Rychlá reakce, vstřícný přístup.

Reakce obchodu Besky

Děkujeme za krásné hodnocení a milý komentář!

• Rychle vyřízeno, krásně zabaleno, velká spokojenost

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení, Vaše spokojenost je nám potěšením!

Zboží přišlo rychle, krásně zabalené.

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení, těší nás!

Jsem velice spokojena, obchod reagoval velice rychle, zboží bylo doručeno ve velmi krátkém termínu

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení, těší nás Vaše spokojenost s dodací lhůtou:)

• Rýchle dodanie tovaru, videá o niektorých výrobkoch.

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení, těší nás, že oceňujete i naše prezentační videa!

spokojenost

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za pěkné hodnocení!

• snadné objednání

Reakce obchodu Besky

Velice děkujeme za krásné hodnocení!

• Nemohu ještě posoudit, ??? protože dětský polštář používám krátce, prozatím střídám. Jisté je, že mě už vůbec nebolí hlava, ale musim si zvyknout na tento typ.

Výhoda - získala jsem cenné s důvěryhodné informace i shlédnutí videí a určitě si ještě proto nějaký výrobek zakoupím. Výhodou je i výborná komunikace a rychlé dodaní, a přepychové a ekologické zabalení výrobku.
    Také je výhodou zabalení do ochranného povlaku a zaroveň oceňuji kvalitní sýpek.

Reakce obchodu Besky

Ceníme vašeho uznání ohledně komunikace a rychlého dodání a těší nás, že Vám v rozhodování pomohla kromě informací i naše videa. Děkujeme srdečně za krásné hodnocení!

Vynikající

Moc děkujeme za krásné hodnocení!

Naprostá spokojenost, peřiny mám již od roku 2019, stále perfektní. Už jsem koupila i dětem a na chatu. Nechci už jiné. Doporučuji s čistým svědomím každému

Reakce obchodu Besky

Vaše dlouhodobá spokojenost je pro nás nesmírně potěšující! Vážíme si Vašeho doporučení a srdečně děkujeme za Vaši důvěru a loajalitu.

• jsou naprosto perfektní

Reakce obchodu Besky

Tisíceré díky, vážíme si Vašeho krásného hodnocení a máme radost z Vaší spokojenosti!

• Nejlepší deky

Reakce obchodu Besky

To nás těší:) Moc děkujeme za krásné hodnocení!

bezva jednání, vše v pořádku

Reakce obchodu Besky

Srdečně děkujeme za krásné hodnocení!

Kvalitni prikryvky. Vecna a vstricna komunikace, rychle dodani.

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné a potěšující hodnocení!

• krásné produkty, mám z nich radost

Reakce obchodu Besky

Děkujeme za krásné hodnocení, Vaše radost nás velmi těší!

• Rychlé doručení
    • Kvalitně zabaleno.
    • Kvalita přikrývky

Přehledný eshop a rychlé doručení. Přecházím z péřové přikrývky a pár dní jsem si musel zvykat na pocitově jiný typ tepla. Pokrývka je lehká a jemná i v teplé variantě.

Reakce obchodu Besky

Jsme velmi rádi, že jste s nákupem v Besky spokojen, děkujeme za krásné hodnocení, Vaši důvěru a podělení se o Vaši pozitivní zkušenost!

kalitní zboží, rychlé dodání-vše super

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení a komentář!

• Objednávala jsem v jeden den 2x , velké překvapení bylo , že mi paní z obchodu volala , nabídla mi objednávku spojit ( jelikož viděla rozdíl pár hodin mezi objednávkami) , vznikla tím částka , na kterou se vztahovala již 12% sleva ..., nicméně veškerá domluva byla velmi milá a na úrovni . Dodání jsme řešili také a v Besky nám vyšli vstříc a balíky poslali tak , abychom je dostaly dle našeho časového plánu... , vše přišlo.krásně zabalené , v ovečkových pytlích , provinění čistotou a novotou . Navíc ty dárky ???!!!! Už tak vypalování peřin a polštářů bylo jako obřad ( moc jsme se těšili) , ale navíc dárečky? A musím říct , že krásné a nás moc potěšily.
    • V přikrývkách a polštářích z Besky se spí opravdu moc dobře s

Reakce obchodu Besky

Jsme velmi potěšeni, že Vás naše služby, přístup i výrobky tak nadchly - Vaše milá slova jsou nám odměnou a důkazem, že naše práce má smysl. Děkujeme za krásnou objednávku a za to, že jste si našli čas podělit se o Vaši zkušenost!

• Extra rychlé dodání, krásně zabaleno