• S obchodem komunikace výborná.
    • Potřebovala jsem matraci poslat o 4 dny později, s pánem na telefonu nebyl žádný problém. Matrace dorazila tak, jak jsme se domluvili. Byla v pořádku a odpovídá popisu. Je opravdu hodně kvalitní. Určitě mohu doporučit, pokud potřebujete pevnou matraci.

Potřebovala jsem matraci poslat o 4 dny později, s pánem na telefonu nebyl žádný problém. Matrace dorazila tak, jak jsme se domluvili. Byla v pořádku a odpovídá popisu. Je opravdu hodně kvalitní. Určitě mohu doporučit, pokud potřebujete pevnou matraci. A vážíte více jak 100 kg. Snesla bych i méně tuhou, ale vybrala jsem si tuhle a je opravdu perfektní.

• Rychlé dodání zboží
    • Bezva komunikace
    • Rozumné ceny
    • Široká nabídka sortimentu

• Topper jsem si objednala online poté, co jsem požádala o radu od společnosti, dobrou komunikaci s firmou a dobrou radu od nich. Dobré doručení. Velmi dobrá kvalita topperu, spalo se mi velmi dobře. Moje matrace je příliš tvrdá a bolela mě záda. Z tohoto důvodu jsem si koupila tento latexový topex. Po jedné noci jsou moje záda mnohem lepší. Jsem vděčná. Firmu i topera mohu doporučit. I am very happy with this topper. My mattress is too hard and I had pain in my back. I bought this latex topper for this reason. After one night my back is much better. Good communication and good delivery. I am very happy and grateful. Thank you!

Velmi mile mě překvapila komunikace obchodu. V neděli jsem objednala, v pondělí mi osobně volali, že zboží předali dopravci a v úterý jsem měla matrace doma.

• rychlé dodání, komunikace s obchodem bez problému