• široký sortiment
    • slevové akce

• Rychle dodani

Zkušenost s E-shopem velice špatná. Při vyzvednutí zboží jsem zjistil, že díky nedostatečnému popisu má nevyhovující rozměry a okamžitě jsem zboží vrátil a odstoupil od smlouvy. Peníze jsem dostal po urgencích až po pěti týdnech.

Reakce obchodu Bambule.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Zásilku s vráceným zbožím jsme obdrželi, neobsahovala však žádné údaje o tom, že by se jednalo o odstoupení od kupní smlouvy. Na zásilce byl taktéž zanechán původní adresní štítek. Z těchto důvodů skladníci zásilku vyhodnotili jako vrácený balík. Po vašem upozornění jsme vše obratem napravili. Veronika Bambule

• Prodiavačky byli milé, poradili, ale ja spletla adresu obchodu, proto jsem obchod zrušila

• žádná nevýhoda

vše v pořádku

Docela dobrá, dobré ceny vč. poplatku za vyzvednutí.
    Ale nedalo se sloučit vyzvednutí rezervace a doručení na prodejnu do jednoho, platba 2x.

• Pomalé doruceni n prodejnu oprpti jinym obchodum

Nedoporucuji zbozi si objednate pres eshop s klubovou cenou na prodejnu kde se Vám ukazuje kolik kusu maji skladem v timto pripade 2ks a cekala jsem 4 dny nez bylo zbozi pripraveno k vyzvednuti,..potrebivali jsme zbozi druhy den takze sme jej museli koupit ihned na prodejne za plnou cenu i kdyz jsme zaregistrovani ke klubovym slevam,..cena pres eshop s klubovou cenou 519 kc bez klubove cen 799 kc

Reakce obchodu Bambule.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Při rezervaci na prodejně přes e-shop nebo při nákupu na e-shopu, platí klubové ceny. Klubové ceny neplatí pouze při přímém prodeji na prodejně. Při nakupování na prodejně zákazníci čerpají jiné výhody. Záleží vždy na zákazníkovi jakou formu rezervace nebo nákupu využije. Bambule

okl

Dobré ceny, široký výběr, okamžitá komunikace, velice rychlé dodání zboží.

Velký výběr zboží

Vše v pořádku

• Vybraná hračka byla velmi rychle připravena k vyzvednutí
    • Popis hračky na e-shopu neodpovídal skutečnosti
    • Požadavek na výměnu za jiné zboží představoval pro prodavačky evidentně enormní problém

• Mimořádně rychlé vyřízení objednávky

Dobrá cena, rychlé dodání, okamžitá komunikace.

• Hezké akce, výhodné ceny
    • Moc milá obsluha v kamenné prodejně

Je to můj subjektivní názor, ale... Psala jsem emailem na zákaznickou podporu dva dotazy, bylo mi odpovězeno na jeden a to stylem, jako by odpovídal robot. Trochu víc vřelosti a zájmu by neuškodilo.

• Rychle dodání, vše bez problému

• Spousta prodejen => spousta možností kde vyzvednout

komunikace, rychlost dodání