• Nejlepší deky

Reakce obchodu Besky

To nás těší:) Moc děkujeme za krásné hodnocení!

bezva jednání, vše v pořádku

Reakce obchodu Besky

Srdečně děkujeme za krásné hodnocení!

Kvalitni prikryvky. Vecna a vstricna komunikace, rychle dodani.

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné a potěšující hodnocení!

• krásné produkty, mám z nich radost

Reakce obchodu Besky

Děkujeme za krásné hodnocení, Vaše radost nás velmi těší!

• Rychlé doručení
    • Kvalitně zabaleno.
    • Kvalita přikrývky

Přehledný eshop a rychlé doručení. Přecházím z péřové přikrývky a pár dní jsem si musel zvykat na pocitově jiný typ tepla. Pokrývka je lehká a jemná i v teplé variantě.

Reakce obchodu Besky

Jsme velmi rádi, že jste s nákupem v Besky spokojen, děkujeme za krásné hodnocení, Vaši důvěru a podělení se o Vaši pozitivní zkušenost!

kalitní zboží, rychlé dodání-vše super

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení a komentář!

• Objednávala jsem v jeden den 2x , velké překvapení bylo , že mi paní z obchodu volala , nabídla mi objednávku spojit ( jelikož viděla rozdíl pár hodin mezi objednávkami) , vznikla tím částka , na kterou se vztahovala již 12% sleva ..., nicméně veškerá domluva byla velmi milá a na úrovni . Dodání jsme řešili také a v Besky nám vyšli vstříc a balíky poslali tak , abychom je dostaly dle našeho časového plánu... , vše přišlo.krásně zabalené , v ovečkových pytlích , provinění čistotou a novotou . Navíc ty dárky ???!!!! Už tak vypalování peřin a polštářů bylo jako obřad ( moc jsme se těšili) , ale navíc dárečky? A musím říct , že krásné a nás moc potěšily.
    • V přikrývkách a polštářích z Besky se spí opravdu moc dobře s

Reakce obchodu Besky

Jsme velmi potěšeni, že Vás naše služby, přístup i výrobky tak nadchly - Vaše milá slova jsou nám odměnou a důkazem, že naše práce má smysl. Děkujeme za krásnou objednávku a za to, že jste si našli čas podělit se o Vaši zkušenost!

• Extra rychlé dodání, krásně zabaleno

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení!

• český výrobce
    • kvalitní výrobek
    • rychle doručený
    • kvalitně zabalený
    • vyšší cena

Reakce obchodu Besky

Srdečně děkujeme za krásné hodnocení a zpětnou vazbu!

• Dobrá komunikace, krásně zabaleno.

Doporučuji.

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení a doporučení!

Obratem vyřízená objednávka. Přišlo pěkně zabaleno. Podložka splnila očekávání, je měkká a příjemná na dotyk, hřejivá.

Reakce obchodu Besky

Jsme velmi rádi, že podložka splnila Vaše očekávání a že oceňujete i naše balení, moc děkujeme za toto krásné hodnocení!

• Rychlé dodání, krásně zabaleno v ušitém povlaku.

Reakce obchodu Besky

Děkujeme za krásné hodnocení a že oceňujete naše šité balení, vážíme si toho!

tovar je kvalitny, krasne spracovanie
    velmi som spokojna

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení, Vaše spokojenost je nám potěšením a motivací!

Výborná komunikace, bleskove dodani, krásne zabalené, voňavé, velmi prijemne a kvalitní , rozhodne muzu jen doporučit

Reakce obchodu Besky

Děkujeme Vám za krásné hodnocení, důvěru a doporučení, Vaše spokojenost nás velmi těší!

Přikrývky byly doručeny brzy a profesionálně zabalené.

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za krásné hodnocení!

• top obchod, velmi vstřícný personál

Reakce obchodu Besky

Děkujeme za krásné hodnocení a že oceňujete vstřícnost našeho presonálu, velmi nás to těší!

na vankusi od vas sa mi velmi dobre spi, velmi pekna praca, som rada, ze ste

Reakce obchodu Besky

Děkujeme za krásné hodnocení našich polštářů, Vaše slova nás těší a jsou pro nás inspirací k dalšímu úsilí:)

• kvalita
    • spolehlivost

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za pěkné hodnocení!

• Kvalitní přírodní produkty

Koupil jsem jeden polštář na zkoušku. Příjemný, dobře zpracovaný a zabalený. Dětem se líbil, obratem jsem tedy poslal další objednávku.

Já bych jen raději nedostával v každém balíčku brožurku a letáček. Škoda papíru.

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za pěkné hodnocení polštáře! Oceňujeme Vaši ohleduplnost vůči životnímu prostředí, budeme Vaši zpětnou vazbu brát v úvahu a pracovat na šetrnější distribuci brožurek.

• rychlost a kvalita

Reakce obchodu Besky

Moc děkujeme za pěkné hodnocení!