• Hanba oklamanie zákazníka

Na můj dotaz, zda baterie půjde do mého notebooku, paní jednoznačně odpověděla, že ano. Hned při rozbalení bylo jasné, že je baterie dvakrát vyšší než notebook - tedy tratím na dvojím poštovném zbytečně, minimálně.

Zboží nedorazilo, komunikace jedna velká nula.

Spokojenost částečná, protože baterie je delší o 2 mm a do prostoru pro baterie se nevejde.

Nová baterie nemá vůbec výdrž a na email nikdo nereaguje

• Jednání při reklamaci, vstřícnost řešit problém s nabíječkou

Nabíječka má proudový zdroj v takovém stavu, že okamžitě odpadne kryt u zdroje a zákazník se může dotknout přívodu el. proudu do zdroje s následným úrazem el. proudem. Toto jsem již reklamoval a bylo mi sděleno, že bude provedena okamžitá výměna zdroje.

• žádné výhody
    • dlouhá dodací doba
    • vadné zboží
    • obchod nekomunikuje
    • obchod dělá registraci bez souhlasu zákazníka

Když nechcete mít nepříjemnosti, nekupujte na baterie24.cz!

Poslali úplně něco jiného, než jsem objednal!!! Asi amatéři.

• objednané zboží mi zatím nebylo doručeno ......na zboží čekám a objednávku neruším ---- dík za kladné vyřízení J.Š.

• Baterie jsou staré a každý den je je nutno nabíjet. Cenově jsou proto předražené.

• Ne ta baterka

• kupujete originál baterii, dostanete neoriginál

Na eshopu to vypadá, že eshop nabízí originální baterii. Nikde není ani zmínka o tom, že to originál není. Fotografie baterie je udělána tak, že barva sedí s originálem, ovšem baterie je nafocena ze všech stran bez popisu (takže to není poznat). Zboží objednáte s nejlepším svědomím, že přijde originál. Ano, poté přišlo potvrzení objednávky "baterie pro HBC Typ BA223030 (O9FUB6)". Zřejmě slovíčko "PRO" znamená, že se nejedná o skutečný originál. Nicméně "PRO" nikde v popisu zboží při objednání není! Rozhodně NEDOPORUČUJI!

Obchod nekomunikuje při řešení problému s fakturou

• BATERIE STARA NEFUNGUJICI

• Nevím co mám hodnotit objednané zboží nebylo odesláno! Bez nějakého vysvětlení!

• Dostupnost do 3 dnů a po automatickém potvrzení objednávky už nemám žádné info.

dLOUHÉ DODACÍ LHŮTY.zBVOŽÍ ZATÍM NEDORAZILO.

There has been no communication and I still haven't received the product. Ordered over a week ago. I will find a different supplier.

• Po 10-ti dnech stále čekám na baterii do záložního zdroje.

• nedodrzuji slibene terminy dodavky