• Velký výběr a dobré akce

Vše naprosto perfektní! Velmi příznivé ceny a bohatý výběr sportovního oblečení.

vše OK.

• dobré ceny

Naprosto perfektní komunikace rychlost a kvalita zboží

• Serióznost

Dobrý obchod

vše v pořádku, jako vždy

• Zavolali a omluvili se za zrušení objednávky a popsali příčinu
    • Dlouho trvá vrácení platby
    • Špatně zobrazený produkt na e-shopu( označeno jako dostupný a přesto není dostupný na skladě)

Obchod vypadá věrohodně. Emaily s objednávkou chodí pravidelně. Komunikace taky v pořádku. Jen omyl s komunikací skladu e-shopu.

Reakce obchodu BAGOSPORT

Dobrý den Aničko,
    chtěli bychom se Vám omluvit za jakékoliv nepříjemnosti. Je nám líto, že Vaše objednávka musela být zrušena a že vrácení platby trvalo déle než byste očekávala. Snažíme se vždy co nejrychleji vyřídit všechny transakce a je nám líto, že tentokrát to nebylo takové, jaké bychom si představovali.

Také se omlouváme za problém se špatně zobrazeným produktem na našem e-shopu. Snažíme se udržovat přesné informace o dostupnosti zboží, ale bohužel v některých případech může dojít k chybám v systému. Vaše zpětná vazba nám pomáhá identifikovat místa, kde je potřeba zlepšení, a budeme pracovat na tom, aby se to již v budoucnosti nestalo.

Je pro nás důležité, že jste si všimla naší pravidelné komunikace a že Vás e-shop vzbuzuje důvěru. Budeme se snažit, aby se Vaše budoucí zkušenosti s námi ještě více zlepšily a abychom si Vaši důvěru udrželi.

Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

S pozdravem,

Tým e-shopu Bagosport.cz

• jednoduché , přehledné a spolehlivé jednání

Rychlé dodání zboží

Rychlost

Obchod stejný jako miliony ostatních, nic víc......není proč hudrovat ale ani chválit.

Reakce obchodu BAGOSPORT

děkujeme za Vaši upřímnou zpětnou vazbu, i když není 100% pozitivní.

Věřte nám, že se snažíme být víc než jen dalším obchodem v davu. Možná zatím nejsme ve špičkové lize, ale věřte nám, že náš tým každý den tvrdě pracuje na tom, abychom se stali šampiony nejen ve Vašich očích.

Pokud máte nějaké tipy a návrhy na zlepšení, rádi je přijmeme. Děkujeme za to.

S pozdravem tým Bagosport.cz

Spolehlivost, rychlost

• Pohodlný nákup, rychlé dodání zboží

• Spolehlivost, seriozní

Rychlé vyřízení mé objednávky a skvělé stránky pro vrácení zboží
    Zboží bylo dodáno jen v neprůhledném pevném sáčku

• Vše v pořádku
    • Super ceny
    • Rychlost dopravy

Je škoda že byla zrušena možnost vyzvednutí objednávky na prodejně.Byla to velká výhoda oproti jiným E-shopům.

Sice slibovali dodání do 2 dnů a nakonec dodání trvalo více jak týden, ale komunikace s obchodem byla dobrá.

• Vše v naprostém pořádku. Škoda, jen, že boty musím vrátit, nesedí velikost.
    • Bagosport prodejnu mám blízko, ale zboží musím vracet poštou :(

Vše v naprostém pořádku. Škoda, jen, že boty musím vrátit, nesedí velikost.