• Nulová komunikácia,žiaden email,žiadný telefón, absolútne nič, tovar nemám

Reakce obchodu Battery Charger

Kdyby jste nás kontaktoval, určitě by jste nenapsal 0 komunikace. Měl jsem sice dovolenou, ale jsem 100% na telefonu i v období dovolené a víkendu. Vaše objednávka byla vyřízena v pořádku po naskladnění propojek.

Zboží ani 12 dní od objednání nebylo doručeno. Prodejce mi pouze sdělil že odpovědný pracovník měl dovolenou. Rozhodně nedoporučuji v tomto e shopu nakupovat.

Reakce obchodu Battery Charger

Děkuji za Vaši recenzi. Chyba s dodáním byla způsobena ne dodáním zboží od dodavatele, nikoliv našim zěstnamcem.
    To by jste věděl, kdyby jste mě v telefonu řádně poslouchal a ne nadával mi vulgárním způsobem.
    Zboží jsem se z vlastní vůle rozhodl vám neprodat, protože se neumíte chovat.

• dodacia lehota

Zdravím pane Klokočka,
    Děkujeme za negativní recenzi.
    Zboží jste objednal mezi svátky kdy jsme nepracovali. Zboží bylo odesláno ihned následující den tedy 4.1.2021.
    Cena přepravy byla nastavena dle hmotnosti zásilky a místa dodání na Slovensko - 12 vy jste při objednání zadal Toptrans Česká republika, nikoliv Slovensko, které má jiný tarif.

• spolehlivost

Reakce obchodu Battery Charger

Dobrý den, vůbec nevíme čím jsme si zasloužili takové hodnocení. Kdyby jste nás kontaktoval, že je někde problém, určitě by jsme udělali maximum pro vaši spokojenost.

Baterie Rexc 12V 200Ah ktere sem koupil mají na jejich webu klamavy graf který není od výrobce Narada.
    Jak sem to zjistil? Spojil sem se s techniky Narady a ukázal jim ten graf a oni řekli že to není graf jejich produktu a že je klamavy.
    Možná že nakonec dojde k soudu protože sem stále v kontaktu s Naradou a uvidím co vše mi jejich technici řeknou.

Reakce obchodu Battery Charger

vaše informace jsem prověřil a jsou zcela nesmyslné. Níže je odkaz na Prezentační list výrobce, kde máte i graf, který je dle vašeho tvrzení falzifikát. Dovozce do ČR mi zaslal i komunikaci s prodejcem firmy Narada vše je v pořádku.
    Prezentační list po porovnání s našim webem naleznete zde:

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

To, že obchod nemá zboží skladem, přesto že na stránkách e-shopu uvádí , že ano - je známý nešvar. ale že podává mylné informace o nemožnosti zboží koupit jinde - je neetické. Měsíc jsem čekal na dodávku něčeho, co stejně nedošlo, než jsem pochopil, že důvěra je vlastnost, která se dnes nenosí a kopil baterii v kamenném obchodě o 300 Kčlevněji než v tomto e-shopu (EXIDE GEL 140 Ah) -jedná se o věc za 9 tisíc, žádná blbost za stovku.

Reakce obchodu Battery Charger

baterie Exide GEL byly v celé ČR vyprodané a dodavatel f. Exide nám sdělila, že nám baterie nedodá dříve než za 2 měsíce. Do měsíce jsme byli schopni baterie sehnat od dodavatele v zahraničí,ale pro vás to bylo příliž dlouho.
    Zboží skladem - vámi objednané zboží uvedené skladem bylo zarezervované jinému zákazníkovi, na eshopu se do uskutečnění prodeje zobrazují jako skladem. Je obecně známo, že skladová dostupnost zboží na eshopech má informativní charakter a nás jako prodejce k ničemu nezavazuje. Může se také stát, že zboží, které je skladem poslední ks, může být poškozené a takové vám dodat nemůžeme.
    Nicméně vám velmi děkuji za recenzi.

• Nabízeli zboží které nemohli dodat

Reakce obchodu Battery Charger

Od ledna jsme vám říkali, že baterie nejsou skladem, že se plánuje jejich nákup,ale přesný termín jsme sami neznali tak bylo těžké vám vyhovět když jste i přes tuto informaci uskutečnil objednávku na eshopu.

• pekný e-shop
    • Tradičná firma
    • zlá komunikácia s prideleným technikom
    • ignorovanie e-mailov
    • rozdielna cena - na faktúre dohodnutá cena a pri osobnom prevzatí vyššia
    • mňa sklamal osobný kontakt zamestnanca a nie firma celkovo, mrzí ma to,dúfam že sa polepšia

ja myslím že doporučujem, moja objednávka sa týkala doplnkových služieb - detského elektro auta,
    kdežto jej know how je niečo úplne iné - preto si nedovolím hodnotiť :)

Zakoupené zboží uvedeno skladem není vůbec k dispozici.
    Žádná reakce obchodu, nezrušily objednávku a neinformují mne o naskladnění. Volal jsem a někdy se ozvou.

Reakce obchodu Battery Charger

Milý pane anonyme. Zboží uvedeno skladem je skladem dokud se neodešlou objednaná autíčka objednaná před vámi. Nicméně uznáváme, že v době pár dnů před Vánocemi se odesílalo denně asi kolem 250 zásilek a nebylo možné v systému smazat autíčko uvedené skladem (telefoniská objednávka se zařazuje do systému se zpožděním,ale má přednost v čase než měla vaše, předběhl vás tedy v nákupu zákazník před vámi. V obchodních podmínkách je uvedeno, že dokud nepošleme potvrzení přijetí objednávky ke zpracování, je objednávka nezávazná pro obě strany.
    O tom, že by jste mi volal nevíme nic (anonym)
    Nicméně vím kdo jste, na email by jsme vám dali jakékoliv info,ale dle Storna z období Vánoc vím, že se nám odpověd o nedostupnosti zboží vrátila na náš email jako nedoručená. Pravděpodobně jste do objednávky zadal špatný email a nebylo v našich silách v období předvánočního nákupního šílenství řešit objednávku dále.
    Vaše zklamání nás mrzí,ale jsme jen lidi a vy se nad sebou taky zamyslete než někomu dáte negativní recenzi. Ze zkušeností víme, že k podobným nedorozuměním dochází jen vlivem špatné komunikace s prodejcem.
    A rada na závěr, objednávejte dárky včas, né pár dnů před oním dnem předání darovanému. My pak nemůžeme za vaše zklamání.

• Rychla komunikace
    • Slusne ceny
    • Na webu uvadi ze maji skladem. Ve skutecnosti neni pravda- klamani zákazníka

Reakce obchodu Battery Charger

Vaše negativní recenze nás mrzí, vězte, že neusilujeme o nic víc než mít tady kladné recenze. Želbohu typicky česká vlastnost je kritizovat. Za to že uděláte něco 1000x dobře vás nikdo nepochváli tak jako vás zkritizuje když udělá něco 1x špatně. Naše firma má skladem jen omezené množství zboží převážně baterií. Autíčka, která dodáváme jsou skladem u přímého dovozce do ČR (kdyby byly skladem u nás byly by kvůli prostoru k uskladnění a další přepravě autíčka dražší asi o 1000Kč) Koupila by jste si jej na našem eshopu? Dovozce má také skladem autíčka v omezeném množství a pokud si poslední ks koupí zákazník před vámi v 8hod ráno a vy objednáte zboží v 10hod, dovozce nám informaci o skladové dostupnosti podá se zpožděním cca půl dne , kdy sklady aktualizuje. Snad vás naše odpověd neurazila, ale popsala problematiku obchodu na internetu obecně.

• dodací lhůty a dostupnost "skladem" inzerované na stránkách obchodu jsou naprosto imaginární = nepravdivé. Rychleji je dodáno i zboží objednané z Hong Kongu.

• potvrdí objednávku a pak napíší, že zboží není k dispozici

Zboží jsem objednávala pro zákazníka. Na stránkách obchodu bylo k dispozici, potvrdili mi objednávku a po pár dnech napsali, že zboží již není k dispozici. Neprofesionální!

• Zboží mělo být dodáno do dvou dnů. Po několika napomenutí a telefonátech mě bylo zboží doručeno.

NESPOLEHLIVOST !!!!!!!!

Reakce obchodu Battery Charger

Při prvním telefonátu jsme vám sdělili, že zboží bylo vyprodané a čekali jsme na naskladnění. Odpovídat vám každý den na tu samou otázku kdy bude zboží doručeno je bezpředmětné. Termín naskladnění se nám z pátku změnil na úterý. Zboží zdržel výrobce při expedici. Vaše zklamání nás mrzí.

Objednal som to auticko a vobec to nenabija dal som zan 222€ zbitocne nedoporucujem objednavat stoho obchodu

Reakce obchodu Battery Charger

Nechápeme proč nás takto poškozujete negativní recenzí. Autíčka jako jediná firma v ČR dováží dovozce z Teplic. Je jedno kde si zákazník auto koupí, koupí v daném období na všech eshopech v ČR autíčka od stejného dovozce.Pokud jste skutečně u nás autíčko koupil a vyskytl se nějaký problém, nechápeme proč jste neprovedl reklamaci. Na reklamace reagujeme ihned. Pokud jste měl nějaký problém s baterií, mohl jste nám ji poslat na posouzení. Jsme firma zabývající se prodejem průmyslových akumulátorů od roku 2005 a pokud je na baterii problém, řekneme vám na 99% přesně proč. U autíček a to je i v návodu k použití nesmíte po použití autíčka nechat baterii ve vybitém stavu, pokud necháte baterii z 50% vybitou několik týdnů nebo i měsíců dojde k sulfataci a degradaci kapacity baterie. Za toto neneseme odpovědnost. Vy jako zákazník musíte respektovat obchodní podmínky se kterými jste při nákupu souhlasil.Pokud jste měl nějaký problém měsl jste nás o tom písemně informovat a zaslat nám kopii dokladu o koupi. Vy jste nám jen do telefonu vynadal že vám nechceme poslat novou baterii. Přijde vám to seriozní? My jsme naši část obchodních podmínek dodrželi na 100%..

• Žádné, katastrofální .
    • Po objednání zboží mi přišel potvrzovací mail a po te se nic nedělo. Po 14 dnech uz mi to nedalo tak jsem zavolal a řekli mi ze se mi nemohli dovolat což je nesmysl protoze problem s telefonem jsem žádný neměl a řekli mi bohužel ze zboží nemají.

Rozhodne nedoporučuji,komunikace katastrofa,neseriózní jednání

Reakce obchodu Battery Charger

Na vaši arogantní recenzi pouze doplním odkaz na náš web kde si můžete zkontrolovat, že jsme vás kontaktovali. Záznam informuje o 1 kontaktování, ale kontaktovali jsme vás ten den 2 x ale neúspěšně. Nahoře najdete výpis z hovorů dnes.

Přejeme krásný den :-)

• Objednala jsem si vyrobek jako darek s tim, ze zaplatim prevodem z uctu. Namisto faktury a vyckani na platbu se obchod rozhodl svevolne poslat zbozi na adresu obdarovaneho, ktery nic netuse musel okamzite zaplatit dobirku 5300 Kc. Neomluvitelne.

Reakce obchodu Battery Charger

Číslo účtu pro platbu se zobrazuje ihned při tvorbě objednávky a také po dokončení objednávky máte informace k platbě v objednávce, která se vám automaticky generuje a odesílá na email.
    Neuvedl jste do poznámek, že chcete zaslat zboží na jinou adresu. Napsal jste jen odlišnou fakturační adresu což je rozdíl. Zboží jsme vám odeslali na dobírku v dobrém úmyslu.