Profesionální přístup, přátelské jednání...zkrátka vše jak má být. Vřele doporučuji

• Povlečení krásné, příjemný materiál, jasné barvy. Objednala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy. Dodání rychlé. Doporučuji všem, nebudete zklamaní... :-)

sssssssuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Jsem strasne moc spokojena

Objednala jsem zboží, přišlo mi pouze potvrzení objednávky. Po týdnu bez další zprávy o zásilce jsem se pokoušela dovolat na zákaznickou linku, kde to nikdo nezvedl. Zaslala jsem tedy email s dotazem, na který ale nikdo neodpověděl. Zboží jsem si tedy objednala jinde, kde mi bylo do dvou dnů doručeno. Tady už na zásilku skutečně nečekám.

Z obchodem jsem velice spokojená.doruceni bylo velice rychle a objednávka přišla do pár dnů.mohu tento obchod jen doporučit.

• Nemůžu hodnotit, když jsem dostala pouze zprávu, že zboží dostanu později.

• na zadanou objednávku nikdo nereagoval, bohužel jsem poslala i peníze, nyní je telefonní číslo na obchodníka nedostupné

POZOR !!!!

Nekupovala jsem vsak prosteradlo ale detskpu letni deku

• Zboži udajně skladem ani po dvou tydnech nebylo odeslano
    • Neodpovída na email
    • Nezvedá telefon

• Dlouha dodaci lhůta

Objednavala jsem před lety a vždy vše v pořádku. Tentokrát jsem zaplatila i předem z účtu a přišlo mi jen potvrzení o platbě. Od té doby nic. Nereagují na emaily ani nezvedaji telefon. Asi je s firmou něco v nepořádku. Případně budu muset řešit soudní cestou.

Po třech týdnech čekání na doručení zboží, jsem se rozhodla informovat obchod, o nedoručení zboží. Bohužel jsem se do obchodu nedovolala a na e-mail nikdo nereagoval. NEDOPORUČUJI obchod Bavlna.cz

Bez problémů, objednáno, do týdne doručeno přesně to co bylo objednané.

Dopooručujem.
    Spokojnosť.
    Kvalitný výrobok.
    Rychlá dodávka

• neodpovídající rozměry - nepřesný popis zboží
    • kvalita

u koupelnových předložek neodpovídaly uvedené rozměry ani u jedné ze 3 kusů v sadě. Zpracování nic moc (nesedící švy). Je to polský výrobek.
    Reklamaci zboží jsem neřešil, nemohu tedy hodnotit přístup obchodu.

rychle vyřízená objednávka, jsem spokojená

• Velmi ochotně pomohly pracovnice s upřesněním objednávky

+ rychlé dodání
    + zboží v perfektním obalu
    + kvalitní zboží
    + srozumitelné vyúčtování

Zatim nic neprislo a kdybych se sama neptala na stav objednavky,vubec by mi nedali vedet,ze se to zdrzi - za predpokladu,ze to jeste prijde...