Obchod sám byl v pohodě, ale doručena solární plachta byla jenom křivě vystřižený ovál z bublinkové folie (takže jenom leží na vodě a když foukne vítr, takže se shrne ke kraji).

• Komunikace pouze email

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Omlouváme se z důvodu velkého vytížení nejsme schopni vyřídit všechny telefonní hovory. Opakujte volání později nebo nás kontaktujte e-mailem

• obchod nabízí i sortiment,který nemá zajištěný

Reakce obchodu BazenyShop.cz

V době vytvoření vaší objednávky nebylo u saunové esence uvedeno že je skladem. Bohužel esence je u distributora aktuálně vyprodána a zatím neznáme přesný termín jejího naskladnění. Za vzniklý problém se omlouváme.

• Personál milý, ochotný, po této stránce jsem velmi spokojen.
    • Výrobek aušus, uchází, zalepena dírka, dále někde uchází, velmi pomalu. Prodejna daleko od Prahy, nebudu balit a běhat po poštách.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Pokud zboží vykazuje vadu je nutné jej reklamovat dle obchodních podmínek.

• objednávka potvrzena zboží nedorazilo bez vysvětlení

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Solární plachty na míru se vyrábějí na zakázku s dodací lhůtou cca 14dní od objednání. Vaše solární plachta je aktuálně ve výrobě.

• Rychlost, cena

neni

• Jednání strašné.
    • Neochota pana majitele a následně i pracovníka pobočky.

Při prvním nákupu jsem byl spokojen. Plánoval jsem osazení celého bazénu jak jsem se domluvil na prodejně. Ovšem následně došlo k chybě v objednávce. Údajně pan majitel mi psal jak robot že s tím nelze nic udělat stále dokola. Když jsem volal do obchodu bylo mi řečeno že nemá služební telefon. A tím jejich reakce skončila.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Opakovaně jsme Vám písemně vysvětlili, že zpětná změna fakturace dle vašich požadavků není možná. Faktura - daňový doklad byla řádně vystavena přesně dle Vámi zadaných údajů v objednávce.

• normální jednání

Prostě tento člun který má být pro čtyři dospělé lidi je podvod, je pohodlný pro jen pro tři.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Rozmery člna sú jasne uvedené v popise tovaru na našich webových stránkach. Z rozmerov možno odvodiť kilik ľudí sa do člna vojde. Vždy záleží na veľkosti a hmotnosti pasažierov

• Zprvu se zdá vše OK.
    • Velmi dlouhá doba dodání oproti inzerci.

Zdá se, že obchod předal zásilku dopravci včas, ale pak se to zadrhlo. Jenže zboží jsem si objednal v obchodu ne u zásilkovny.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Za zdržení způsobené přepravní společností se omlouváme

Rychlé dodání

Zboží, které jsem objednal (příslušenství k bazénu) jsem nemohl využít, neboť balík neobsahoval vše, co jsem zaplatil. Chybělo to hlavní - 300 cm bazénové hadice. Bazén na chalupě jsme po 2 dnech museli vypustit.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Pokud vám nějaké zboží z objednávky nebylo dodáno nebo vykazuje vadu je třeba objednávku reklamovat dle obchodních podmínek. Žádnou reklamaci ani zprávu o chybějícím zboží jsme od Vás k dnešnímu dni neobdrželi.

• žádná, jen arogantní překupníci
    • Arogantní přístup
    • Nemají díly
    • Reklamace neřeší domluvou, ale jen dle zákona, kdy hází klacky pod nohy

VYHNĚTE SE JIM OBLOUKEM.
    Arogantní přístup.
    Koupíte si výřivku za 30-40 litrů a záruční servis tragika. Při reklamaci ovládacího panelu v červenci Vám řeknou ať to pošlete (celé zařízení). Takže asi budeme celé léto bez vířivky. Žádná spolupráce při řešení.
    Už nikdy, kupte to určitě jinde. I na blbou ledničku za 10 tisíc Vám přijede technik. Tady jde o zařízení za desetitisíce a jen sezónní zařízení a chovají se jako byste je obtěžovali. Už dlouho jsem se nesetkal s tak špatnou firmou. hrůza, nikdy víc. Nakonec si raději koupíme nový panel a budeme to řešit až na podzim, protože jinak to s touto firmou nejde.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Uvádíte nepravdivé informace. Vyzvali jsme Vás písemně a opakovaně, aby jste k reklamaci předala pouze technologickou jednotnu + ovládací panel nikoliv celou vířivou vanu. Technologická jednotka + ovládací panel jsou nutné k diagnostice vámi reklamované vady. Reklamaci samožřejmě vyřídíme co nejkratším možném termínu. Ani přes naše opakované výzvy jste zboží k reklamaci nepředala.

• Doposud cekam na odpoved na muj email na dotaz reklamovaneho nefunkcniho skimmeru

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Ve stejný den kdy jsme od vás obdrželi e-mail s oznámením o poškození zboží jsme Vás telefonicky kontaktovali a dohodli výměnu poškozeného zboží s kterou jste souhlasil.

Za ty peníze je bazén velmi forovy a nestabilní.Plachta na bazén,která je součást balení,na obrázku vypadá skvěle,ve skutečnosti ji na takto velký bazén opravdu nemáte šanci nasadit.Takže velké zklamání!!!

Dodávka včas a zatím asi v pořádku, nerealizoval jsem dosud sestavení bazénu. Tragická je komunikace. Ani za 4 (slovy čtyři ) hodiny 16.06.2021 a pak jednotlivě dnes jsem se nedovolal na kontaktní číslo zákaznické linky +420281974297 , kde automat hlásí, že : "všichni naši pracovníci jsou zaneprázdněni , zavolejte později, nebo nás kontaktujte e.mailem". tož asi tak. ks

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Bohužel telefonní linky jsou aktuálně přetížené za což se omlouváme. Pokud máte dotaz nebo potřebujete poradit zašlete nám dotaz na [email protected]
    Případně nám na uvedenou adresu zašlete telefonní kontakt na vás a budeme Vás zpětně telefonicky kontaktovat

• Rychlé odeslání
    • Poškození zboží
    • Špatně zabalené zboží

Bazénová hadice přišla poškozená, tekla na dvou místech. Byla mi nabídnuta reklamace zboží, ale při napuštěném bazénu je nereálné čekat na vyjádření k reklamaci 30 dní. Navíc jsem dostal informaci, že na mechanicky poškozené zboží se reklamace nevztahuje. Zboží ale někdo poškodil mechanicky při expedici. Takže vlastně mám smůlu.

Pokud zboží vykazuje vadu je nutné jej reklamovat dle obchodních podmínek

• Průměr plachty 4,6 m neodpovídá.Je ustřiźená křivě.

Rychlá dodávka,ale nekvalitního zboží.

Pokud zboží vykazuje vadu je nutné jej reklamovat dle obchodních podmínek

• Bazénový vysavač jsem třikrát nabil a třikrát mi vydržel asi tak 5 minut. Jsem z toho tak nasr......, že ho vracím.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Pokud zboží vykazuje vadu je nutné je reklamovat dle obchodních podmínek. U akumulátorového vysavače je nutné dodržet provozní podmínky dle návodu zejména teplotu bazénové vody 18 ºC - 35 ºC

Dodání zboží které měli údajně skladem až po mé urgenci a to jsem posla peníze předem.

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Zboží z vaší objednávky bylo na dvou různých skladech a muselo se k expedici převážet. Za prodlení s expedicí objednávky se omlouváme.

• špatně provedené sváry pásů folie

Reakce obchodu BazenyShop.cz

Pokud zboží vykazuje vadu je nutné jej reklamovat dle obchodních podmínek.