• Zboží ani po 12 dnech nedorazilo, ikdyž bylo skladem a předem zaplaceno.
    • Obchod nereaguje ani na mail ani na uvedené telefonní číslo

Nesolidní obchod, které mi nedodal objednané zboží. Není možné se s obchodem spojit a celou věc nějak řešit.
    Obchod nedoporučuji!

• jsou to podvodníci

Dříve byl obchod dle slov manžela v pořádku, máme od nich peřiny. Ale před 2 týdny jsem od nich objednávala a hned zaplatila a nic nedorazilo...na maily nereagují, telefony nezvedají.
    NIC NEOBJEDNÁVAT!

• vlněné příkrývky v dobré kvalitě
    • velký výběr prodlouženého povlečení
    • poslední měsíc vůbec nekomunikují

V předchozích letech jsem zde nakoupila asi 3x a vše bylo v pořádku. Poslední objednávku jsem učinila před měsícem a obchod vůbec nekomunikuje, zboží nedorazilo.

Zboží jsem zaplatila převodem na účet a od té doby se nic neděje, zboží nedorazilo, nikdo nereaguje na telefon ani e-mail!

• Obchod nereaguje na tel. a e-mail. Čekám na vrácení peněz.

Obchod vůbec nekomunikuje, zboží nedorazilo, objednáno před měsícem, urgováno emailem několikrát, reakce obchodu žádná.

• Objednávka do dnes nedorazila a o zboží už nemám zájem

Objednávka nebyla ani po třech týdnech vyřízena. Obchod nekomunikuje, neodpovídá na e-mail ani telefonát.

• Podle informací u vybraného produktu měl být doručen do 10 dnů. Zaplatila jsem předem bankovním převodem, 14 dní se nic nedělo, nepřišla žádná informace ani potvrzení. Na stránkách bavlna.cz jsem prostřednictvím "poradny" urgovala svoji objednávku, následně přišlo e-mailem potvrzení o přijetí platby a informace, že bylo zboží "předáno logistice". Teď je to týden a stále se nic neděje. Chystám se objednávku naposledy urgovat a poté zrušit a žádat vrácení peněz. Podle dalších příspěvků v "poradně" e-shop bavlna.cz tímto způsobem (ne) funguje už nějakou dobu, takže jej NEDOPORUČUJI.

• spolehlivost

Zbozi bylo 8.11. objednano, zaplaceno a zatim nedorazilo. Poptavala jsem se a nikdo se neozval, nezavolal.

• Zboží nepřišlo, telefon nikdo nebere a na e-mail žádná reakce, objednávku jsem zrušila

Možná už obchod neexistuje?

Objednávka potvrzena,zboží po několikaterém urgování nedorazilo.Absolutně žádná komunikace s obchodem.
    Nedoporučuji ......

Obchod nereaguje, nevím zda produkt dorazí

Zboží stále nebylo dodáno

Nedoporučuji, zboží neodeslali a vůbec nereagují. Ještě, že jsem zvolila platbu dobírkou, jinak by ně nejspíš okradli.

• Zboží nedorazilo, žádné info kde vyvstal problem
    • obchod vůbec nereaguje

nezvedají telefon ani neodpovídají na dotaz

• Objednávka nebyla zatím vyřízena,zboží nepřišlo.

• bez komunikace

po 12 dnech se ozvali,že nejsou schopni zajistit zboží,přitom stále toto zboží nabízejí s dod.lhůtou 9 dní,na dotazy nereagují,telefony nezvedají,ještě že jsem neplatila předem,přitom je to partner heureky