Objednávka vyřízena v pátek v 19,30 s tím, že nutno vyzvednout do neděle. Obratem jsem žádala o prodloužení o jeden den do pondělí, ale bohužel, dopisování s umělou inteligencí, jak jsem po několika emailech pochopila nevedlo k ničemu. Aby mi někdo tvrdil, že vyzvednutí do 3 pracovních dnů se rovná pátek, den objednávky, sobota a neděle, protože prodejna je otevřená, tak to opravdu ne.

Reakce obchodu Bambule.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Expirace byla v předvánočním čase zkrácena z kapacitních důvodů. Prodejny by jinak byly zahlceny zásilkami, a to by zkomplikovalo běžný prodej. Každý se zákazníků byl informovat o časových možnostech vyzvednutí. Děkujeme za pochopení. Veronika Bambule

• super!!!

Rychlé vyřízení nákupu.

• Rychle vyřízení objednávky
    • Nefungující e-shop s prodejnou

Chtěla jsem na místě dokoupit další věci. Nebyla možnost je koupit za e-shopove ceny. Když jsem jsem chtěla udělat objednávku, nebylo mi nabídnuto vyzvednutí na prodejně (zboží není skladem, ač jsem ho fyzicky měla v ruce). Tedy bud koupit za plnou cenu nebo za e-shopovou s příplatkem za vyzvednutí (těžko říct, zda bych si věc mohla rovnou odnést nebo čekat na vyřízení. Koupila jsem tedy jinde a ještě za nižší cenu.

Reakce obchodu Bambule.cz

Dobrý den, Bambule provozuje e-shop i kamenné obchody. V prodejně vás obslouží prodavačka, zboží představí a při koupi získáte dukáty, které můžete později využít jako slevu. V e-shopu nabízíme výhodnější ceny, nemáme však skladem všechny druhy zboží, které je možné zakoupit na prodejně. Je na každém, kterou formu nákupu zvolí. Rádi vás obsloužíme v obou případech. Veronika Bambule.

• Rychle vyřízené
    • Skladem kus, který jinak téměř nikde nebyl
    • Milá obsluha
    • Celkem drahé

• V obchode cena o 250,- vyssi nez na eshopu
    • Neprijemna zakaznicka podpora

• rychlé jednání
    • milá obsluha na prodejně

• Ochotné a velmi příjemné prodavačky

Rychlé a vše bez problémů.

Velice milé jednání v obchodě Bambule v Olympii TP

objednávka byla zrušena s kapacitních a technických důvodů. Byla to pro mě velice špatná zkušenost protože jsem neočekával že když si jeden den nepřečtu e-mail dojde hned ke strorno již zaplacené obj. Jsem přesvědčen že krabice 30 na 30 cm s pár plyšákama mohla zůstat na prodejně i den déle a není pravda jak mi obchod vysvětlil že z technických a kapacitních důvodů to není možné.

• nepříjemný pracovník zákaznické linky
    • hračka má vadu

Objednala jsem na bambuli svítící hůlku harry potter pro dceru. bohužel automaticky byl obchod proveden přes mail který roky nepoužívám což jsem nemohla vědět když ho nepoužívám - nevšimla jsem si toho. Bez mailu nebylo možné zboží vyzvednout, museli jsme jej koupit znovu na obchodě a pak čekat na storno - poprosila jsem o storno přičemž byla odpoveď zákaznické podpory dost arogantní a na druhý mail už nereagovali pro jistotu vůbec. Ve výsledku je navíc hračka rozbitá, má špatný dotyk a svítí jen když se jí zachce. Pro příště si velice rozmyslím tam něco kupovat.

Ochotná prodavačka, pomohla mi s výběrem dalšího dárku.

• Velmi rychle dodání od objednávky.

• Rychlé vyřízení objednávky

Zboží bylo doručeno jedna položka poškozena na reklamační předáno cca 14dni a nic se neděje

• Možnost vyzvednutí osobně, dobrá cena

Jednání obsluhy příšerný. Vysvětlení nějakého kódu k vyzvednutí na bodů mrazů. Ale vyhrožování nedání zaplacené produktů to paní šlo skvělé na jedničku.

• vždy milý personál

• Hrnek, jako dárek dorazil prasklý.