• u nádraží
    • otevírací doba
    • manipulační poplatek
    • knihy které mají být skladem skladem nejsou. někdy ani u dodavatele!!!!
    • směšné slevy a na některé tituly ŽÁDNÉ SLEVY!!!!!
    • výdej objednávek kdesi ve sklepě, kde nefunguje ani kasa.
    • Málo zaměstanců

Původní eshop nahrazen nějakým domem knih-moc nechápu!!!
    Už se ani nevyplatí tady nakupovat, radši zajdu do Dobrovskýho, kde má slevu 20% a víc.

• Dlouhá doba čekání na zboží - ani po 10 dnech jsem zboží nedostala...pouze zprávu, že se zakázka vyřizuje

Až do doby než dorazilo zboží jsem byla spokojena.Jak s dodací lhůtou, tak s komunikací. Bohužel mě zklamalo v jakém stavu zboží dorazilo. Předpokládala jsem, že když kniha stojí 800 Kč, tak jí nikdo nebude číst. Obě knihy byly osahané, použité, jako kdyby ležely tři roky v regále a každý zákazník je měl v ruce. Jsem zklamaná, vzhledem k tomu, že to měl být dárek pro mého muže.

Před 18 dny jsem objednala knihu - učebnici, která byla uvedena jako SKLADEM. Následující den přišel mail, že kniha vlastně skladem není a že by měla být do 14 dnů. Od té doby se nikdo neozval... Škoda, kdyby na férovku přiznali, že kniha končí a sehnat se nedá (tak jako mi řekli u Dobrovského), mohla jsem třeba stihnout včas koupit jinde, teď už je to problém.

• Dlouhá dodací lhůta až 3 týdny, při dotazu proč jako registrovaný zákazník nemám 20% slevu, jak je uvedeno na webových stránkách, jsem dosud nedostala žádnou odpověď. Anglickou literaturu (zjednodušenou četbu) bych řadila do kategorií podle stupně úrovně, lépe se knihy vybírají.

• nemoznost kontroly objednavky pro neregistrovane , pripadne upozorneni na email pri dodani na prodejnu. email mate - co je na tom tak tezkeho? kdo bude dneska volat kazdy den na prodejnu jestli uz mu knizky dorazily??

Děláte si legraci????Zboží v nedohlednu,ale hlavně ,že už přišel dotazník.Mohli aspoň dát vědět,že zboží není skladem!!!

• Nákup "proběhl" před 12-ti dny, bohužel zatím neproběhl, protože mi pouze přišel mail, že 2 z 5-ti nebo 6-ti objednaných knih nejsou na skladě, a z těchto dvou jedna již nelze objednat vůbec. Prý až bude dodávka kompletní, tak se mi někdo ozve. A to má být cca do týdne. Bohužel zatím stále nic, ani vysvětelní, ani omluva.

• Výhody jsou určitě v osobním nakupování přímo na prodejně - příjemný personál, logicky seřezené knihy atd.
    • 10 čekám na svou objednávku, nevím, co se děje, kniha byla označená jako "na skladě", zadala jsem vyzvednutí osobně na pobočce a nic se neděje. Navíc e-shop ani nemá sledování zásilky, nevím, kde je problém.

• Povazuji za velmi matouci, kdyz webove stranky uvadi, ze zbozi je skladem, a po nekolika dnech mi prijde e-mail s inflormaci,ze zbozi ne jenom ze skladem neni, ale jiz se ani dodat neda,jelikoz se vice netiskne. Myslim, ze up-date dostupnosti zbozi na vasich internetovych strankach by byl velmi vhodny.
    • Potvrzují objednávky u zboží které nemají skladem.

Jako jediní měli zboží skladem a potvrdidli objednávku. Ostatní to mohou zkusit třeba budou mít víc štěstí než já.

Objednala jsem zboží na eshopu a chtěla osobně vyzvednout. Dorazily potvrzovací emaily, ale email o vyzvednutí nepřišel. Když jsem psala a ptala se, zda na me nezapomneli,neprisla vubec zadna odpoved.

• Pomalá reakce na objednávku. Na webu zboží skladem, fyzicky ne.

Dát si pozor.

• pohodly nakupu z domova
    • ceny zbozi
    • moznost vyzvednout zbozi na prodejne
    • spatna komunikace
    • nedostupnost nabizeneho zbozi
    • ne prilis mily prodavaci

Pohodli nakupu z domu,usetreni casu.Ne moc prijemni prodavaci.Neuplna objednavka,bylo mi mailem zdeleno ze neni vse mozne dodat,vzala jsem to na vedomi ale nakonec chybela jeste dalsi kniha ktera mela byt dostupna :(,nevim proc,pry chyba eshopaku.Jedna prijemna a ochotna pani prodavacka bohuzel neznam jmeno byla ochotna neco zjistit a byla mila.Krasne knihy.I tak obchod doporucuji kvuli kniham ,ktere se daji zakoupit velky vyber detskych knich :).A take sem tu nakupovala zatim jednou a ve vanocnim shonu a snad dalsi zkusenost bude lepsi.

• Žádné, otřesný. Nikdy více.
    • Neodpovídá, nereaguje, osobní jednání katastrofální.

Nikdy více.

• přehlednost obchodu
    • přijatelné ceny
    • dodací lhůty
    • mizerná komunikace (byť se jedná o automaticky generované notifikace)

Zboží, které bylo skladem, bylo objednáno 17.12.2013 s volbou osobního odběru. Nejen, že objednávku nestihli vyřídit do Vánoc, ale do dnešního dne (28.12.2013) dorazil pouze email potvrzující přijetí objednávky.

• Neinformovanost a nulová komunikace.Nejsou schopni podávat adekvátní informace o stavu objednávky.

Buď a nebo.

• Jednoduchý výběr knihy na internetu a doručení do vybrané prodejny.
    • Brigádníci při vyzvednutí zboží objednaného přes eshop.

Bohužel jsem musel objednávku zrušit protože mi nebyli schopni potvrdit dodací dobu do Vánoc a to jsem objednával týden předem a byla skladem.
    Když jsem volal na uvedené číslo v objednávce tak jsem se dostupnost ani dodací dobu nedozvěděl. Když jsem byl osobně na pobočce, tak u výdeje zboží z eshopu byli 2 brigádníci a ani jeden mě nebyl schopný říct, kde je zboží a kdy ho můžu očekávat. Škoda no . .

• přehlednost stránek na web
    • uvádět v akceptačním e-mailu tel. číslo pro změnu objednávky - chtěl jsem rozšířit o další výtisk, na němž nikdo nereaguje a to i po opětném volání po 2 dny je NEOMLUVITELNÉ!

Pro ignoranci a NEDOSTUPNOST telef. spojení nedoporučuji

• Žádné jsem neobjevil!!
    • Oproti původnímu slibu, termín na dodání zboží jste nedodrželi a nyvíc jste mě to oznámili na poslední chvíli!!

První a myslím si, že poslední pokus o nákup. Bohužel.