• přišlo včas a dobře zabalené
    • v nabídce mají prdukt určitých rozměrů a přijde produkt podstatně menší

Reakce obchodu BazenyShop.cz

průměr nafukovacího krytu vířivé vany je měřený v plně nafouknutém stavu. Pokud reálný rozměr neodpovídá deklaroivaným rozměrům zašlete zboží k reklamaci.

Ruší objednávku svévolně
    bez žádosti něco rušit!
    na dotazy cíleně neodpovídá
    dela naději.ze bude zboží za 14 dnu
    no a nic
    ještě mi nikdo nikdy zboží sám o sobě nezkusil
    Alza by si to nedovolila

Reakce obchodu BazenyShop.cz

V objednávce jste neuvedl model vířivé vyny podle kterého by bylo možné ověřit kompaktibilnost náhradní folie. Opakovaně jsme se Vás pokoušeli telefonicky kontaktovat, ale telefon jste nebral. Na základě vaší poznámky v objednávce "pokud není vana kompatibilní zboží nechci" jsme následně objednávku stornovali. Na všechny e-maili které jste nám zaslal jsme Vám pisemě odpověděli včetně dostupnosti náhradního pláště vířivé vany.

Silne poskozeny obal od sprchy, nesouhlasi maximalni provozni tlak ktery je uveden na webu i produktu s tim co je uvedeno na originalni krabici.

zboží mi bylo doručeno po několika termínech z důvodu, že dům není viditelně označen a že se dopravce nedovolal na uvedený e-mail:
    - dům je viditelně ze silnice v obci označen č. popisným;
    -problém v dovolání se je na vině dopravce -
    ve finále mi přepravce přiznal(a), že telefon v autě špatně funguje a že při předání zboží volal(a) ze svého mobilu

• Bazén pro psa předražen oproti jiným obchodům o 500 Kč, bohužel moje chyba, že jsem si to neporovnala, ....nevím, proč obchod s velkým obratem musí holit i na něčem tak malém, jako je koupadlo pro psa...děs!

• trn na obrázku vůbec neodpovídá trnu který byl poslán a to jsem se ještě ptal jestli je trn drážkovaný tak jako na obrázku odpověď byla že je. Samozřejmě byly zaslány trny bez drážek a ještě strašně krátké

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Žádné připomínky ohledně zaslaného zboží jsme od vás neobdrželi. Budeme rádi pokud nám zašlete foto hadicových trnů které jste obdržel , aby jsme mohli vaše připomínky prověřit.

• Arogantní jednání se zákazníkem, neuznání reklamace téměř prošlého právě dodaného výrobku.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Tester který jste zakoupil není po expiraci a doba expirace testeru je dostatečně dlouhá pro jeho řádné použití. Není důvod pro uznání reklamace Pokud Vám délka expirace testeru nevyhovuje je možné ho vrátit dle obchodních podmínek.

na webové stránce bylo uvedeno, že po objednání v nedělí zboží dostaneme už v úterý. Dnes je nedělí, tedy už uplynul týden. Rozumím, že je to také na dopravci, který má zboží od pondělí, nicméně nemáte uvádět, že doručíte zboží za dva dny, jestli nejste schopni to udělat. Velké zklamání!

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Zboží bylo od nás odesláno první pracovní den po objednávní. Bohužel chyba nastala na straně přepravní společnosti která zboží včas nedodala za což se omlouváme. Dodání zboží budeme u přepravní společnosti urgovat

Folie o 2 cm kratší. Tedy má tendenci z rámu vyjíždět. Na fotografii hezká tmavá modrá. Ve skutečnosti světlá, bledá.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Pokud dle vašeho úsudku nemá folie deklarované parametry pak je nutné folii reklamovat dle obchodních podmínek

• Nedodání kompletní objednávky

Nebylo dodáno kompletní moje objednané zboží a naopak mě přišlo něco co jsem si ubec neobjednal.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Za pochybení se omlouváme. Částka za nedodané zboží Vám již byla vrácena převodem na účet.

• Objednala jsem před 6ti dny, dorazila mi informace o potvrzení objednávky a potvrzení o platbě (platila jsem ihned kartou) a od té doby nic.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Omlouváme se za zdržení. Část zboží z vaší objednávky musela být převezena z druhého skladu. Objednávka bude dnes odeslána.

• Pokud jenom objednáte a neřešíte problém, tak je obchod ok.
    • Doručili poškozený solární panel, což samožrějmě zjistíte až po montáži a napuštění vodou. Volal jsem, psal email, poslal fotky poškození, popisoval jsem způsob montáže (že jsem to na daném místě poškodit nemohl), ptal se na možnost opravy. Výsledek, jediné řešení je demontovat panel ze střechy a poslat na reklamaci. Výsledek reklamace? Neuznáno - mechanické poškození - co jsem jim celou dobu asi říkal? Opravil jsem to asi za 5 minut, ale kvůli zbytečné demontáži a montáži jsem značně rozladěn. Aneb jak přijít o zákazníka v deseti dnech :)

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Solární panel byl posouzen jak naším technikem tak technikem v autorizovaném servisu výrobce. Obě posouzení došli ke stejnému závěru- solární panel zjevně vykazoval známky mechanického poškození. Nejednalo se o výrobní vadu. O výsledku reklamačního řízení jste byl informovám v reklamačním protokolu přiloženém k vrácenému zboží.

Nemají všechno co mají na fotkach

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Bohužel druh a barvu nafukovacího zvířátka které jste požadovala nemáme skladem o čemž jsme Vás telefonicky informovali.

Obchod OK. Kurýr123 katastrofa.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Za zpoždění doručení zásilky se omlouváme. Zaurgovali jsme doručení u přepravní společnosti.

• zatím žádnou nemám
    • špatná komunikace s klientem a nedodání zboží

Obchod nekomunikuje se zákazníkem a nedodal zboží podle dohody.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Za prodlení s dodáním zboží se omlouváme. Bohužel zboží které jste objednal nelze z rozměrových důvodů doručit do výdejního boxu který jste si vybral. Kontaktujeme vás s upřesnění dodání zboží.

• Relativně dobré ceny.

Pokud objednáte zboží a objednávka proběhne automaticky, tak není vůbec žádný problém a vše proběhne OK. Problémy však nastanou pokud nákup potřebuje sebemenší komunikaci s prodejcem.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Bohužel nelze doplnit další zboží do již uhrazené objednávky . Písemně a neprodleně jsme vás na to upozornili.

nedostatečný popis a foto výrobku a netěsnost

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Pokud dodané zboží vykazuje vadu je nutné jej reklamovat dle obchodních podmínek

závitové připojení není stejné

Reakce obchodu BazenyShop.cz

V popisku bazénového čerpadla na našich webových stránkách jsou uvedeny možnosti i průměry připojovacího potrubí bazénového čerpadla které jste zakoupil.

Bohužel, se FOFR - přepravní společnost dohaduje s prodejcem o neúplné dodávce. Závoz měl byt již 2x a ani na 3 to neklaplo :-(( 3 dny dovolené pryč a komunikace nulová, až když jsem poptávala, kde zásilka je. Možná dnes zásilka dojde... v jakém stavu, to ještě nevím... bohužel velké zklamání zatím :-(

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Bohužel informaci o neúplnosti dodávky jsme neobdrželi ani od přepravce ani od zákazníka. Doručení zásilky bylo zaurgováno u přepravní společnosti.

Obchod sám byl v pohodě, ale doručena solární plachta byla jenom křivě vystřižený ovál z bublinkové folie (takže jenom leží na vodě a když foukne vítr, takže se shrne ke kraji).