• zakoupeno v Baushop.cz před 2 týdny

• bezproblémové od objednání k doručení

uvítal bych menší rozsah doby doručení - 8 až 16 hod může být pro někoho dost dlouhé

• Naprostá ignorace vládních opatření
    • Prodejce se ani neobtěžoval mi zboží předat, ukázal na regál ať se obsloužím

Dobrý den

na základě Vaší reakce jsme zjišťovali situaci na dané pobočce. Veškerá vládní nařízení jsou na všech našich prodejnách striktně dodržována. Personál je vybaven respirátory, u vchodu je k dispozici desinfekce a dodržuje se počet 1 zákazník na 15m2. Dle vládních nařízení bude veškerý personál i testován. Bohužel ačkoliv je to zakázané, na prodejnu i přes upozornění občas zavítá klient z "ulice" - není obsloužen a je požádán o opuštění prodejny. Není v silách personálu při příchodu rozlišit, zda se jedná o zákazníka/podnikatele, který jde vyzvednout objednané zboží nebo o klienta, který to lidově řečeno zkouší.
    Co se týká druhé části Vašeho komentáře, s pobočkou již bylo řešeno, personál byl poučen.
    S pozdravem Chupíková Jana Baushop.cz

• zakoupeno v Baushop.cz před 2 týdny

• Nic jsem si neobjednal , spamy chodí.

E-shop akorát obtěžuje. Ceny předražený a když odejdete od rozdělané objednávky, kvůli predrazenosti bombardují spamy. Hnus.

Dobrý den

Vaše reakce nás mrzí, ale rádi bychom reagovali na jednotlivé body Vaší výtky.
    Zaslal jste nám poptávku, která byla obratem zpracována - ceny jsou pevné a jsou na eshopu uvedeny, při poptávce se zjišťuje skladovost a případná doprava. Pokud jsme se Vám zdáli příliš drazí, nebylo nutné na našich stránkách vytvářet poptávku, ceny jsou patrné předem. Rozpracovaná či nedokončená poptávka nebo objednávka se nám nezobrazí, nemáme tedy klienta jak zpětně kontaktovat.
    V posledním kroku poptávky ( objednávky ) je zákazníkovi nabídnuta možnost souhlasu či nesouhlasu se zasíláním našich novinek. Pokud nesouhlasíte, nic se Vám nezasílá, pokud souhlas odškrtnete, novinky Vám chodí na email. Samovolně NIC nezasíláme, je nutné s tím souhlasit!! V tuto chvíli je Váš kontakt s databáze odstraněn a nejsou Vám žádné materiály zasílány.
    S pozdavem Chupíková Jana Baushop.cz

• Velmi rychle vyřízení.

• Rychlé jednání,od poptávky přes objednávku po doručení uběhly 4dny
    • Nejlepší ceny na trhu
  • zakoupeno v Baushop.cz před 1 měsícem

• Rychlost vyřízení po objednání, příkladná ochota personálu na pobočce, skvělý výběr zboží na skladě bez nutnosti čekání
  • zakoupeno v Baushop.cz před 1 měsícem

• Výborná komunikace s obchodem a hledání vhodné náhrady.

• Dostupnost zboží
    • Sortimentu na webu je přehledný
    • Doprava domů je drahá
    • Výdejní místo není dostatečně označeno (jiná značka)

Nízké ceny

• zakoupeno v Baushop.cz před 2 měsíci

S objednávkou, rychlostí dodání a cenou zboží v tomto obchodě jsem velice spokojený.
    Doporučuji.

• zakoupeno v Baushop.cz před 10 měsíci

skvělá spoluprace, ochotná paní na telefonu co se snaží vše vyřešit. Je to již několikátá spolupráce a budu určitě pokračovat

• zakoupeno v Baushop.cz před 2 měsíci

Jelikož se nejedná o prví zakázku je celková spokojenost .

Byl jsem spokojen.

• zakoupeno v Baushop.cz před 2 měsíci

Toto již byl třetí nákup a opět plná spokojenost. Nemám jediné výhrady, vše funguje jak obchod slibuje.

• zakoupeno v Baushop.cz před 2 měsíci

Spokojenost. Kompletni dodani v dnesni dobe.

• Výborná cena

Spokojenost

• Nízké ceny

S Baushopem mám jen dobré zkušenosti.Doporučuji .

• zakoupeno v Baushop.cz před 3 měsíci

Obchod nabizi co neni schopen zajistit

Dobrý den

mrzí nás, že jste nebyl spokojen. U produktu, který jste poptával je na našich stránkách uvedeno "skladovost na dotaz". Vzhledem k povaze zboží ( pohledové hranoly ) se nejedná o běžně skladové zboží. Bohužel dle informací od výrobce a dodavatele nebylo možné poptávku realizovat z důvodu nedostatku kvalitního dřeva v celé Evropě. Omlouváme se, ale i z tohoto důvodu se dají uvedené hranoly pouze poptat, nikoliv přímo objednat a s klientem je vždy aktuální možnost dodání řešena. S pozdravem Chupíková Jana Baushop.cz

• Skvělá domluva
    • Bezkonkurenční cena
    • Skvělý přístup
    • Rychlost vyřízení a doručení objednávky