• zakoupeno v Bealio.cz před 2 týdny

• velmi rychlé doručení, hezky zabaleno

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za objednávku a hezká slova! :) Jsme moc rádi, že jsme vám naše šperku mohou dělat radost tak rychle! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 2 měsíci

• Rychlost, krásný řetízek s přívěskem

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme! :) Jsme velmi rádi, že vám naše šperky rychle mohly začít dělat radost!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 2 měsíci

• Spokojenost, rychlé doručení.

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám za nákup, jsme moc rádi, že jste s našimi šperky spokojení! :) Samozřejmě nám je líto, že převzetí zboží přes Zásilkovnu nebylo ideální, ale jsme rádi, že vám naše šperky zvedly náladu a můžete se z nich těšit!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 3 měsíci

• Skvělá komunikace
    • Super rychlé dodání
    • Krásné šperky
    • Odpovídající cena

Krásně se mi zde nakupovalo. A to dodání bylo fakt hodně rychle. Děkuji moc.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za krásná slova! :) Máme velikou radost, že jsme pro vás mohli udělat vše k vaší spokojenosti a šperky naplňují očekávání! :) Jsme rádi, že vám naše šperky mohou dělat radost!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 3 měsíci

• Odeslání zboží ihned po zaplacení, za dva dny jsem si zboží vyzvedla
    • Krásné šperky
    • Výborná komunikace

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za krásnou recenzi! :) Jsme moc rádi, že jsme mohli udělat vše k vaší spokojenosti a vybrala jste si u nás šperky, které vám mohou přinášet radost každý den! :)

• Vše ok

První nákup, drobnost, vše ok

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za váš první nákup! Jsme moc rádi, že jste spokojený a těšíme se, že vám i příště budeme moci udělat radost! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 4 měsíci

• Velmi příjemné vyřízení objednávky, včetně doporučení např. změny řetízku, nebot se jednalo o řetízek pro muže, tak mě byly nabídnuty vhodnější varianty.

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme za nákup a krásnou recenzi! :) Jsem rád, že jsme společně mohli výběr šperků sladit k úplné spokojenosti a radosti! :)

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikace
    • velký výběr produktů
    • zabalení

Reakce obchodu Bealio.cz

Moc vám děkujeme!!! :) Jsme velmi rádi, že jste si u nás vybrala a naše šperky vám již mohou dělat radost!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 5 měsíci

• Velmi rychlé doručení zboží.
    • Výborná komunikace obchodu.

Reakce obchodu Bealio.cz

Veroniko, moc vám děkujeme! :) Velmi nás těší, že vám naše šperky mohou dělat radost!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 5 měsíci

• Nedoporučuji mi

Reakce obchodu Bealio.cz

Dobrý den, mrzí mě vaše reakce! Vaši zásilku zdržela Zásilkovna, po vašem telefonickém upozorněním jsem obratem zařizoval dohledání a urgentní doručení zboží. Udělal jsem pro vás maximum, co jsem mohl. Navíc vám zboží dojde až dnes večer - pokud si ho tedy převezmete, takže hodnotíte zboží, které jste ještě ani neviděl. Tudíž mě mrzí tento váš výplod hněvu a kvůli zpoždění doručení, které jsem mohl ovlivnit jen urgencí (a to jsem udělal), poškozujete celou naši reputaci. Navíc jste neuvážil mou osobní snahu a zájem vám pomoci.

• zakoupeno v Bealio.cz před 6 měsíci

• Velmi rychlé dodání, kvalitní komunikace,

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme Radko! :) Jsme moc rádi, že jsme vám mohli rychle vyhovět a naše šperky vám již mohou dělat radost!!! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 6 měsíci

Vynikající komunikace s obchodem,zboží přesně odpovídá obrázku, náušnice jsou překrásné,doručení rychlé,není co dodat.

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme Petro! :) Jsme moc rádi, že jsme vás mohli potěšit našimi službami a šperky! :) Přejeme vám, aby vám naše šperky dělaly velikou radost a prozářily i všední den! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 6 měsíci

• Jasně a srozumitelně předvedené zboží.

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme Mirko! :) Máme velikou radost, že jste spokojená a mohli jsme vás potěšit přesně tím, co jste si přála! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 7 měsíci

• Vše v pořádku, velký výběr šperků, přehlednost, rychlé zpracování objednávky

Doporucuji, za mě 100% spokojenost, zboží odpovídá popisu a obrázku

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme vám Lukáši! :) Jsme rádi, že se k nám vracíte a naše šperky vám i vašim blízkým mohou dělat radost! :)

Rychlé dodání

Reakce obchodu Bealio.cz

Jsme moc rádi, že jsme vám mohli rychle vyhovět a jste spokojená s našimi šperky! :)

• krásné produkty
    • skvělé ceny
    • kvalita
    • výborná komunikace a ochota
    • možnost platby kartou
    • možnost pouze jedné dopravy

Obchod mohu doporučit. I přes to, že jsem měla problém s doručením na adresu, zásilkovně trvalo dodání týden, tak přístup a ochota obchodu je na jedničku! Řešili, zjišťovali a komunikovali. Nakonec se dodání povedlo. Mockrát děkuji!

Reakce obchodu Bealio.cz

Veru, máme velikou radost, že k vám nakonec zboží doputovalo v pořádku a již vám může dělat radost! :) Jsme tu stále pro vás a jsme moc rádi, že se šperky jste spokojená! :)

• zakoupeno v Bealio.cz před 7 měsíci

Rychlé a solidní jednání.

Reakce obchodu Bealio.cz

Jsme moc rádi, že jsme vám mohli vyhovět a naše šperky vám dělají radost! :)

• Vše v pořádku

Reakce obchodu Bealio.cz

Jsme moc rádi, že jste s námi spokojení a naše šperky vám mohou dělat radost! :)

• Krásné zboží
    • Velmi ochotný pan prodejce

Jsem velmi potěšena z nákupu šperku, špatně jsem odhadla velikost prstýnku, pan prodejce mi ochotně poradil a vyměnil mi ho. Velmi děkuji a doporučuji kupujícím.

Reakce obchodu Bealio.cz

Jsem moc rád, že jsme společně vybrali správnou velikost a prstýnek vám může dělat radost!!! :)

• rychlé doručení

Reakce obchodu Bealio.cz

Děkujeme, jsme rádi, že jsme vám mohli rychle vyhovět a udělat radost s našimi šperky! :)