Bohužel zboží víc jak po deseti dnech ještě nedorazilo a obchod vůbec nekomunikuje, neodpovídá na emaily, ani nezvedá telefon :-(.

• Zatim nemuzu rict
    • Zbozi nedorazilo a obchod nekomunikuje

S firmou BAKIPA.cz jsem byla naprosto spokojená,přesto,že zboží nebylo na skladě ihned mě informovali o pozdějším dodání a zboží opravdu ve sděleném termínu došlo. Také samotné doručení zásilky bylo v oznámeném čase,proto doporučím svým známým a děkuji za vyřízení objednávky.

• Bezproblémová příjemná komunikace

Zajistili mi na dotaz zboží, které jsem potřebovala, přestože ho v tu chvíli neměli na stránkách v nabídce.

• Rychlá bezproblémová komunikace, rychlost dodání
    • Milý dárek k objednávce

Celková spokojenost s obchodem, objednávám pravidelně a vždy jsem moc spokojená.

• Na dotaz,kdy zboží přijde (+/- po deseti dnech),nikdo neodpověděl

• pomalá komunikace, spíše žádná

Zboží jsem objednala, zaplatila, ale nepřišlo (26.10.). Obchod nereaguje na telefon (dnes), email (11.11.), kontaktní formulář ani Facebook. Nemám ani zboží, ani peníze! Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!
    Na začátku prosince mi zavolali, že posílají. Požadovala jsem zpět peníze. Dnes (leden) až po urgenci poslali peníze zpátky. Dopadlo to tedy dobře, přesto obchod nedoporučuji.

• Žádnou nemám

Mohu jen doporučit. Super komunikace, rychlé dodání. Po objednání volali pro upřesnění termínu (paní moc milá) na emaily také reagují rychle.

• Rychlé doručení
    • Výborná komunikace
    • Spolehlivost
    • Vždy vím, kdy mohu zboží očekávat

Objednávka mi byla doručena hned druhý den od objednání. Vždy vím, kdy mohu zboží očekávat. Pokud se dodání zpozdí, obchod mne informuje.

• Jeden den objednáno, druhý den doručeno.
    • Rychlá komunikace, obchod reagoval nekolik minut po dokonceni objednavky, telefonicky overili dodaci adresu a potvrdili ze zbozi hned ten samy den odesilaji. Jídelní židlicka dorazila hned nasledujici den, v poradku a s milym dareckem.

Zásilka nebyla doručena Českou poštou. Problém byl ovšem ihned vyřešen zasláním nového zboží s tím, že s Českou poštou to dořeší sami. Profesionální a velmi ochotný přístup ze strany obchodu.

Velmi pekne a kvalitni zbozi.

• Rychlé dodání. Dobrá komunikace s obchodem.

Zbozi doslo v poradku. Mam jen jedinou malou poznamku - zvolila jsem platbu predem. Platba odeslana ve ctvrtek a zbozi prislo az ve stredu. Platbu zuctovali az v utery. Docela casova prodleva, ale samozrejme cca tyden na doruceni je normalni doba, pokud se na zbozi netesite

S obchodem jsem nad míru spokojena. Objednávka doručena osobně po telefonické domluvě - takže mi zboží prislo dříve než jsem čekala a za to moc děkuji protože další dva dny bez nosítka si nedokážu predstavit

Velice pěkné zboží.Všem doporučuji.

• Garance spokojeného nákupu není jen reklamnáí trik, opravdu funguje
    • Výborná komunikace

Velká spokojenost s nákupem.

• Perfektni komunikace
    • Spolehlivost
    • Rychle dodani
    • Vzdy vim, v jakem stavu se moje objednavka nachazi
    • Nizke ceny

Velka spokojenost s nakupem v tomto obchode. Mohu jen doporucit.

• Objednala jsem po 22 hod a i tak balík hned ráno odešel a další den byl u mě.
    • Okamžitá mailová komunikace, asi během 10 min od objednávky mi dorazil mail, že je balík připraven k expedici.
    • Zboží dorazilo v pořádku, dlouho jsem nebyla tak nadšená z objednání z eshopu
    • Navíc narazila jsem na šťastnou hodinku a 100,- dolů taky moc potěší.

Velká spokojenost a rychlé dodání.Mohu jen doporučit.