• Rychlé jednání a dodání zboží

Reakce obchodu Bestent.cz

Vždy se snažíme poskytovat nejlepší možný servis a potěší nás, že jsme to mohli pro Vás splnit.
    Pokud byste měl/a nějaké další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

• široký sortiment
    • jednoduchý výběr

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste si vybrali nakupovat na BESTENT.CZ. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k vaší spokojenosti. Těšíme se na to, že vám budeme moci opět sloužit v budoucnosti.

vše ok

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za krátké, ale výstižné hodnocení! Jsme velmi potěšeni, že vše proběhlo v pořádku a že jste s našimi službami na BESTENT.CZ byl(a) spokojen(a).

Tým Bestent

• Poškozený uzávěr lahvičky s barvou

Reakce obchodu Bestent.cz

Omlouváme se za situaci a mrzí nás že s produktem nejste uplně spokojená.
    Samozřejmě situaci nahlásíme jak reklamačnímu technikovi, a tak vás na email kontkatuji i já osobitně abychom situaci prošetřili.

• rychlé,

i když jsme nebyli doma, ochota odvézt na výdejové místo

Reakce obchodu Bestent.cz

Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás klíčové, a snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat.

100% spokojenost, rychlost. Doporučuji

Reakce obchodu Bestent.cz

Vaše doporučení nás velmi těší a je pro nás cenným oceněním naší práce. Snažíme se neustále překračovat očekávání našich zákazníků a zajistit rychlost a efektivitu v každém kroku našeho obchodování.

Tým Bestent

rychlé dodání zásilky , v pořádku...

Reakce obchodu Bestent.cz

Pokud budete mít v budoucnosti další otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

Tým Bestent

Je rychly a spolehlivy...

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení! Jsme velmi potěšeni, že jste ocenil(a) naše rychlé jednání na BESTENT.CZ.

• Rychle jednani

Reakce obchodu Bestent.cz

Snažíme se neustále poskytovat efektivní a promptní služby, abychom splnili očekávání našich zákazníků. Vaše slova nás těší a jsou pro nás povzbuzením k dalšímu úsilí ve zlepšování našich služeb.

• Nabídka
    • Rychlost reakce i dodání

První nákup a maximální spokojenost

Reakce obchodu Bestent.cz

Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku, abychom vám mohli poskytovat široký sortiment kvalitních produktů. Vaše slova nás motivují a jsou pro nás potvrzením, že směřujeme správným směrem.

Reakce obchodu Bestent.cz

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a zajistit co nejrychlejší a efektivnější doručení vašich objednávek. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těší nás, že jsme mohli splnit vaše očekávání ohledně rychlosti našich dodávek.

Tým Bestent

• zboži bylo pomačkané a poškozené - vypadalo to jako by už někdo používal, při komunikaci s obchodem, prý takto dodává dodavatel
    • byla mi poslaná špatná adresa na vrácení, musela jsem zaplatit tedy poštovné na vráceni - aby se mi balíček vrátil zpět
    • nová adresa pro vrácení je Slovensko, takže se vám objednávka z česka vrací na Slovensko a pěkně se vám poštovné prodraži za poškozenou věc......protože tyto peníze Vám již nikdo nevrátí

Už nikdy u této firmy objednávat nebudu. Solidní firma si pro poškozenou věc pošle nebo vám pošle štítek na vrácení. V česku objednám nevidím důvod proč vracet do jiného státu!!!! Neuvěřitelné!!!!

Děkujeme za recenzi.
    12.12.2023 jste nás kontaktovali ohledně nesrovnalosti při Vaší objednávce.
    Hned v daný den jsme Vám také odepsali.
    Bohužel nemůžeme za to, že jste nás předtím nijak nekontaktovali, že máte nějakou nesrovnalost a bez našich informací a porady jste to sami někam odeslali.
    Když jste si vytvářeli objednávku, souhlasili jste s našimi obchodními podmínkami, a také to máme i na naší stránce, že sklady máme na Slovensku.
    Co se týče svozu zásilky, kolega Vám nabídl svoz, abyste to nemuseli sami odesílat.
    Celou věc už řešíte s reklamačním technikem.
    Děkujeme.

Tým Bestent

Hračka vypadá velmi dobře, vnoucek ji dostane pod stromeček.

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení! Jsme nesmírně potěšeni, že vám hračka vyhovuje a že se těšíte na radost, kterou přinese vašemu vnoučeti pod stromečkem.

Snažíme se na BESTENT.CZ přinášet kvalitní a radostná zážitky pro naše zákazníky, a těší nás, že jsme mohli přispět k vašemu vánočnímu nákupu.

Rychlé a spolehlivě

Reakce obchodu Bestent.cz

Vaše slova nás velmi těší a jsou pro nás povzbuzením k dalšímu úsilí ve zlepšování našich služeb.

Reakce obchodu Bestent.cz

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těší nás, že jsme mohli přispět k pozitivnímu zážitku s nákupem na BESTENT.CZ. Pokud budete mít v budoucnosti další otázky nebo přání, neváhejte nás kontaktovat.

spokojenost

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za krátké, ale výstižné hodnocení! Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a těší nás, že jste s našimi službami na BESTENT.CZ spokojen(a).

Tým Bestent

• Pískoviště přišlo rychle.

Spokojenost.

Reakce obchodu Bestent.cz

Vaše slova nás těší a jsou pro nás potvrzením, že směřujeme správným směrem.

Pokud budete mít v budoucnosti další otázky nebo pokud budeme moci v něčem pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

Tým Bestent

Rychlé doručení, dobrá cena, stromeček O.K.

Reakce obchodu Bestent.cz

Snažíme se neustále poskytovat výhodné nabídky, co nejrychlejší doručení a kvalitní produkty. Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkým povzbuzením a motivuje nás k dalšímu úsilí ve zlepšování našich služeb.

• zajímavé ceny
    • rychlé doručení zboží
    • široký sortiment

vyzkoušejte - nebudete litovat

Reakce obchodu Bestent.cz

Pokud budete mít v budoucnosti další otázky, připomínky nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a těšíme se na další příležitost, kdy vám budeme moci opět sloužit na BESTENT.CZ.

• vše OK, spokojenost

nic

Reakce obchodu Bestent.cz

Vaše pozitivní zkušenost nás motivuje k dalšímu úsilí ve zlepšování našich služeb a poskytování vám kvalitních produktů. Pokud budete mít v budoucnosti jakékoliv další otázky nebo přání, neváhejte nás kontaktovat.