Rychlost, bez problémů.

• nakoupil v obchodě BAŤACZ před 4 týdny

• rychlé vyřízení, žádné problémy
  • nakoupil v obchodě BAŤACZ před 3 týdny

• Rychlost odeslání zboží
    • Doprava zdarma nad 3000,-

docela rychlé dodání

• Dostatečné info.
    • Nevím, zda je to nevýhoda. Dodací doba cca o 2-3 dny delší, než jiný obchod.

Dobrý obchod.

• nakoupil v obchodě BAŤACZ před 3 týdny

• nebylo nabízené zboží
  • nakoupil v obchodě BAŤACZ před 4 týdny

• Sortiment, ceny, rychlost,...

První nákup, bez připomínek.
    Rychlé dodání, zboží bylo - dle mého požadavku - velmi pečlivě zabaleno.

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, děkujeme za nákup a Vaše hodnocení. Pochvala vždy potěší, předám ji našim expedientům. Pokud budete z našeho sortimentu v budoucnu cokoli potřebovat, jsme Vám samozřejmě k dispozici. Admin

• přesnost.rychlost vstříctnost

• Rychlý nákup, prodej, doprava
  • nakoupil v obchodě BAŤACZ před 1 měsícem

Žebřík nebyl dostatečně zabalen- oděrky,poškrábaní.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Nižší ceny než konkurence
    • Žádné informace ze strany obchodu, pouze kusé odpovědi na mé maily
    • Delší dodací lhůta

Z obchodu mám trochu rozporuplné pocity. Pokud začnu tím dobrým, mohu říct, že jsem si objednal zboží, zboží jsem nakonec obdržel, jsem s ním spokojen a vypadá poměrně kvalitně.

Velmi nespokojen jsem však s komunikací obchodu. Objednávku jsem zadal 2.8. a hned jsem obdržel automatický mail s potvrzením objednávky. Protože jsem zvolil platbu bankovním převodem, čekal jsem dále na informaci o vystavení zálohové faktury a případně dostupnosti zboží. Když však ani 3. pracovní den žádná informace nepřišla napsal jsem jim (7.8.) dotaz na stav mé objednávky, 8.8. jsem obdržel odpověď, že na jedno z objednaných zboží čekají od dodavale (což se samozřejmě může stát, nemohou mít vše skladem), 10.8. jsem obdržel mail, že "předpoklad doručení je 15.8." a protože jsem z mailu nepochopil zda se jedná o doručení zboží k nim a nebo ke mě, dotázal jsem se (13.8.) zda to tedy je k nim. Odpověď jsem nedostal a proto jsem 16.8. odpoledne (tedy po uplynutí avizovaného termínu) napsal znovu jak to tedy s objednávkou vypadá. Ten samý den mi přišla odpověď, že produkt (který nebyl na skladě) je objednán a bude naskladněn 21.8. (informace o tom co byl ten termín 15.8. nepřišla žádná), čekal jsem tedy dále, avizovaný termín opět uplynul a reakce žádná, proto jsem 23.8. napsal další mail s dotazem zda 21.8. k naskladnění došlo a bude má objednávka tedy vyřízena. Odpovědí bylo, zde budu citovat "Naskladněno, není uhrazena záloha." (dokonce ani nějakým pozdravem či oslovením se neobtěžovali). Napsal jsem tedy odpověď, že slušné oslovení bych očekával, ale především, že by tedy mohli poslat zálohovou fakturu s číslem účtu a variabilním symbolem protože bez toho mohu těžko zaplatit. Odpovědí byla zálohová faktura, bez jakékoliv omluvy. Tuto fakturu jsem zaplatil 23.8., dále se opět nic nedělo a 28.8. jsem obdržel mail, že zboží bylo předáno české poště, která ho poté poměrně rychle doručila.

Obchod tedy doporučuji, pokud chcete nakoupit levně, příliš na zboží nespěcháte a informace o stavu vyřízení objednávky nepotřebujete.

• v čas
  • nakoupil v obchodě BAŤACZ před 1 měsícem

• Osobní odběr na prodejně v Chrudimi_ dost neochotná prodavačka.

• Jen kladné hodnocení

• Perfektně zabalená zásilka

• Vše v pohodě
  • nakoupil v obchodě BAŤACZ před 1 měsícem

Zboží jsem si objednal, načež mi druhý den přišlo storno objednávky ze strany obchodu, jelikož ho již neměli.

• nakoupil v obchodě BAŤACZ před 2 měsíci

Eshop trošku archaický ale lidé za ním komunikují skvěle. U objednaného zboží bohužel chyběla malinkatá část (ať už z výroby nebo vytrousená přepravou) a s obchodem se dalo rychle vykomunikovat její doposlání. Mohu tedy doporučit.

• nakoupil v obchodě BAŤACZ před 2 měsíci

• Velmi rychlé vyřízení objednávky. Příznivé ceny.
    • O žádné nevím
  • nakoupil v obchodě BAŤACZ před 2 měsíci

• Slušná cena, rychlé dodání, dovoz zdarma.