• nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 3 týdny

• rychlost, operativní možnost změny objednávky po telefonu

• Nemaji zbozi skladem

• Rychle dodání
  • nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 1 měsícem

V tomto e-shopu jsem si objednala velmi drahou školní aktovku Hama a hned druhý den jsem se dozvěděla, že už není skladem, ale mohou mi nabídnout slevu 100 Kč jako omluvu. Svou objednávku jsem stornovala a nakoupila jinde a o 1000 Kč levněji. E-shop dále zvýhodňuje cenově starší modely a cenu u modelů současného roku snižuje až po vyprodání starších modelů. Doporučuji si porovnat ceny s ostatními e-shopy. Budete překvapeni. Zvlášť u dražších produktů.

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Zákazník si objednal aktovku která byla v omezeném množství a na kterou se v jeden okamžik bohužel sešlo více objednávek, proto jsme zákazníkovy nabídli slevu 100Kč. Cena aktovky byla s rovnatelná s konkurencí na všech srovnavačích pokud však zákazník našel aktovku levněji u konkurence, pak gratuluji možná ojedinělé výhodné koupi obzvláště u značky Hama.

Batohy-školní.eu

• nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 2 měsíci

• Nákupy bez problémů i komunikace e

Neznám

• Rychlost, dobrá komunikace, ochota
  • nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 2 měsíci

Pohotová komunikace,hned zabaleno a odesláno

• nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 5 měsíci

Rychlé dodání i komunikace, vše naprosto v pořádku.

• nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 3 měsíci

Jednoznačně perfektní,naprostá spokojenost.

• nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 5 měsíci

sezutulkjrweszhujtkzuů-l

• nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 6 měsíci

Rychlost, zboží dorazilo hned druhý den a samozřejmě v pořádku

velice dobré, bez problému

• nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 7 měsíci

Chtěli jsme globus s dřevěným podstavcem, ale ten už nebyl. Koupili jsme s umělohmotným podstavcem - i ten se zdá být stabilní. Moc se nám líbí, ze je podsviceny, ještě lepši by bylo , kdyby byly světelné obě mapy. Jsme spokojeni, rychlý dovoz! S práním spokojenych a pozehnanych vanoc Boh. Vinklerova

• nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 7 měsíci

• Velmi solidní jednání , komunikace . Vše vysvětleno , okamžitě , vstřícnost , ochota . Zboží velmi pěkné , za solidní cenu . Výběr veliký . Děkuji a všem ráda doporučuji .

• rychlost a kvalita
    • žádná

Objednané zboží dorazilo v pořádku, splnilo moje očekávání, a proto doporučuji tento obchod i ostatním.

• vše ok
  • nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 8 měsíci

• Zboží po 3 týdnech nedorazilo a obchod mi zatím žádné vysvětlení neposkytl.

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Dobrý den na základě teto negativní recenzi jsme celou situaci prověřili, zákazníkova objednávka od nás odešla do 2 dnů od přijetí objednávky bohužel celou tu dobu leží na doručovacím depu u zákazníka. Zákazník nás bohužel do této doby nijak nekontaktoval že mu nepřišel balík jen touto negativní recenzí, při tom všechny zákazníky informujeme o stavu průběhu jejich objednávek. To samé platí i u přepravní společnosti kdy zákazník dostává e-mail a SMS.
    Stačí se jen se o stavu své objednávky zajímat.
    Batohy-školni.eu

profesionální, rychlé

• dárek navíc
    • nenalezení slevového kuponu či jakékoli jiné akce navíc při vyšší ceně výrobku
  • nakoupil v obchodě Batohy-školní.eu před 8 měsíci

rychlé jednání a dodání zboží