• zajímavé slevy (teda aspon na mnou objednané zboží)
    • dobrá komunikace

• Rychlost dodani zbozi
    • Perfektni komunikace
    • Nizke ceny
    • Skvely pristup k zakaznikovi

Jsem velmi spokojena s pristupem obchodu. Perfektni komunikace a ochota i v predvanocnim shonu. Obratem mi zjistili dostupnost vyprodaneho zbozi. Super rychle dodani - rano jsem ojednala a druhy den jsem darky mela doma! Celkove skvely pristup k zakaznikovi - urcite zde budu objednavat casteji.

Jen by to chtělo zapracovat na e-shopu a přidat nějaké filtry, je to hrůza se tím prolistovávat, nikdy jsem nic tak špatného neviděl. Jinak OK

• rychlost, cena

• Velmi rychlé odeslání
    • Na Heuréce nejnižší cena produktu, ale po vstupu do e-shopu se cena během nakupování zvedla, což zjistíte až v košíku při dokončování objednávky. Vzhledem k tomu kolik jsem nad výběrem strávila času, tak jsem objednávku dokončila.
    • Reflexní prvky jsou na koloběžce na některých místech odlepené a už nelepí.

Originál papírová krabice ušpiněná a trochu pomajdaná, ale nemyslím si, že by to bylo přepravou. Ochraný igelitový obal neporušen. Koloběžka krabici na jedné straně vyboulila, jak v ní byla napresovaná. Hned mě napadlo, že to někdo vrátil a poslali to mě. Když jsem viděla ty reflexní proužky, řekla jsem si šunt , i já bych to nalepila líp, ale jak jezdí a celkové hodnocení produktu nemohu říct, je to dárek na vánoce. A proto říkám ne, že musím darovat toto.

• Nic od nich neobjednávat!! Jedná se o podvodníky!

Objednala jsem kočárek, platbu předem. Peníze poslala a nic nepřislo.. Několik dní nikdo nereaguje na telefony ani na email!!

Reakce obchodu BAKIPA.cz

Velice nás těší, že nás vnímáte jako silnou konkurenci. Je smutné, že máte potřebu psát lživé recenze. Žádná z věcí, kterou zde popisujete se nezakládá na pravdě. Velice snadno lze doložit, že takováto situace nikdy nenastala. Internet není anonymním prostředím, jak se možná domníváte.
    Pokud se jedná z Vaší strany o chybu, rádi přijmeme Vaši omluvu.

Přejeme hezký den!
    BAKIPA.cz