• 10 DNŮ JE DOST DLOUHÁ DOBA NA DODÁNÍ!!!!!!

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Dobrý den  bohužel zákazník  si objednal zboží v období kdy  byl náš sklad v rekonstrukci a veškeré zboží bylo zabaleno v krabicích a nešlo jej odeslat tak rychle jako obvykle, na tuto skutečnost jsme upozorňovali na našich stránkách ale i před odesláním objednávky  i v potvrzovacím e-mailu. V současné době je vše v pořádku a zboží zasíláme normálně..

• Nemaji zbozi skladem

V tomto e-shopu jsem si objednala velmi drahou školní aktovku Hama a hned druhý den jsem se dozvěděla, že už není skladem, ale mohou mi nabídnout slevu 100 Kč jako omluvu. Svou objednávku jsem stornovala a nakoupila jinde a o 1000 Kč levněji. E-shop dále zvýhodňuje cenově starší modely a cenu u modelů současného roku snižuje až po vyprodání starších modelů. Doporučuji si porovnat ceny s ostatními e-shopy. Budete překvapeni. Zvlášť u dražších produktů.

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Zákazník si objednal aktovku která byla v omezeném množství a na kterou se v jeden okamžik bohužel sešlo více objednávek, proto jsme zákazníkovy nabídli slevu 100Kč. Cena aktovky byla s rovnatelná s konkurencí na všech srovnavačích pokud však zákazník našel aktovku levněji u konkurence, pak gratuluji možná ojedinělé výhodné koupi obzvláště u značky Hama.

Batohy-školní.eu

• Zboží po 3 týdnech nedorazilo a obchod mi zatím žádné vysvětlení neposkytl.

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Dobrý den na základě teto negativní recenzi jsme celou situaci prověřili, zákazníkova objednávka od nás odešla do 2 dnů od přijetí objednávky bohužel celou tu dobu leží na doručovacím depu u zákazníka. Zákazník nás bohužel do této doby nijak nekontaktoval že mu nepřišel balík jen touto negativní recenzí, při tom všechny zákazníky informujeme o stavu průběhu jejich objednávek. To samé platí i u přepravní společnosti kdy zákazník dostává e-mail a SMS.
    Stačí se jen se o stavu své objednávky zajímat.
    Batohy-školni.eu

• Neobdrželi jsme zboží jaké jsme si objednali. Na fotce byl jinak barevný batoh než jsme dostali.

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Zákazník obdržel batoh který si objednal, bohužel neodpovídáme jak který zákazník má nastavený monitor pří vybíraní zboží.
    Pokud byl zákazník nespokojený s barevnou kombinací mohl jej vrátit, bohužel tak neučinil ani jinak nám o teto skutečnosti nedal vědět jen tímto hodnocením. Děkujeme za vaší recenzi.
    Batohy-školní.eu

Objednala jsem model z loňského roku, přišel jiný model z letošní kolekce.

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Dobrý den tak to nás neobyčejně mrzí že k tomuto došlo, bohužel o této záležitosti nic nevíme, zákazník nás vůbec neinformoval. Okamžitě by jsme učinili nápravu.

Děkujeme za recenzi.
    Batohy-školní.eu

• O výhodách jsem se nemohl přesvědčit, protože zboží, které jsem objednal ve vůbec první objednávce, neměli.
    • Objednané zboží neměli. Více slabin jsem nehledal.

Při troše štěstí to třeba není špatný obchod ;).

• Ubaid zbozi skladem a skladem nema

• Asi nevim co znamena zbozi skladem

Nic moc

• nedorazilo všechno zboží.
    • Vázne komunikace se zákazníkem.

Nespolehlivý prodejce.Až po peti dnech od objednání mi přišel email,že zboží již nemá na skladě..Tak místo dodání zboží zjistíte,že máte smůlu.Nedodporučuji!

• Na stránkách bylo zboží uvedeno skladem,až za dva dny přišla odpověď, že zboží je vyprodané.

• na stránkách nabízí zboží, které již nemá k dispozici

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Dobrý den, bohužel se stalo že se v daný okamžik vámi vybraný batoh vyprodal. Děkujeme za vaší recenzi.

• komunikace!Obchod mě nebyl schopen informovat do čtyř hodin,až jsem musela volat, zda zboží dojde.

Nedoporučuji

• Ve vyhledávači Seznam-zboží jsem našla školní set 4 věcí, poté co jsem se překlikla do obchodu, nabízeli pouze aktovku bez příslušenství. Jinde nabízí opravdu celý set za stejnou cenu jako zde mají pouze aktovku. Velice matoucí, popř. klamání zákazníka.

Reakce obchodu Batohy-školní.eu

Vážená paní Kubátová děkujeme za vaší recenzi. Bohužel se cítíme vaší recenzi poškozeny a to z důvodu toho že náš obchod nemůže žádným způsobem ovlivnit jak se ve srovnávači zboží zařazuje a následně objevuje. Naše informace, popis, produktu a fotografie v četně ceny je správný. I v době kdy jste objednávku u nás učinila.
    Bohužel nemůžeme ovlivnit že jste si při objednávaní zboží nevšimla toho, že v názvu a ani v popisu slovo SET není nikde napsáno. Nicméně pokud jste byla nespokojena můžete podle zákona ve 14 denní lhůtě odstoupit od smlouvy což jste neučinila.
    Příliš nízká cena setu od konkurence se řeší s dovozcem (Nekalé obchodní praktiky).

Na prvni dotaz ohledne dostupnosti zbozi prodejce nereagoval vubec. Ozval se az 4.den po ucinene objednavce s tim, ze zbozi neni skladem. Alternativu nenabidl.

• - nabízí zboží, které již nemá v nabídce
    • - velmi pomalá a těžkopádná komunikace

Objednali jsme set do školy - batoh a příslušenství. Teprve po dvou dnech od objednávky přišel e-mail, že nemají do sady dvě z věcí a jestli chceme něco jiného. Vybrala jsem tedy na stránkách náhradu, ale ani tyto věci nebyly k mání. Pominu-li opět dlouhou dobu do odpovědi, kdy už jsem sama aktivně do obchodu volala, dozvěděla jsem se mj., že mají spoustu zboží, ale nemají ho nafocené! Nakonec jsem se s paní dohodla, že nám tedy odečte poměrnou část a pošle set bez chybějících dvou věcí. Balík pak už došel naštěstí v pořádku.

• nevím o žádných
    • nabízí zboží, které již není k prodeji

ztráta času

neaktualni info o dostupnosti zbozi, spatna komunikace, na vraceni penez cekam jiz treti den

• výběr, dobrá cena
    • slabá komunikace

Dostala jsem jinou tašku jako je na obrázku, nebudu měnit, je to vánoční dárek...