• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 2 týdny

• slušná cena, místní dostupnost obchodu
    • nenabízí slevu na IČO a větší nákup - odběr

OK

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 3 týdny

Reakce obchodu Baushop.cz

děkujeme za hodnocení. Budeme rádi, když nám sdělíte, v čem bychom Vám mohli ještě vyjít vstříc, aby Vaše spokojenost byla 100%.
    Pfeiferová Jana, Baushop.cz

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 2 měsíci

• ochota lidí a firmu dělají vždy oni

Reakce obchodu Baushop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste byl spokojen. Jako malé poděkování jsme si Vám dovolili na Vaši
    e-mailovou adresu zaslat slevový kupon na Váš případný další nákup. S pozdravem Pfeiferová Jana, Baushop.cz

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 1 měsícem

rychlost, cena

Reakce obchodu Baushop.cz

děkujeme za hodnocení. Jako poděkování jsme si dovolili na Vaši e-mailovou adresu zaslat slevový kupon na Váš případný další nákup.
    S pozdravem Pfeiferová Jana, Baushop.cz

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 1 měsícem

• Obchod Praha 6-možnost parkování

Reakce obchodu Baushop.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Budeme rádi, když Vám příště budeme moci vyjít více vstříc, aby Vaše spokojenost byla 100%. S pozdravem Pfeiferová Jana, Baushop.cz

• Levný a rychlý.
    • Nevím o ničem.

Skvělý obchod, mají skoro všechno a za skvělé ceny.

Reakce obchodu Baushop.cz

mnohokrát děkujeme za zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste byl spokojen. Jako poděkování si vám dovolujeme na Váš e-mail zaslat slevový kupon na Váš další nákup. S pozdravem Pfeiferová Jana, Baushop.cz

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 2 měsíci

• Když je problém, snaží se vyřešit, spolupracují
    • Přehledný web, dobré ceny
    • Nedoručeno požadované zboží
    • Nesplněny termíny doručení

Objednal jsem si dveře. Přepravce je rozbil (to se stává), protože jsem na ně spěchal, domluvil jsem se na osobním vyzvednutí. Na osobním vyzvednutí nikdo nic nevěděl, musel jsem volat paní na lince, pak dveře našli, ale nachystány nebyly ty správné a ty co jsem objednal, jsem vůbec nedostal. Protože jsem dveře (skleněné) potřeboval, vybral jsem si sortiment jiný (bohužel plné - neskleněné, protože alternativu neměli), ale stálo mě to spoustu času a vyřizování.

Reakce obchodu Baushop.cz

za vzniklé problémy se omlouváme. Jednalo se o výprodejové zboží, které není na pobočkách běžně skladem. Jsme rádi, že jsme mohli vyjít vstříc alespoň s alternativním řešením a kompenzaci již řešíme po e-mailu. S pozdravem Pfeiferová Jana, Baushop.cz

Rychlé dodaní

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 2 měsíci

Poslali jinou vatu,protože tu co jsem objednal, nebyla skladem.Šmejdi.

Reakce obchodu Baushop.cz

skutečně jste u nás objednával vatu, která nebyla skladem. V odeslané faktuře již byla uvedena vata změněná a naše chyba byla, že jsme Vás neupozornili předem, za což se omlouvám. Byla Vám tedy zaslána vata od stejného výrobce ( Ursa ), se stejnou možností užití a s lepšími technickými parametry než původně objednaná. Ačkoliv je tato dražší, ponechali jsme ji za původní cenu. Byli jsem s Vámi v telefonickém spojení a byly Vám i zaslány technické listy obou izolantů k porovnání . Dále jste nás již nekontaktoval, což je mi líto, mohli jsme celou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti. Vždy nabízíme zákazníkům i možnost nerozbalené a nepoškozené zboží vrátit a obratem zasíláme peníze zpět. Další možností je kompenzace ve formě slevy na další nákup. Mrzí nás tato situace, nicméně vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc. S pozdravem Baushop.cz, Pfeiferová Jana

Ve stavebninách Baushop jsem objednala minerální vatu - vše se zdálo být v pořádku, paní mi potvrdila doručení na požadovaný termín. Zboží však nedorazilo a z depa dopravce se nikdo neozval. Po několika denním vyřizování nám vata byla doručena. Stavebniny v pořádku, ale doprava příšerná. Podávala jsem do stavebnin stížnost na dopravce - požadovala jsem vrácení dopravného. Paní Pfeiferová stížnost hned zpracovala, poslala mi omluvný email a fakturu na vrácení dopravného. Bohužel dávám 50% - v obchodě bych klidně znovu nakoupila, ale dopravu bych si zajistila vlastní.

Nikola Kloudová.

Dobrý den ,
    rádi bychom se touto cestou ještě jednou omluvili za chování externího přepravce. Intenzivně pracujeme na tom, aby k podobným situacím již nedocházelo a pokud je to možné, snažíme se maximálně využívat naši vlastní dopravu. Chápeme Vaše rozhořčení a celá situace nás opravdu mrzí. Částku za dopravné jsme Vám již vrátili na účet. S pozdravem Pfeiferová Jana Baushop.cz

Ihned realizace dovozu.

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 2 měsíci

Naprosto bezproblémový obchod, jen výdejní místo by mohlo být v potvrzovacím e-mailu zvýrazněno a na mapě v detailu lépe označeno.

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 2 měsíci

Zmatek, chaos. jediné co funguje jsou milé paní na pokladnách.
    I potvrzení objednávky bylo špatně, do toho emaily ve slovenštině ..
    Zkuste mluvit na SK česky

Reakce obchodu Baushop.cz

je nám líto, že jste nebyl spokojen. Bohužel cca měsíc jsme měli košík v rekonstrukci a veškeré podněty od zákazníků se zpracovávaly ručně. Mohlo tedy dojít k nějakému nepochopení z naší strany, za což se velmi omlouváme, nicméně v současné době je již vše v pořádku.
    Co se slovenštiny týče, kolegyně, jež pomáhala na zákaznickém servisu po dobu rekonstrukce košíku pochází ze Slovenska. Domnívali jsme se, že bude lépe, pokud bude komunikovat s klienty ve své mateřštině.

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 3 měsíci

• ochotné, příjemné a profesionální jednání, i v případě komplikací způsobených klientem

Reakce obchodu Baushop.cz

děkujeme za hodnocení a těší nás, že jste byl s našimi službami spokojen. Budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.

Přeji hezký den

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 3 měsíci

• Úžasně milá a vstřícná komunikace, ochota a příjemná domluva
    • Návrhy alternativ a možných dalších řešení
    • Poradili,pomohli

Všem určitě a 100% doporučuji..
    Nebudu váhat,jaký obchod příště zvolit,a to nejen pro mé jedině kladné postřehy,ale i pro skvělé ceny a přehlednost e-shopu i pro laika.
    Děkuji za vše :-)

Reakce obchodu Baushop.cz

jsme rádi, že jsme mohli poradit a vyjít Vám vstříc. Mnohokrát děkujeme za zpětnou vazbu, která nás těší a budeme doufat v další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 3 měsíci

• celkem přehledné rozdělení z boží do kategorií
    • doprava je tragédie

odběr zdarma na pobočce znamená, že máte možnost šanci pouze u zboží, které je zrovna na vámi vybrané pobočce, jinak platíte dopravu - více viz dopravce

Reakce obchodu Baushop.cz

pobočky Woodcote a.s., které slouží jako naše výdajová místa fungují jako samostatné prodejny stavebnin s vlastním skladovým hospodářstvím a účetnictvím. Své skladové zásoby poskytují zákazníkům e-shopu. Není tedy možné mezi nimi zboží přeposílat. Pokud na Vámi vybrané pobočce nemají dané zboží skladem, není - bohužel - umožněn osobní odběr. Vaše negativní zkušenost s dopravou nás mrzí a intenzivně pracujeme na tom, aby i doprava přes externí přepravní firmy fungovala bezchybně. Jako alespoň částečnou kompenzaci si Vám dovolíme zaslat na e-mail slevový kupón na Váš případný další nákup.

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 3 měsíci

Vše v pořádku, doporučuji.

Reakce obchodu Baushop.cz

jsme rádi , že jste s námi byl spokojen a oceníme, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 3 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• pomohli naložit
    • příjemná obsluha

Reakce obchodu Baushop.cz

jsme rádi, že jsme Vám mohli vyjít vstříc a budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Hezký den

• nakoupil v obchodě Baushop.cz před 4 měsíci

• Na zboží čekám strašně dlouho. Ač je již zaplaceno stále není doručeno.

Reakce obchodu Baushop.cz

za vzniklou situaci se Vám ještě jednou velmi omlouváme a věříme, že je již vše v pořádku. V současné době probíhá na našem e-shopu rekonstrukce košíku tak, aby byl v budoucnu uživatelsky přehlednější. To zapříčinilo, že veškeré zaslané objednávky se nyní zpracovávají ručně a při jejich velkém množství se bohužel může stát, že jsou zákazníkovi zaslány se zpožděním. Velmi nás to mrzí a intenzivně pracujeme na nápravě.
    Jako omluvu si Vám dovolujeme na e-mail zaslat slevový kupon.

Pfeiferová Jana - Baushop.cz