Barekol je má oblíbená značka, mnoho let si zde ráda objednávám a jsem vždy se vším dokonale spokojena.

S výrobky jsem moc spokojená. Vše už odzkoušeno a paráda.

Dobře poradí

S obchodem jsem velmi spokojena. Jsem stálou a dlouholetou zákaznicí a ještě nikdy se nestalo, že by došlo k jakémukoliv problému. Objednávky byly vždy vyřízeny i doručeny včas a v naprostém pořádku. Dále kladně hodnotím cenu zboží a jeho kvalitu a také možnost výběru místa, kam má být zboží doručeno. Já využívám Balíkovnu nebo Zásilkovnu a to kvůli nižšímu poplatku za doručení oproti jiným dopravcům. Tento obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu Barekol

Dobrý den, paní Hošková, moc děkujeme za Vaší krásnou recenzi. Udělala jste nám velkou radost! Budeme se i nadále snažit, aby naše služby byly perfektní!

Rychlá dodávka, kvalitní krémy.

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme Vám za Vaše výborné hodnocení!

• Krémy používám již mnoho let.

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme za Vaší věrnost značce Barekol. Moc si jí vážíme a těšíme se na další spolupráci.

• Dobre popísané výrobky
    • Vela kategorii na stranke, tazko sa hlada konkretny produkt

Velmi kvalitna kozmetika, objednavka cez stranku je vlastne jedina moznost ako sa ku nej dostat

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme za objednávku, Vaše hodnocení i náměty. Chápeme, že se s prvním nákupem těžko vybírá a orientuje na stránce. Přípravků je mnoho. Pro zevrubný přehled stačí vybrat typ pleti a najet myší na přípravek, objeví se základní informace. Přejeme Vám spokojenost s kosmetikou Barekol a těšíme se na další spolupráci.

• výborné krémy, výborná komunikace

Mockrát děkujeme!

• Rychlost dodání a kvalita výrobků

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme za krásné hodnocení a přejeme Vám, aby kosmetika Barekol byla tím nejlepším pro Vaší pleť.

• Pěkně zabalené

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme mnohokrát za výborné hodnocení a těšíme se další spolupráci!

• spolehlivý, rychlý

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme za výborné hodnocení! Přejeme krásné Velikonoce i jaro a to nejlépe s kosmetikou Barekol na tváři :-)

• kvalita výrobků, rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Barekol

Vřelý dík za Vaší krásnou recenzi!

Objednávala jsem přímo od Barecolu prvně. Před tím jsem kaviárové serum koupila v lékárně. Nyní jsem objednala více výrobků
    Postupně zkouším dodané výrobky. Podporuji českou firmu, která používá bylinky. Také je příznivá cena. Vyzkoušené krémy a sérum jsou příjemné, lehce roztiratelné a dobře se vstřebávají. Mám citlivou pleť a krémy mi vyhovují.

Reakce obchodu Barekol

Dobrý den, moc děkujeme za milou obsáhnou recenzi. Velmi nás těší! Přejeme Vám spokojenost s kosmetikou Barekol, radostné nadcházející Velikonoce a krásné jaro.

jen ty nejlepší zkušenosti

Reakce obchodu Barekol

Vřelý dík! Těšíme se další spolupráci. Přejeme krásné nacházející Velikonoce i jaro.

• Rychlé dodání zboží
    • Výborná cena

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme moc za výborné hodnocení!

Rychlý beproblémový nákup

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme za skvělé hodnocení. Přejeme krásné Velikonoce i jaro nejlépe s kosmetikou Barekol na usměvavé tváři.

Vse probehlo na vybornou.

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme moc za Vaší recenzi, přejeme krásné nadcházející jaro ;-)

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme za krásné hodnocení!

• přírodní kosmetika za velmi rozumné ceny

u Barekolu už nakupuji mnoho let a budu i nadále

Reakce obchodu Barekol

Dobrý den, děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Moc si ho vážíme a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přehledné stránky, rychlé dodání zboží.
    Zboží kvalitní, kupuji tuto kosmetiku již mnoho let. Jsem maximálně spokojena. Přírodní kosmetika bez parabenů.

Reakce obchodu Barekol

Děkujeme za výborné hodnocení. Velmi nás těší a vážíme si toho, že jste naší pravidelnou zákaznicí.