• rychlost v dodání zboží

okamžité vyřízení objednávky,dodání do 2dnů,
    tento obchod ráda doporučím všem

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za hodnocení. Na rychlosti a kvalitě služeb si zakládáme a doufáme že se k nám zase vrátíte.

• nákup z domova
    • nevím

rychlost

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi za spokjenost.

• výborná komunikace,ochota obchodnice

mohu jen doporučit,kéž by bylo více takovýchto obchodů

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi za Vaši spokojenost. Těšíme se na Vaší další návštěvu a budeme rádi, když nás doporučíte :)

• rychlost,ochota

byla jsem velmi spokojena a všem doporučuji

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme že nákup nebyl poslední :)

• Úžasně rychlé doručení, super domluva

Reakce obchodu Báječné Dárky

Jsme rádi za Vaši spokojenost a děkujeme za hodnocení. Také přejeme aby zakoupené zboží udělalo radost Vám nebo obdarovanému. :) a těšíme se na Vaší další návštěvu

• nevím

super komunikace, doporučuji

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za hodnocení a doufáme, že jste se zakoupeným produktem spokojena a opět u nás někdy nakoupíte. :)

• rychlost dodání

neváhejte s nákupem :)

Reakce obchodu Báječné Dárky

Jsme velice rádi, že jste byl spokojen se zakoupeným zbožím i našimi službami a těšíme se na Vaší další návštěvu našeho eshopu

rychlost kvalite,obchod doporucuji

Reakce obchodu Báječné Dárky

Moc děkujeme za skvělé hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojena a těšíme se na Vaší další návštěvu

• Nevim

doporucuji

Reakce obchodu Báječné Dárky

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Doufáme že budete s produktem spokojena a opět nás navštívíte.

• -rychlé jednání
    • -rychlé dodání
    • -obrázek neodpovídá dodanému zboží

-doporučuji
    -levné
    -rychle jednání
    -příjemný personál

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení. U všech obrázků by mělo být uvedeno že se jedná o ilustrační foto. Pokud tak není u Vámi vybraného zboží tak děkujeme za upozornění a těšíme se na Váš další nákup

• Mohu si vybrat platební metody i dopravu.
    • O žádných nevím

Určitě doporučuji

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Přehledné webové stránky
    • Rozumné ceny a rychlá příprava objednaného zboží k vyzvednutí
    • Možnost osobního odběru

Na základě vlastní dobré zkušenosti bych neváhala doporučit tento obchod i ostatním

Rychlost a kvalita ;-)

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za hodnocení. Rychlost, kvalita a spokojený zákazník u nás patří na 1. místo

• Přehlednost obchodu,komunikace,rychlost a ochota vyjít vstříc zákazníkovi.
    • Žádné

Proste super obchod

Reakce obchodu Báječné Dárky

Jsme rádi za Vaší spokojenost a doufáme, že se k nám opět vrátíte

• levné zboží..dovážka do domu

velice dobrý

Reakce obchodu Báječné Dárky

Jsme velice rádi, že jste byla spokojena a těšíme se na Vaší další návštěvu našeho eshopu

• Jsem invalidní důchodce a nechodím,takže pro mě je důležitá dostupnost k výběru zboží,příznivá cena a zatím bezproblémové doručení.

Pro mne obrovská výhoda nákupu z domova a určitě je víc lidí odkázaných na internetové nákupy. Přes internet nakupuji často,váš obchod příjde určitě zase brzy "na řadu".

Reakce obchodu Báječné Dárky

Děkujeme za Vaše hodnocení, a těší nás, že jste byla spokojena. Budeme rádi za další nákup

• dobrá cena
    • velký výběr
    • asi nic, jen to že by mohli dát vědět jak to vypadá se zbožím - kdy dorazí, jestli ho už mají na skladě

spokojená

Děkujeme za Vaše hodnocení

• špatná komunikace

Zboží jsem obědnala a dorazila jiná barva než jsem chtěla.Důrazně jsem psala že věc chci k narozeninám a nechci červenou barvu.barva mi stejně dorazila červená.

Dobrý den.
    Při komunikaci s našim kolegou jste mu napsala že nezáleží na barvě, ale že upřednostňujete modrou barvu. Jelikož komunikace probíhala okolo 22 hodiny a systém byl již vypnut, tak kolega neměl možnost zjistit, která barva je ještě k dispozici. Objednávky vyřizujeme totiž postupně podle data objednání, a Vaše byla jedna z posledních.

Dobrý den.
    Ve Vaší objednávce jste si zakoupila zboží, u kterého bylo uvedeno, že bude skladem do 10 dnů. Zboží nám od dodavatele dorazí začátkem týdne a ihned budeme odesílat. O odeslání budete informována emailem.