rychlé dodání, telefonická konzultace,byla jsem velmi spokojena s prodejcem

• Velká spokojenost. Profesionální přístup ze strany prodejcu.

• rychlost vyřízení, večer objednáno, druhý den ráno již volali, že odesílají
    • velice dobře zabaleno ve 2 vrstvách igelitu
    • nebyla možnost hradit kartou, pouze převodem z účtu na základě zaslaných údajů do emailu, není to příliš praktické

Poprvé se mi stalo, že mě někdo z obchodu kontaktoval a sdělil, že již objednávku odesílají. Měl ukrajinský přízvuk, ale velice slušný a potěšilo mne to, věděla jsem, že je vše v pořádku a také mě překvapila rychlost doručení. Defakto jsem večer v ponděli ve 21:00 objednala a ve středu dopoledne cca v 11:00 hod matraci měla. Objednávám často, ale takhle skvěle ještě nikdo nereagoval. Nemám co vytknout, pokud budu objednávat, ráda opět zvolím tento obchod. Děkuji :o)

Komunikace s obchodem úplně super.

V tomto obchodě nakupuji již několik let a vždy jsem naprosto spokojená s kvalitou zboží a hlavně ochotou personálu.

nakupováno zde po druhé a opět vše v pořádku, matrace nebyla srolovaná, za mě paráda

• Úžasná rychlost dodání. Zboží přišlo druhý den.

Objednávka byla rychle vyřízena, objednala jsem a za dva dny mi byla doručena. Matrace od Bazylu mám již podruhé a jsem velmi spokojena s kvalitou a přijatelnou cenou.

• Nakupoval jsem na Bazyl.cz po třetí a vždy veliká spokojenost. Komunikace, domluva, doprava, kvalita vše ok

O žádné nevím.

• Rychlost, super komunikace....

opravdu super rychlovka

Vše ok

• Rychlé vyřízení objednávky

• S obchodem komunikace výborná.
    • Potřebovala jsem matraci poslat o 4 dny později, s pánem na telefonu nebyl žádný problém. Matrace dorazila tak, jak jsme se domluvili. Byla v pořádku a odpovídá popisu. Je opravdu hodně kvalitní. Určitě mohu doporučit, pokud potřebujete pevnou matraci.

Potřebovala jsem matraci poslat o 4 dny později, s pánem na telefonu nebyl žádný problém. Matrace dorazila tak, jak jsme se domluvili. Byla v pořádku a odpovídá popisu. Je opravdu hodně kvalitní. Určitě mohu doporučit, pokud potřebujete pevnou matraci. A vážíte více jak 100 kg. Snesla bych i méně tuhou, ale vybrala jsem si tuhle a je opravdu perfektní.

Spokojenost, rychlé dodání

Rychlý obchod, spokojenost

• kvalita

• Velice rychlé jednání a vyřízení objednávky.

Rychlé a ochotné jednání

vše ok