• Rychlost reakce
    • Při reklamavi dělají " mrtvého brouka".

Omylem byla zaslána baterie, kterou nemohu potřebovat a vrátil jsem ji po dohodě s dodavatelem zpět. Dodnes mi nebyly vráceny peníze!!!

• vysoká cena a dopravné

Po obdržení baterie a její následné vložení do notebooku,jsem zjistil za asistence odborníka že baterie je nefunkční. Bylo mě řečeno daným opravářem že jsem cituji"zakoupil zmetek"
    S pozdravem Petr Ondrůšek.

• Konektor napasuje na samsung gal a5.

Objednal jsem si baterii pro Makita BL-1860 Ah, ale v balíčku byla slabší baterie BL-1830 Ah, takže jsem ji poslal zpátky do e-shopu.

• Obchod celkem funguje
    • Zboží bylo dodáno
    • Delší dodací lhůta
    • Nekvalitní zboží
    • Drahá doprava
    • Informace o stavu vyřízení zakázky sporadické.
    • Cena vzhledem ke kvalitě zboží.

Obchod sice je funkční, ale zboží Kupoval jsem baterii do mobilu, která měla mít 1650mAh. Přišla od objednání cca za týden, ovšem totálně vybitá, což je u Li-Ion baterie nejspíš velký problém. Zkusil jsem jí sice už x-krát nabít v naději, že se snad zotaví, ale zřejmě nepůjde oživit tak, aby se alespoň vyrovnala sedm let staré původní originální baterii Lenovo. Nejspíš budu reklamovat.

• Inzerovaná kompatibilita dodaného zboží s produktem, pro které měla být baterie použita, neodpovídá realitě (naprosto odlišný typ baterie).
  • Dne 13.4.2021 jsem si u Vás objednal baterii do AKU vrtačky.V potvrzení mé objednávky byl předpokládaný den dodání 21.4.3021.Dnę 23.4.2022 jsem k Vám telefonoval kde je problém a paní u telefonu mi sdělila ,že se na to podívá.Dnes je 25.4.2021 a jsem stále bez odpovědi.Zřejmě se paní stále ještě dívá.

• Mimo potvrzení objednávky , žádná komunikace !

Je to produkt, kde nejsou v dostatečné vzdálenosti kontakty baterie a po nasazení je velký problém, aby se kontakty baterie dotýkaly kontaktů v přístroji. Je to na nic a tím pádem na vyhození. Měli byste obchodovat s produkty, které jsou použitelné a ne s těmi, které zapříčiňují pouze mrhání zdroji a lidskou prací a penězi klientů.

• Zatim cekam na zbozi

Obchod s klienty nekomunikuje. Chtěl jsem koupit dvě baterie, které avizovali skladem. Do e-mailu mi přišla automaticky vytvořená faktura, ve které bylo napsáno, že jedna z baterií skladem není - je nedostupná. Žádal jsem tedy zaslat jen jednu z obou baterií a přepočítat fakturu. Dodnes se mi nikdo neozval, na e-mail nereagovali.

objednáno 8.2.2021, zaplaceno 326,-Kč předem, předpoklad doručení 15.2.2021, nedodáno
    po víkendu požádám o zrušení objednávky a vrácení peněz a už nikdy nebudu po zkušenostech platit předem na další body ohledně spokojeností mohu odpovědět : celková nespokojenost

• absolutně se nehodí k deklarovanému typu telefonu

Reakce obchodu baterie24.cz

rádi s Vámi věc vyřešíme. Pošlete nám typ baterie a telefonu. Provedeme výměnu za baterii, kterou potřebujete.

Pěkný den Martin Hajna

• Upozornila jsem obchod o nedoručeném zboží, které jsem si objednala 7.12.2020. Žádná reakce!!! Dosud nemám zboží. A to je dne s 21.12.2020

• doručli baterie vybité a nefunkční

Reakce obchodu baterie24.cz

velmi se Vám omlouvám. Zboží prochází kontrolou kvality po svém vyrobení nicméně vždycky nějaký ten kousek proklouzne. Rádi vám baterii vyměníme v rámci reklamace.

Za situaci se omlouvám Martin Hajna

• žádná komunikace, všude uvedeno dodání do tří dnů, ale ani po týdnu ani řádek ohledně posunutí dodání nebo stornu.

žádná komunikace, prozatím nedodání zboží, zajímavá cena, ale když nic nedojde, tak se asi nejedná o výhodu.

• Dne 13.9.2020 jsem odeslal a zaplatil objednávku. Dnes 24.9.2020 i přes urgence mě zaslané zboží nedorazilo. Ny výzvu o storno objednávky a vrácení uhrazené částky obchod nereaguje_ zvažuji předání celé záležitosti na ČOI.

Zaplacené zboží nedorazilo a ještě si dovolí zaslat dotazník jak jsem byl s nákupem spokojen.

Reakce obchodu baterie24.cz

Vaše nespokojenost nás upřímně mrzí. Z vaší komunikace je patrné, že pro Vás situace byla velmi stresující. Spěchající vystresovaní zákazníci jsou poměrně obtížné uspokojitelná skupina zákazníků.

Výhružky ČOI a každodenní bombardování emaily nikdy nevedou k požadovanému efektu. Naopak je to velmi nepříjemné a vede to k Vaší i naší nespokojenosti. Jak se tedy dalo očekávat, tak tato objednávka skončila nespokojeností obou stran.

• koupíte na baterie 24.cz a faktura přijde z aku-shop.cz pokud chcete věc vrátit v reklamačním formuláři vám tvrdí že faktura neexistuje , obchod na emaily nereaguje,naštěstí mě to stálo jen 300 takže zkušenost za 300 a nikdy víc

• baterie byla o 3mm. delší,museli mi upravit na ni počítač a že by byla kvalitnější a vydržela déle-tak to ani náhodou

už jejich služby nevyužiji