• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 3 týdny

• Skvělé ceny
    • Vyfocený skutečný stav zboží včetně všech poškození
    • Přehledný web

Člověk ani netuší, co za bazary existují :) Na tento bazar s nábytkem jsme narazili náhodou a v nabídce jsme našli fakt hodně zajímavých kousků. Zatím jsme pořídili jen jednu stropní lampu, ale musím říct, že byla v mnohém lepším stavu než popisovali. Což samozřejmě nemusí být pravidlo, ale velice nás to potěšilo.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Milý Milane, moc děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste byli mile překvapeni, že poškození nebylo zas až tak hrozné, ať Vám světlo hezky svítí :-) Tereza

Krásné zboží!!!

Milá Zdenko, strašně nás těší, že se Vám naše zboží líbí :-) Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 2 týdny

Vše v pohodě, jsem velmi spokojená.

Vaše spokojenost nás moc těší :-) Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 2 týdny

Velice spokojená zboží doručeno hned druhý den po objednání všem doporučuji.

Mockrát děkujeme za hodnocení! Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 2 týdny

• Dostupnost - v místě bydliště.

Děkuji za obchůdek, některé ceny by mohly být nižší vzhledem k poškození dané věci, ale jinak pěkný výběr a zajímavé věci.

Jsme rádi, že se Vám líbí naše nabídka. Děkujeme za hodnocení. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 3 týdny

• Super věci

Rada tu nakupuji, hezke zbozi za super cenu.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Milá Lucko, moc nás těší, že se Vám u nás dobře nakupuje. Děkujeme za hodnocení. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

Vše v naprostém pořádku, krásně zabaleno(nádobí), úžasné kousky! Doporučuji!

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Jsme rádi, že se Vám líbí naše nabízené zboží a že nádobí dorazilo v pořádku. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 4 týdny

• perfektní designový nábytek a doplňky do bytu

Moc nás těší, že se Vám naše nabídka líbí! Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

• Skvělá komunikace, dobrá kvalita zboží

Mohu jen doporučit. Rychlá odezva na dotazy, skvělá komunikace. Řešení reklamace k plné spokojenosti. Není co vytknout.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Milá Jitko, moc si vážíme Vašeho hodnocení, zvláště, když to tentokrát nevyšlo úplně na jedničku :-( Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

Rychlé dodání a spokojenost po všech stránkách.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Vaší spokojenosti si moc vážíme, děkujeme za milé hodnocení. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

Super bazar nábytku a doplňků, designové zboží, které pokud má nějakou vadu, můžete koupit za zlomek původní ceny. Na eshopu se nachází i zboží nové bez známek opotřebení za velmi dobré ceny.

Mockrát děkujeme za tak rozsáhlé hodnocení :-) Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

• Hezké funkční věci za příznivé ceny.

Jsme rádi, že se Vám naše nabídka líbí. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

Ochota, milé jednání, doručení rychlé a přizpůsobené mým potřebám.

Moc Vám děkujeme za milé hodnocení :-) Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

Jako vždy veliká spokojenost, bleskové dodání zboží, ráda zde nakupuji.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Milá Kampy, moc Vám děkujeme za milé hodnocení, těší nás, že se k nám vracíte. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

Objednala jsem si 2 menší regály, u obou bylo uvedeno NOVÉ zboží, nebylo popsáno žádné poškození (u poškozeného zboží obchod vždy vadu podrobně popisuje a nafotí). Jeden regál byl v pořádku, druhý bohužel křivý, na vodorovných plochách nespočet drobných prohlubní, jsem z regálku velmi zklamaná, nejspíš budu řešit reklamaci. Dále poštovné 199,- Kč považuji za velmi vysoké, přitom se nejednalo o žádné rozměrné zboží. Jinak jsem s obchodem spokojena, rychlé dodání.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Mrzí nás, že Vám přišel regál poškozený :-( Není problém společně vše dořešit, ale o tomto nás nikdo neinformoval... Budeme Vás kontaktovat do mailu, věříme, že najdeme společné řešení :-) Hezký den, Tereza

všeechno ok

Milý Davide, děkujeme za kladné hodnocení. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 1 měsícem

Komoda Lucie dorazila přesně na sjednaný termín, krásná a nepoškozená. Jsem spokojena s cenou i kvalitou zboží. Bazárek určitě doporučuji, prodávají krásné věci a oceňuji rychlost a profesionalitu dodání.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Milá Evo, moc si vážíme, že jste napsala tak krásné hodnocení. Děkujeme a jsme rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 2 měsíci

• skvělé a rychlé jednání
    • super ceny

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Mockrát děkujeme za Váš čas strávený vyplněním dotazníku a za milé hodnocení. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 2 měsíci

Vše super, podle očekávání.

MIlá bankéřko :-), moc Vám děkujeme za milé hodnocení. Tereza

• zakoupeno v BAZAR-MS-HK před 2 měsíci

Velka spokojenost. Je treba poradne cist popisky, zbozi byva obcas poskozene ale vzdy je to popsanu. Super moznost jak sehnat hezke veci za nizsi cenu. Nakupuji zde casto a rad.
    Zasilky odeilaji rychle, vse doslo vzdy v poradku.

Reakce obchodu BAZAR-MS-HK

Moc Vám děkujeme za Váš čas při vyplňování dotazníku, krásně shrnutý popis našeho eshopu! Ještě jednou díky. Tereza