Až do doby než dorazilo zboží jsem byla spokojena.Jak s dodací lhůtou, tak s komunikací. Bohužel mě zklamalo v jakém stavu zboží dorazilo. Předpokládala jsem, že když kniha stojí 800 Kč, tak jí nikdo nebude číst. Obě knihy byly osahané, použité, jako kdyby ležely tři roky v regále a každý zákazník je měl v ruce. Jsem zklamaná, vzhledem k tomu, že to měl být dárek pro mého muže.

Před 18 dny jsem objednala knihu - učebnici, která byla uvedena jako SKLADEM. Následující den přišel mail, že kniha vlastně skladem není a že by měla být do 14 dnů. Od té doby se nikdo neozval... Škoda, kdyby na férovku přiznali, že kniha končí a sehnat se nedá (tak jako mi řekli u Dobrovského), mohla jsem třeba stihnout včas koupit jinde, teď už je to problém.

• velký výběr zboží
    • rychlé jednání
    • o ničem nevím

nakupovala jsem tam jen jednou a jsem velmi spokojená, doporučuji vřele všem.

• možnost osobního odběru

vždy spolehliví, vřele doporučuji

• při vyzvednutí zboží v Brně na Masaryk.ulici musí zákazník běhat po obchodě do jiného patra pro zboží a potom vyhledat pokladnu kde zboží zaplatí

celkově hodnotím dobře až na to vyzvednutí v obchodě

• není jasně označeno, kde si mohu knihy vyzvednout, u spodního pultu byla dlouhá řada, šla jsem tedy do vrchního patra a tam mě opět poslali dolů

• Dlouhá dodací lhůta až 3 týdny, při dotazu proč jako registrovaný zákazník nemám 20% slevu, jak je uvedeno na webových stránkách, jsem dosud nedostala žádnou odpověď. Anglickou literaturu (zjednodušenou četbu) bych řadila do kategorií podle stupně úrovně, lépe se knihy vybírají.

• zboží jsem našel pouze u Vás
    • nedovedu posoudit

• Výběr na prodejně
    • Turistické mapy a knihy
    • Menší výběr odborné literatury na prodejně

• Perfektní komunikace, rychlá dodací lhůta.
    • nevím o žádné.

Mohu vřele doporučit. Mám ráda férové a okamžité jednání a tady jsem byla naprosto spokojena.

• Obchod o všem hned informuje
    • Žádné

Moc se mi líbí a asi zde ještě někdy něco nakoupím když bude potřeba

• manipulační poplatek při osobním odběru

• Poznání, že eshop obsluhuje sympatická slečna (do telefonu ji pani u pokladny z prodejny na České oslovila Marti). Horší bylo, ze ze sve podzemni kajuty vysla jen na moment, a proto jí to nešlo řict přimo. Využivam z toho důvodu tento prostor ;-)

Trvejte na osobním setkání s pracovnicí eshopu, je to fakt hezká koc :-D

• velký výběr
    • nestíhají se Vám hned (pokud spěcháte) věnovat (málo prodavačů)

dostupnost,velký výběr,sleva pro registrované,dlouhá otevírací doba

• rychle a v Brně bez poštovného - na víc prodejnách

pro Brnáki doprí!

• nízké ceny
    • poplatek za vyzvednutí na prodejně

spokojenost

• - rychlé vyřízení objednávky
    • - neoznamují vyřízení objednávky sms

• Siroky vyber
    • Dobre ceny
    • Moznost osobniho odberu
    • Osobni odber by mohl byt bez poplatku

• velký výběr
    • nevím

Dobrý obchod s knihami

• Nizsi cena po internetu, moznost osobniho vyzvednuti