• Neschopnost komunikace s termínem dodání.

Reakce obchodu Báječné Dárky

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Nicméně nikde na eshopu nemáme uvedeno zda bude zboží doručeno do 2 dnů nebo do týdne, máme uvedeno pouze zda je skladem nebo nikoliv.
    Informovali jsme Vás o odeslání zboží a to, že dopravce nedoručil v následujících dnech není naší chybou ale chybou dopravce.

Zboží přišlo rychle a v pořádku

• zajímavé zboží
    • nefunguje nebo neexistuje

Objednala jsem zboží a nebylo doručeno. Zkusila jsem napsat mejl, který se mi vrátil. Stránky obchodu už taky neexistují. Když jsem si našla telefonní kontakt, tak mi bylo sděleno, že pán není u počítače, ale že zjistí o co jde a zavolá mi, ale nestalo se. Naštěstí jsem zboží pro jistotu objednala na dobírku, takže jsem nepřišla o peníze (jen jsem musela sehnat náhradní dárek na Vánoce :))

Reakce obchodu Báječné Dárky

Dobrý den. Velice se omlouváme, ale před Vánoci jsme řešili výpadek našeho serveru. Kolega, s kterým jste mluvila se Vám neozval z důvodu, že se nikdo nemohl dostat do našeho systému a neměli jsme přehled ani o přijatých objednávkách. Tímto se tedy všem, kdo před Vánoci objednával zboží a nebylo doručeno, velice omlouváme. Od dnešního dne již fungují naše stránky i email bez problému a Vaše objednávky i dotazy budeme vyřizovat jak jste byli zvyklí.

• sedím doma v teple nikam nemusim a ma velky vyber super zboží za levny peniz
    • zadne

supr obchod.vyberou si vsichni

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení. Budeme rádi, pokud se opět na nás s dalším nákupem obrátíte. :)

• výběr
    • rychlost dodání

Zboží dorazilo v pořádku, dobře zabalené. Využila jsem zásilkovnu a to je super řešení. Jsem spokojená. Děkuji.

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se rozšiřovat síť více dopravců aby byli zákazníci spokojeni. Budeme rádi když se k nám opět vrátíte.

• Přehledné stránky, komunikace a velký výběr zboží.
    • Žádné

Maximální spokojenost , zase něco objednám.

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi za Vaši spokojenost a doufáme, že se k nám opět vrátíte.

• Uzasna komunikace, rychlost, spolehlivost, vstřícnost
    • Žádné

Absolutni spokojenost

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení.Se zákazníky se snažíme komunikovat co nejrychleji a to kvůli oboustranné spokojenosti. :)

• Nelze si zbozi pred nakupem prohlednout, obal slenicky je matouci, cekala jsem sadu, ne jednu

V popisech produktů je vždy uvedeno, zda se jedná 1 kus nebo sadu více kusů

Nákup bych doporučila,nakupovala jsem poprvé.

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za hodnocení a jsme rádi že jste spokojena. Budeme rádi, když se na nás opět obrátíte při hledání dárkového zboží :)

• Rychlost,velky výběr zboží až do domu
    • Dost velké poštovné a balné!

S obchodem jsem spokojená

Děkujeme za hodnocení.
    Na rychlosti odeslání zboží si zakládáme.
    Balné není zákazníkům účtováno, pouze poštovné a to ve výši jakou nám účtují přepravci.

• rychlost, dobrá komunikace
    • žádné jsem nezjistila

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojena. Budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.

• Velký výběr zboží a rychlost dodání
    • nevím

Zboží je trochu dražší,ale obchod OK

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení. Věříme že díky našemu věrnostnímu programu bude cena zboží při Vašem dalším nákupu srovnatelná nebo nižší než u konkurence

• to zatím nevím, zaujmuly mě ty šachy jako prima vtipný dárek kamarádovi
    • zatím jsem žádnou slabinu nezjistila

Doporučuji dalším zájemcům nakupovat v tomto obchodě už jen pro rychlost dodání a slušné jednání. Z mé strany mimořádná spokojenost.

• Flexibilitu
    • Momentálně, žadnou

No problem

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Těšíme se na Váš další nákup.

• spolehlivost,rychlost dodání

Reakce obchodu Báječné Dárky

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na další objednávky :)

• normální běžný obchod
    • zboží přišlo bez návodu k použití, návod pouze obrázkový na krabici - nepoužitelný. Budu jej dnes vracet.

obchod v pohodě, zboží horší

K Vaší objednávce:
    1) návod u Vámi zakoupeného zboží jsme nestihli ještě vytvořit, jelikož se jednalo o novinku v naší nabídce a snažili jsme se objednávky vyřídit co nejdříve.
    2) návod je na krabici kreslený a také i psaný - sice v angličtině ale je.
    3) Pokud budete chtít zboží vracet, tak jej zašlete na naši adresu uvedenou na faktuře nebo si o adresu napište na náš email.

• z pohodli domova
    • o zadnych nevim

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi když se Vám opět něco v naší nabídce zalíbí

• Skvele darky za super ceny
    • Zatim jsem nenasel.

Mohu jen doporucit.

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, když si na nás opět při hledání dárků vzpomenete a navštívíte náš eshop

• přehlednost
    • netradiční dárky
    • dobré ceny
    • možnost zaslání pouze přes PPL, osobně mám radši zasílání přes Českou poštu, kde daný den nemusíte čekat v rozmezí až 4 hodin, kdy PPL přijede

přehlednost obchodu
    rychlé zaslání
    dobrá komunikace
    výhodné ceny u některých produktů

Reakce obchodu Báječné Dárky

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že se Vám naše zboží líbí. Ohledně dopravce: V loňském roce jsme využívali přepravu InTime Spedice ale kvůli častým stížnostem jsme byli nuceni dopravce změnit a proto od ledna využíváme GLS logistic. Českou poštou nezasíláme z jediného důvodu - v nabídce máme křehké zboží a nechceme řešit neustálé stížnosti od zákazníků, že zboží dorazilo poničené. Víme, že je potřeba na kurýra čekat, ale ohledně reklamovanosti přepravy je doručování kurýrem mnohem kvalitnější než ČP

• přehlehné,rychlé dodání

velký výběr,slevy, dobrá komunikace ze strany obchodu

Reakce obchodu Báječné Dárky

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že vše z naší strany proběhlo v pořádku. :) Těšíme se na Váš další nákup