• Nevim zda zbozi dorazi vubec zadna komunikace smutne.

Reakce obchodu Battery Charger

Dobrý den, bohužel jak jsem vam psal v emailu, měl jste objednané 2ks držák panelu a skladem máme jen 1ks.
    Dodavatel nam ale nyní další ks neprodá, dokud nebude mít pro tento produkt atestaci kvůli obchodní inspekci.
    Čeká se tedy na tento dokument. Dokud nebude, dodavatel nám ani nikomu jinému další ks neprodá.
    Bohužel na tuto informaci jsme od dodavatele čekali několik dnů.

• po urgenci vrátili peníze za vrácený produkt do 14 dní
    • sice vrátili peníze za vrácený produkt do 14 dní (nefunkční), ale uhradil jsem 2× poštovné

V budoucnu se nejspí obchodu již vyhnu

Reakce obchodu Battery Charger

Na vrácení zaplacené částky máme dle obchodních podmínek 14 dnů což by se dodželo i bez upozornění.
    Chcete mi říc, že jste nám zboží vrátil , že vám nevyhovuje a přitom bylo nefunkční? To je pro mě dost zásadní informace, protože na takové zboží se vztahuje reklamace , nikoliv formulář pro odstoupení od smlouvy. Zařízení se musí dát na kontrolu k dodavateli pro ověření funkčnosti!!!
    Dle obchodního zákonníku v případě vrácení zboží do 14 dnů, jde platba přepravy poštovného na vrub zákazníka. Nevidím důvod, proč by jsme u produktu kde je marže 80Kč měli hradit přepravu 120Kč k zákazníkovi a nebo jestě hradit přepravu když nám zboží zasíláte zpět. Cena přepravy pokud je uplatněná, zůstává jako vyřízená v okamžiku doručení zásilky k vám.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Do teď se obchod ani neozval a baterii jsem nutně potřeboval tak jsem objednávku zrušil

Reakce obchodu Battery Charger

Dobrý den, náš eshop bohužel negarantuje dodání objednávky do 24h, ale to máme uvedené i v obchodních podmínkách.
    Za zpoždění vyřízení zasilky se vám omlouvám jako majitel firmy. Děkujeme za recenzi.

objednané zboží bylo drahé ale údajně skladem, po objednání se nic nestalo, až na urgenci mě bylo řečeno, že skladem není... peníze vrátili.

Reakce obchodu Battery Charger

Objednal jste zboží mezi svátky kdy jsme měli dovolenou, produkt který jste si objednal se prodal asi o 2 dny dříve,ale když v období svátků nikdo nepracoval , nebylo kdy produkt označit, že není skladem. Proto jsme vaši objednávku museli vyřídit jako nedostupnou za což se velmi ale velmi omlouváme.
    Poprosil bych vás tedy v recenzi o upřímnost ano? Zboží jste objednal 30.12.2022 tedy v době kdy jsme měli dodolenou a tu jsme měli do 3.1.2023.
    3.1. tedy ještě v době kdy jsme měli dovolenou, jsem vám večer psal "Dobrý den, omlouváme se, ale tento článek bude dostupný az v dubnu. Mezi svátky, kdy bylo zavřeno se prodaly posledni 2ks a další uz nejsou.
    V případě storna pošleme peníze na účet zpět na kartu".

Co se týče ceny, když mi najdete eshop kde je tento článek (WB-LYP300AHA) v ČR skladem a levnější, pošlu vám na účet ihned 2000Kč. Pošlete mi odkaz na [email protected] Na produktu je marže asi 5%, nevěřím že by někde byl produkt levnější.

• Co chcete hodnit,jaké zboží,to co mi nepřišlo?Jste nespolehlivý prodejci.

• Psali, že zboží je skladem a zřejmě není. Od objednání se obchod neozval, tak nevím, jestli zboží vůbec dorazí.
  • zatím mám zaplaceno a nic nepřišlo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Battery Charger

Zdravím, zboží se odesílalo včera. Za zdržení se omlouváme.

Týden nenašli moji platbu na svém účtu.Pořád čekám na panely.

Reakce obchodu Battery Charger

Dobrý den, stalo se tak, protože jste platbu objednanou v CZK zaslal chybně na eurovy účet.Platba se pak automaticky nesparovala a musela být dohledání ručně. Plateb jsou stovky denně.

• Zboží jsem zakoupil, ale nepřišla celá objednávka. Poslal jsem několik upozornění na tuto skutečnost, avšak reakce obchodu nulová. Jsem trochu rozčarován a myslím si, že obchod není seriózní. Měl by na tuto skutečnost reagovat trochu pružněji a nenechávat zákazníky v nejistotě, že je to jenom jejich problém. Při první objednávce proběhlo vše v pořádku, proto nerozumím kde nastala chyba.

Objednávku jsem zrušil!!!

Sdělení o celopodnikové dovolené se na webových stránkách objevilo až 3 dny po objednání zboží a potvrzení přijetí objednávky. Myslím, že by bylo vhodné tuto informaci zveřejnit s předstihem, respektive přijetí objednávky nepotvrzovat.

Reakce obchodu Battery Charger

ZDRAVÍM S TÍMTO NÁZOREM NESOUHLASÍME, INFORMACE O DOVOLENÉ BYLA NA NAŠEM ESHOPU V HLAVIČCE KAŽDÉ STRÁNKY OD 25.6. 2022!!! PŘESNĚ PRO TYTO PŘÍPADY MÁME UDĚLANÝ SKEN MONITORU KDE JE DATUM PŘED TERMÍNEM DOVOLENÉ A INFORMACE NA NAŠEM ESHOPU, ŽE CELOFIREMNÍ DOVOLENÁ BUDE OD 8.7. DO 22.7. 2022 A OBJEDNÁVKY NEVYŘÍZENÉ DO 8.7. BUDOU EXPEDOVÁNY PO 22.7.2022. pOKUD SI KDOKOLIV VYŽÁDÁ TENTO SKEN, MILE RÁD JEJ ZAŠLU.

• Dodáno jiné zboží než bylo objednáno a nekompletní

• Nabízí co nemají

Reakce obchodu Battery Charger

výrobě i distribuci zboží. Termíny naskladnění zboží které běžně dodavatelé garantovali do 24h se změnil na čekání několika týdnů. I přes toto těžké období ale děláme víc než maximum aby jsme poptávku uspokojili.

• Není jisté jestli zboží skladem je skutečně skladem.

Reakce obchodu Battery Charger

• Pokud pospícháte, není to dobrá volba. U zboží které uvádí skladem došlo k expedici až po 6 dnech. Zatím nedoraizlo

Reakce obchodu Battery Charger

Dobrý den, na eshopu máme už 2 měsíce informaci, že z důvodů extrémního počtu objednávek se objednané zboží dodává se 7-10 denním zpožděním.
    Mrzí mě, že i když naší lidé pracují 15h denně už 3 měsíce, musím číst takové recenze.!

• kecají o stavu zboží

Reakce obchodu Battery Charger

Dobrý den, bohužel když je kvůli krizi na trhu s fotovoltaikou o 1000% vetší počet objednávek, stane se, že produkt, který má jiný zákazník rezervovaný, ale není uhrazený, se na stavu zobrazuje skladem. Jestli jsme vám tímto ublížili, velice se omlouváme.

• Zboží z e-shopu se ukázalo být nedostupné

• jako kontakt uvedený jeden telefon, který pán zvedl jednou a další komunikace (telefon, email) už neexistuje
    • v úterý přišla zpráva, že bylo zboží odesláno (neuveden dopravce ani číslo zásilky pro dohledání zásilky) do dnes (pátek) není zboží doručeno

Zdravím,
    Slušně jsem se vám snažil vysvětlit, že zásilku vyhledáme, ale vám dělalo větší potěšení mi nadávat a vyhrožovat.

Chyba byla na naší straně za to se omlouváme, ale vy musíte uznat, že se to dalo vyřešit v klidu a ne nám nadávat a vyvíjet na nás neuměrný tlak, který v konečném důsledku vede právě k těmto chybám.
    V našem eshopu pracuji lidé ne stroje. Kvůli 800% nárůstu objednávek v oblasti solárních produktů za poslední 2 měsíce naší lidé pracuji místo 8h, 13h denně. Věřte, že děláme absolutní maximum pro to aby byly naší zákazníci spokojeni a zboží bylo doručeno včas.