodu jelikož za to nejspíš bude moct dopravce....nevím....

Reakce obchodu Best for Dogs.cz

Hezký den,

balík byl odeslán již 4.9. a bohužel tento problém je na straně ppl a s největší pravděpodobností přimo řidiče, jelikož nám přišla zpráva o doručitelnosti, kde bylo uvedeno, že jste si domluvili jiný termín doručení o kterém vy ani nevíte.

Omlouváme se za vznikle komplikace a situaci rychle vyřídíme.

Bohužel neschopnost dopravce nejsme schopni ovlivnit. :-(

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Super ceny
    • plus občas navíc ještě super cenové akce
    • Váží si stálých zákazníků - slevy pro stálé zákazníky - tím se ceny stávají bezkonkurenční
    • Velmi rychlé dodávky zboží i při platbě převodem
    • Doprava zdarma při ceně nad pár korun

Asi nejlepší eshop, v jakém jsem kdy nakupoval. Perfektní přístup k zákazníkovi. To se vidí málokdy. Moc díky.

• Přehlednost webových stránek.
    • Dostupnost zboží.
    • Kvalitní zboží.
    • Rychlost dodání.

Doporučuji!

• Siroky sortiment kvalitniho zbozi

Spatne se mi hledaly kapsicky pro psy, navic maly vyber, jinak granule a ostatni je skvele.

• Nekomunikue, zboží objednává na jiném eshopu, který zboží odesílá. Nepravdivé údaje.

Zboží bylo objednáno v patnácti kilovém balení, dorazilo ale v třinácti kilovém, za stejnou cenu. Na email nikdo neodpověděl, telefon nikdo nebral... Navíc zboží dodává jiná firma, která se od údajů na eshopu distancovala.
    Budu dávat podnět ČOI k prošetření.

• Tento obchod jsem objevila ve spojitosti s létajícím diskem Fantazy flyer. Je to nejlepsí frisbee ze vsech. Já i muj pes jsme do něj uplně zamilovany

• jeden z mala obchodu na ceskem trhu kterej nabizi kvalitni krmivo
    • zadne

• V žádném případě nedoporučuji nákup. Zboží jsem zaplatila a dne 10.7.2014 mi byla stornována objednávka, protože požadované zboží se již nevyrábí. Od té doby mi pan majitel telefon dvakrát zvedl s tím, že už dnes budou peníze na mém účtu. Nyní už mi telefon ani nezvedá. O peníze jsem asi přišla

Nedoporučuji

Reakce obchodu Best for Dogs.cz

Hezký den,

omlouváme za nepříjemnosti. Došlo k chybě v systému. JIž jsme vše dali do pořádku.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace

• přehlednost
    • dobrá kvalita vybraných granulí

na doporučení
    rychlost a spolehlivost