• Ceny

• Velmi rychlé odeslání i dodání.

• Rychlé dodání, neuvěřitelná profesionalita při poradě telefonem, milé a vstřícné jednání

Rychlé dodání, neuvěřitelná profesionalita při poradě telefonem, milé a vstřícné jednání. 30let pracuji v obchodě, obsluhuji eshop atak mohu posoudit a ohodnotit jak TOP obchod.

Reakce obchodu Best4run

Díky, Alo, toho si moc vážíme. Budeme se snažit i dál, tohle nám dává jistotu, že to má smysl. Lenka, Best4Run

• Vynikající obchod, včetně poradenství

kvalitní zboží
    dobré ceny
    mám ho za rohem

• rychle vyřízeno

• Rychlost zaslání

• V obchodě vždy dobře poradí.
    • Objednané zboží přišlo do 2 dnů.

D9bré ceny ve srovnání s konkurencí, široký výběr a rychlé doručení. Co víc si přát? :)

Vše proběhlo rychle. Boty mi bohužel nesedí, zboží jsem vrátila. Peníze zpět na účet mi zatím nepřišly.

• Malé veľkosti skladom
    • Korektný výsledok problému s voucherom
    • Zdĺhavé riešenie problému s voucherom

Eshop mi zaslal automatizovaný email s voucherom, na ktorý som nemala nárok. Následne objednávku preveroval 3 dni - objednávka zo skladu teda prišla po 7 dňoch. Stačilo zdvihnúť telefón a kontaktovať ma v deň uskutočnenia "podozrivej" objednávky.
    Na druhú stranu sa k tejto chybe eshop postavil čelom a poskytol adekvátnu kompenzáciu.

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Komunikace obchodu.

• Vše v pořádku

• Perfektní poradenství se zbožím

Velký výběr sportovního vybavení. Příznivá cena doprodejové kolekce vybraných bot. Bleskové dodání zásilky - jeden den objednáno, druhý den doručeno!

Reakce obchodu Best4run

To je dobře, protože když se člověk těší na nové boty, není žádný dopravce dost rychlý :D Ať se dobře běhá! Lenka, Best4Run

• Výborná komunikace, rychlost dodání.

• Extrémně rychlé doručení i v předvánočním shonu
    • Milá osobní komunikace
    • Individuální přístup

Uživatelsky dokonale zpracovaný obchod, který „poradí“ skoro stejně dobře jako návštěva specializovaného obchodu. Neuvěřitelné množství informací o produktech, výborná navigace a cesta nákupem. Jeden z top e-shopů, na které jsem narazila napříč různými obory.

Reakce obchodu Best4run

Wow, tak to jsme si snad ani nezasloužili :) Ale naživo je to ještě o kousek lepší, to mi věřte :) Krásný den, moc děkujeme a ať se dobře běhá. Lenka, Best4Run

• Rychlé vyřízení objednávky i následných drobných nedopatření, výborná komunikace s obchodem, ochotní, milí. Za mě velká spokojenost.

Reakce obchodu Best4run

Díky moc, snažíme se a jsme rádi, když můžeme udělat radost. Ať se dobře běhá, Lenka, Best4Run

• skvělá komunikace
    • rychlost vyřízení objednávky