• široký sortiment, dobré ceny, velmi rychlé vyřízení objednávky

• Kdykoli potřebuji stavební materiál- nakupuji zde. Jsou zde příznivé ceny, rychlé dodání a ochotný personál, který my vždy vyšel vstříct.

Obchod velice doporučuji.

• Výběr stavebnin
    • Ceny

• Rychlé jednání , výborná cena

• Dobré ceny, přehledný obchod, rychlé vyřízení objednávky, dobrá cena za dopravu. Rychlá komunikace.
    • Výhrada pouze k dopravě. Zboží doručované na třikrát je pro odběratele dost problém, zvláště, když se v místě trvale nezdržuje.

S obchodem jsem jinak spokojen, ale tu dopravu by to chtělo zlepšit.

• sortiment

Doporučuji.

• Dobrá cena.
    • Rychlé doručení.

• Nevím o žádné výhodě obchodu snad jenom to že jsou všichni zaměstnanci a personál všeobecně slušný a ochotný.
    • Jedná se o obchod který je dražší přibližně o 40 % než jinačí obchody. Doprava drahá materiál také. A to ceny uvádějí se slevou třeba i 40% takže když nakoupíte něco se slevou 40% a je to dražší než v jiném obchodě o 30% tak to pro mě není seriózní obchod. *** editováno***

Já osobně bych se už tomuto obchodu vyhnul obloukem jsou prostě levnější konkurenční obchody se stejným sortimentem.

Reakce obchodu Baushop.cz

Dobrý den - promiňte, ale nechápeme Vaši výtku. Naši ceny jsou jasně dané na stránkách a jsou neměnné a s argumentem, že jsme nejdražší na trhu jsme se ještě nesetkali - ostatně je možné naše produkty porovnat ve srovnávači Heureka. Naopak většinu sortimentu držíme opravdu na co nejnižší cenové hladině. Doprava je od jisté výše objednávky paušální ( což platilo i pro Vaši objednávku ) a to po celé republice a to na velkoformátové i objemné zboží a paletovou přepravu. Vzhledem k cenám pohonných hmot je tato doprava dotována. Označovat nás proto za podvodníky považujeme za urážlivé a za poškození jména společnosti. S pozdravem Chupíková Jana

• ceny, rychlost

• sortiment,
    • ceny

cena dopravy

• ceny
    • rychlost doručení

• dobrá cena
    • bezproblémový nákup, ostatně jako vždy

V tomto obchodě jsem nakupoval již několikrát a nemám co vytknout.