Výborná komunikace, okamžité dodání.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme! :) Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s výběrem a hned následující den jste měl šperky u sebe! :)

Velmi rychle vyřízená objednávka. Velký výběr,.jen větších velikostí prstýnků je méně

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za hodnocení a zpětnou vazbu! :) Jsme moc rádi, že jsme vás mohli potěšit s našimi šperky a rychlostí dodání! :) Rozumím vám, ve vaši velikosti sice máme 40 druhů prstýnků, ale spektrum je široké a při specifickém výběru se počet zúží. Nicméně jste si našla favorita, který vám od teď zpříjemní každý den a z toho mám velikou radost! :) V blízké době máme připraveno spoustu novinek a dáme si ještě více záležet, abychom měli pestrý výběr i ve velikostech #60+! Těším se, že vás v budoucnu opět budeme moci potěšit! :)

• Neskutečná ochota, rychlé jednání, krásný výběr šperků.

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám!!! :) Jsme moc rádi, že jsme vám mohli udělat velikou radost s našimi šperky! :) Ať vám dělají radost každý den a v budoucnu se na vás opět těšíme! :)

Vše k úplné spokojenosti . Dík za obchod.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkuji za všechnu zpětnou vazbu, jak zde v recenzi, tak v naší komunikaci! Jsem moc rád, že vás přívěsek potěšil ještě víc, než jste očekával! :) Ať se vám daří a těšíme se na vás opět v budoucnu! :)

Rychlost dodání

Reakce obchodu Bealio.cz

Dobrý den, moc vám děkujeme! :) Jsme rádi, že jsme vám mohli udělat radost s našimi šperky a to rychlostí blesku! :)
    Krásný den! :)

Doporučuji vše v pořádku.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za doporučení! :) Jsme moc rádi, že vám naše šperky mohou dělat radost!!! :)

Rychlé dodání, odpovídá vyobrazení, skvělá cena

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za zpětnou vazbu! :) Jsme moc rádi, že jste kompletně spokojená s nákupem u nás! :) Ať vám naše šperky dělají radost a těšíme se opět na vás! :)

Rychlé dodání , krásné a cenově přijatelné šperky .

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme! Máme radost, že jsme vás již opakovaně mohli potěšit krásnými šperky! :) A též děkujeme za ocenění cenotvorby, děláme vše pro to, abychom pro vás měli krásné šperky za rozumné ceny! :)

Solidní a vstřícné jednání.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme!!! :) Jsme moc rádi, že jsme vám mohli s našimi šperky udělat radost a že i doprava byla blesková! :)

• Rychlý spolehlivý nákup.

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za hezké hodnocení! :) Jsme moc rádi, že jsme vám mohli rychle vyhovět a potěšit s našimi šperky! :)

Byla jsem velmi spokojená

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za hodnocení! :) Jsme rádi, že jsme mohli splnit vaše očekávání a můžeme vám s našimi šperky dělat radost! :)

• zajímavé výrobky
    • dobré ceny
    • rychlá doprava

Můj první nákup a vše fajn.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme! Jsme rádi, že jste se pro nás rozhodl a můžeme vám dělat s našimi šperky radost!!! :) Těšíme se, že vám budeme moci udělat radost i příště!!! :)

Byl to můj první nákup a vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za recenzi i nákup krásný šperků! Jsme moc rádi, že jsme vám mohli udělat radost!!! :)

rychlé jednání, velmi hezký přístup

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za vaši objednávku! Jsme moc rádi, že jsme vám mohli udělat radost jak s péčí o vás, tak s našimi šperky! :)

• Zákaznická podpora opravdu funguje v uvedené časy 8-22:00
    • Obrovsky milé jednání, ochota
    • Poradí s výběrem

Z celého srdce doporučuji tento obchod, potřebovala jsem vyřešit akutně dárek pro dceru, během jednoho dne jsem měla zásilku připravenou k vyzvednutí. Sortiment, co nabízí je prostě skvělý. Pan (asi) majitel, se kterým jsem vše řešila byl obrovsky ochotný, milí, příjemný i přes to, že jsem volala v 9 večer. Se vším mi poradil, pomohl vybrat. Sem se prostě chcete vracet. Já určitě ještě nakoupím. Kéž by takových e shopů bylo více, protože já jsem ještě teď když to píšu neskutečně nadšená. 10000% doporučuji!!!!!!

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkuji za úžasnou recenzi! <3 Velmi si vaší zpětné vazby vážím a mám velikou radost, že jsem mohl udělat vše k vaši spokojenosti a radosti vaší dcery!!! :) Moc se těším, až vás zase uslyším a další naše šperky vám a vašim blízkým budou moci udělat radost!!! :)

Vše ok.

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za hodnocení! :) Jsme moc rádi, že jste s námi a našimi šperky spokojeni! :)

• Rychlé a spolehlivé doručení objednávky

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme! :) Jsme rádi, že jsme vám mohli udělat radost jak s rychlostí vyřízení objednávky, tak s krásnými šperky!!! :)

• Výborná komunikace

Rozhodně doporučuji, rychlost dodání, skvělá komunikace

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za krásnou recenzi! :) Jsme rádi, že jsme vám mohli být ku pomoci a že vám naše šperky dělají radost! :)

• Profesionální služby

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za krásná slova a vaši objednávku! :) Jsme moc rádi, že jste u nás spokojená a můžeme vám dělat radost s našimi šperky! :)

• rychlé jednání

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme!!! :) Jsme moc rádi, že jsme vám mohli rychle vyhovět a naše šperky, že vám již dělají radost!!! :)