Objednávala jsem před 11 dny a zatím ani zpráva, nic. Žádné info o zboží. Tak asi nestíhají, ale mohli by se aspoň ozvat....

Po tydnu od zaplacení prislo storno objednávky, s tím, že neumí zboží dodat.

• Byla jsem spokojena s dodáním.Kvalitu zjistím,až začnu používat.
    • obchod nefunguje

obchod sice přijímá objednávky, ale později ke stornuje

• Stránky působí důvěryhodně, i když obchod důvěryhodný není
    • Maminka objednala zboží v hodnotě cca 500Kč. Zaplatila a zboží ani po měsíci nedorazilo, obchod nereaguje.

Nenakupujte zde a pokud bude nějak možné jejich webové stránky a podnikatelskou aktivitu zablokovat, rádi se svou stížností přispějeme.

Jedná se už jen o podvodnickou firmu. Vy zaplatíte a nic se neděje. Následně po vyhrožování trestným oznámením záhadně přijdou peníze zpět. Doporučila bych lidem, aby tu nechávali na sebe kontakt a opravdu podali trestné oznámená s překročením 10 000,- Kč. Je čas to zastavit. Já už svůj problém vyřešila, ale co ostatní? Pokud by opravdu byl v krizi (jak brečí do telefonu), tak by e-shop už dávno byl zrušen a neplatil by za doménu, webhosting a vedení toho všeho!!!! Všichni co jsou podvedeni a nedostali peníze zpět, tak mi napište na email: [email protected].

• Zboží jsem na základě potvrzení objednávky řádně předem zaplatila dne 13.11.2020, do dnešního dne 7.12.2020 mi nebylo doučeno a majitel firmy pan Dominik Šivic nebere mobilní telefon, ani neodpovídá na e-maily. Budu se muset obrátit na ČOI a obchodní komoru a budu se snažit získat své peníze ca 4tis.Kč zpět.

POZOR NA TENTO E-SHOP!!! NEKUPUJTE ZDE A HLAVNĚ NEPLAŤTE ZBOŽÍ PŘEDEM!!! Zboží jsem na základě potvrzení objednávky řádně předem zaplatila dne 13.11.2020, do dnešního dne 7.12.2020 mi nebylo doučeno a majitel firmy pan Dominik Šivic nebere mobilní telefon, ani neodpovídá na e-maily. Budu se muset obrátit na ČOI a obchodní komoru a budu se snažit získat své peníze ca 4tis.Kč zpět.

• Nekomunikovali se mnou,když jsem psala na email,sms ani na volání nereagovali.

• Zboží nedorazilo, firma nekomunikuje.

• objednané a předem zaplacené zboží mi ještě stále furt NEDORAZILO,jsem zklamaná a naštvaná

Zašlete mi dotazník až zboží obdržím. Jarmila Černá

Zboží objednáno a předem zaplaceno, ale nedoručeno. Na e-maily nereagují, telefony neberou. Dřívější zkušenosti bez problémů.

• Na zboží jsem čekala marně , na e-mail nereagovali, na telefon taky ne , objednávku jsem zrušila a jsem rada že jsem nezaplatila dopředu.Zajimave je že dotazník spokojenosti pošlou což je jediná akce která od nich vzešla.

Zbozi neni dodano vice jak tyden po predpokladane dobe dodani. Telefon nikdo nezveda bez ohledu na denni dobu, na email nikdo nereaguje...

• Za žádnou cenu jim neposílejte peníze, buď obchod neexistuje, nebo si prostě namastí kapsu na Váš účet.
    • Zboží nedorazilo, nikdo na dvou telefonních číslech nereaguje, na e-maily už vůbec ne.
    • NEDOPORUČUJI, raději si dobře obchody prověřte, než budete někomu posílat peníze.
    • Nahlášeno na ČOI a podáno trestní oznámení.

Pokud by chtěl někdo podat trestní oznámení a rád by svoje peníze zpět, stačí když se mi ozvete na číslo uvedené v diskuzi u tohoto obchodu. Moje částka je těsně pod hranicí 10 tisíc korun, proto stačí jakékoli další trestní oznámení a už se to řeší jako trestný čin . Pak je možnost, že se peněz dočkáme.

• nahlášeno na ČOI, řeší se to soudně
    • zboží nedorazilo
    • peníze nevráceny

podvodníci, neobjednávat, podpálit :-)

Zasláno několik emailů, bez reakce, telefon také nikdo nebere.

• Komunikuje

Delší dodací lhůta, než je obvyklé

• Obchod nekomunikuje. Nereaguje na emaily. Nebere telefon.
  • Zboží dosud nedorazilo, musela jsem urgovat, ale zatím se nic neděje.