• zakoupeno v Bealio.cz před 1 týdnem

• Rychlé odeslání objednávky
    • Vstřícnost

Vše proběhlo v nejlepším pořádku. Rychlá a velmi milá komunikace, okamžité odeslání objednávky.

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za vaši objednávku a krásná slova! :) Jsme moc rádi, že jsme mohli vše vyřídit rychle k vaší spokojenosti a hlavně spokojenosti a radosti vaší paní! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 3 týdny

• Viz. podrobný popis.
    • Vůbec nic.

S obchodem jsem maximálně spokojen. Komunikace pana Mýla je naprosto příkladná. Byl velice ochotný a každý požadavek vyřídil okamžitě bez zbytečných průtahů. Výměna zboží proběhla během jednoho týdne včetně finančního dorovnání. Samozřejmě nakoupené šperky mou drahou polovičku potěšily, což je asi nejvíc. Děkuji.

Reakce obchodu Bealio.cz

Dobrý den, moc vám děkujeme za krásná slova, vážíme si toho! Jsme moc rádi, že se nám společně povedlo vše vyřídit rychle a k vaší spokojenosti! :) Největší odměna je radost vaší paní z krásných nových šperků a vaši péči o ní! :) Děkujeme vám!

• zakoupeno v Bealio.cz před 1 měsícem

Velká nabídka zboží, přehledně uspořádané stránky.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za krásné hodnocení!!! Jsme moc rádi, že se u nás cítíte dobře a naše šperky vám dělají radost!!! :)

Rychlé jednání. Krásné zboží

Reakce obchodu Bealio.cz

Jsme moc rádi, že jsme vám mohli objednávku obratem vyřídit a naše šperky vám mohou již dělat každodenní radost! :)

Vše ok

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za hodnocení! Jsme rádi, že jste se vším spokojení a hlavně, že vás naše šperky těší! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 2 měsíci

Velmi rychlé vyřízení, naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Bealio.cz

Petře, jsme moc rádi, že jste si u nás vybral krásné šperky a mohou vám již dělat radost!!! :) Těšíme se na vás i příště!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 3 měsíci

Rýchle doručenie a krásny nahrdelnik , odporúčam

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme! Jsme rádi, že se vám náhrdelník líbí a máte z něho radost! :)

Jsem moc spokojená . Děkuji

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám! :) Jsme moc rádi, že jsme pro vás mohli udělat maximum k vaší spokojenosti a naše šperky vám mohou dělat radost! :)

• Rychlé doručení
    • Cena výrobku
    • Zpracování výrobků
    • Široký sortiment

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za hodnocení! :) Jsme moc rádi, že vám můžeme s našimi šperky dělat radost! :)

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za nákup a hodnocení! :) Jsme rádi, že jsme vám mohli rychle vyjít vstříc a naše šperky vám mohou dělat radost! :)

• výborné

výhoda

Reakce obchodu Bealio.cz

Aleno, jsme moc rádi, že jsme vám mohli vyjít vstříc a rychle vyřídit objednávku k vaší spokojenosti! :) Ať vám naše šperky dělají velikou radost! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 5 měsíci

• velmi rychlé doručení, hezky zabaleno

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za objednávku a hezká slova! :) Jsme moc rádi, že jsme vám naše šperku mohou dělat radost tak rychle! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 7 měsíci

• Rychlost, krásný řetízek s přívěskem

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme! :) Jsme velmi rádi, že vám naše šperky rychle mohly začít dělat radost!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 7 měsíci

• Spokojenost, rychlé doručení.

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za nákup, jsme moc rádi, že jste s našimi šperky spokojení! :) Samozřejmě nám je líto, že převzetí zboží přes Zásilkovnu nebylo ideální, ale jsme rádi, že vám naše šperky zvedly náladu a můžete se z nich těšit!!! :)

• Skvělá komunikace
    • Super rychlé dodání
    • Krásné šperky
    • Odpovídající cena

Krásně se mi zde nakupovalo. A to dodání bylo fakt hodně rychle. Děkuji moc.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za krásná slova! :) Máme velikou radost, že jsme pro vás mohli udělat vše k vaší spokojenosti a šperky naplňují očekávání! :) Jsme rádi, že vám naše šperky mohou dělat radost!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 8 měsíci

• Odeslání zboží ihned po zaplacení, za dva dny jsem si zboží vyzvedla
    • Krásné šperky
    • Výborná komunikace

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za krásnou recenzi! :) Jsme moc rádi, že jsme mohli udělat vše k vaší spokojenosti a vybrala jste si u nás šperky, které vám mohou přinášet radost každý den! :)

• Vše ok

První nákup, drobnost, vše ok

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za váš první nákup! Jsme moc rádi, že jste spokojený a těšíme se, že vám i příště budeme moci udělat radost! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 9 měsíci

• Velmi příjemné vyřízení objednávky, včetně doporučení např. změny řetízku, nebot se jednalo o řetízek pro muže, tak mě byly nabídnuty vhodnější varianty.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za nákup a krásnou recenzi! :) Jsem rád, že jsme společně mohli výběr šperků sladit k úplné spokojenosti a radosti! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 9 měsíci

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikace
    • velký výběr produktů
    • zabalení

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme!!! :) Jsme velmi rádi, že jste si u nás vybrala a naše šperky vám již mohou dělat radost!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 10 měsíci

• Velmi rychlé doručení zboží.
    • Výborná komunikace obchodu.

Reakce obchodu Bealio.cz

Veroniko, moc vám děkujeme! :) Velmi nás těší, že vám naše šperky mohou dělat radost!!! :)