• zajímavá nabídka, velmi rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Velice děkujeme za milé hodnocení! Tereza

• Rychlé dodání, zajímavé kousky, foto odpovídá skutečnosti

Moc Vám děkujeme za pochvalu i milé hodnocení. Tereza

• rychlé dodání, perfektní obal,pěkné zboží

Milá Marcelo, moc Vám děkujeme za krásné hodnocení. Tereza

Super obchůdek. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Všem vřele doporučuji.

Milá Alčo, moc Vám děkujeme za 100% hodnocení i za doporučení! Tereza

• Skvělé kousky za bezva cenu, obrázky a popisky odpovídají skutečnosti. Nakupuji opakovaně a vždy jsem spokojena

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Moc Vám děkujeme za krásné hodnocení, těší nás, že vše odpovídá uváděnému stavu. Budeme se těšit zase někdy příště :-) Tereza

Perfektní komunikace i přístup. Krásné zboží.

Milá Katko, moc Vám děkujeme za pochvalu i za pozitivní hodnocení :-) Tereza

• Místo stínidla na lampu mi přišel kus tvrdého bílého papíru, mohu to vyhodit do koše, zboží vubec neodpovídalo popisu na stránkách.Naprosto vyhozené peníze.

Rozhodně NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Milá Doroto, objednala jste si náhradní díl k lampě, který jsme Vám zaslali přesně tak, jak byl nafocen a popsán. Jedná se o díl, který se nasadí na konstrukci a poté na objímku. Je to tedy určeno pro ty, kdo už lampu mají a chtějí jen obměnit vzhled stínítka. Mrzí nás, jestli jste to špatně pochopila a čekala něco jiného. Cena 99,- včetně dopravy je dle nás více než příznivá za tento díl k lampě. Samozřejmě, pokud o stínítko zájem nemáte, není problém využít možnosti vrácení do 14 dní. Hezký den, Tereza

• Rychlost komunikace
    • Osobní zavolání při mém opomenutí
    • Vstřícnost
    • Perfektní zabalení
    • Maximální spokojenost

Děkuji za Váš obchod

Milá Pájo, moc Vám děkujeme za obsáhlé a hlavně úžasné hodnocení! Tereza

Rychlost dodání a super cena.

Velice děkujeme za 100% hodnocení, moc nás potěšilo :-) Tereza

• Byl to můj už druhý nákup v tomto bazaru, zboží je krásné a za super ceny. Vše je řádně popsané, zaměřené a nafocené. Komunikace taky na výbornou, dokonce i v neděli.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Moc Vám děkujeme za krásné hodnocení a jsme rádi, že se k nám vracíte! Tereza

• doručeno rychle,
    • rychlé jednání v případě jakékoliv připomínky

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Vážený Pavle, mrzí nás, že zboží nedorazilo tak, jako od nás odcházelo a že došlo během cesty k poškození. Všechny věci před zabalením znovu kontrolujeme, že stav odpovídá fotkám. Jak jsem Vám nyní říkala do telefonu, budeme čekat na foto poškození a domluvíme se na kompenzaci, abychom to vyřešili k Vaší spokojenosti. Omlouváme se za vzniklé komplikace, Tereza

• Cenová akce, příjemná komunikace, rychlé zaslání

Moc Vám děkujeme za milé kladné hodnocení! Tereza

spolehlivý prodejce, rychlé dodání zboží, s obchodem jsem opakovaně spokojená

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Milá Jarmilo, moc si vážíme, že se k nám vracíte a děkujeme za krásné hodnocení. Tereza

Spolehlivost, komunikace, ceny, kvalira a věrný popis zboží

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Moc děkujeme za krásné hodnocení. Máme radost, že zboží odpovídá nafocenému a popsanému stavu. Tereza

Velice ochotný personál, jakýkoliv problém okamžitě řeší a je vidět, že jim záleží na tom, aby měl zákazník s nákupem co nejlepší zkušenost. Doba dodání je velice rychlá a komunikace skvělá. Už jsem z tohoto obchodu kupovala hodněkrát a vždy jsem měla jen velice pozitivní zkušenost, což je také jeden z důvodů proč se vracím.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Milá Lucko, strašně moc děkujeme za úžasné hodnocení, které nás všechny hrozně potěšilo! Ještě jednou velké díky a budeme rádi, když si u nás zase něco vyberete :-) Tereza

Večer jsem objednala a hned druhý den dopoledne bylo zboží předáno dopravci...
    A košíček na pečivo ...přesně tak krasný jako na obrázku!!!
    Opravdu ráda se budu vracet do tohoto skvělého obchodu... Moc děkuji ...

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Moc nás těší, že jste spokojena s rychlostí dodání a především, že fotky odpovídají skutečnosti. Moc Vám děkujeme za hodnocení a budeme rádi, když si u nás zase něco vyberete. Tereza

• Rychlé jednání a dodání

S obchodem jsem spokojena, splnil moje očekávání, rychlé vyřízení mé objednávky a rychlé dodání

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Moc Vám děkujeme za krásné hodnocení, Vaše spokojenost = naše obrovská radost! Tereza

• Pěkné jednání a vše bylo připraveno jak mělo být za mě 1

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Pavle, mockrát děkujeme za tu jedničku :-) Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Tereza

• o.k

Všechno ..o.k

Pavle, moc Vám děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že bylo vše ok :-) Tereza

• Kvalitní zboží za zlomek ceny

Rychlé dodání, skvělé ceny, výborná komunikace - nakoupila jsem opakovaně

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Moc nás těší, že se k nám vracíte, děkujeme za úžasné hodnocení a budeme se těšit třeba zase někdy příště :-) Tereza