• Pokud není zboží skladem, pak celkem dlouhé termíny dodání.

Pokud je zboží skladem, není problém.

Dobrý den.

Velmi nás mrzí zpoždění termínu, věřím, že je vše na dobré cestě a doručování zboží se bude realizovat dle deklarace termínu na eshopu.
    Přejeme Vám, ať Vám naše krásné kousky dělají radost.
    Budeme snažit vše doručit co nejdříve.

• dlouhá dodací lhůta - 2 měsíce je opravdu hodně
    • nekvalitní zpracování

Peněženka je opravdu velmi nekvalitní. Po týdnu už praská šití apod.

Dobrý den.

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Peněženku Drobney je možné reklamovat, případně také vyměnit, pokud byste chtěl využít tuto možnost, prosím o vyplnění online formuláře na našich stránkách.

Dodací lhůta se nám výrobcem posunula, za což se omlouváme. Bohužel zboží nešlo doručit do ČR dříve a tak jsme byli nuceni termín posunout.

Věříme, že se to již opakovat nebude a s výrobci deklarovanou dobu na našem eshopu budeme plnit.

Petra z Bagind

• Nádherné zboží, krásná kůže, skvěle propracovaný batoh (trochu šiju, takže dokážu ocenit pěkné, kvalitní a neodfláknuté provedení)
    • Delší lhůta dodání, ale to jsem věděla už při objednávání zboží, mají to jasně napsané u každého výrobku. Za mě rozhodně stojí za to si počkat.

Dobrý den Míšo.

Děkujeme za ocenění kvality výrobku, Vážíme si Vaši recenze na základě zkušeností se šitím.
    Za dodací lhůty se omlouváme, věříme, že to vše bude vynahrazeno spolehlivým a odolným výrobkem.
    Přejeme krásný den.

Tým Bagind

• Dlouhá doba dodání a žádné další informace o objednávce

Dobrý den.
    U objednávání kabelky Belka byl termín vedle výrobku s datem naskladnění 20.ledna.
    Mrzí nás, pokud jste termín přehlédla, bohužel však dodání od výrobce nelze námi uspíšit.
    Kabelka Vám bude včas doručena, její naskladnění již očekáváme.
    Děkujeme také za zpětnou vazbu, Vaše reakce nás motivují k dalšímu kroku ke zlepšení samotného eshopu.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Byla to moje druha objednavka, zbozi prislo vzdy uhledne zabalene
    • Dodaci lhuta byla dlouha, ale byla jsem upozornena, ze zbozi neni skladem a bude dodano v mesici zari.

Rozhodne nakup v tomhle obchode doporucuji, zbozi je kvalitne propracovane, uhledne zabalene. Komunikace s obchodem vyborna

Hezký den,

jsme moc rádi, že již mít svůj kousek u sebe a doufáme, že i přes čekání si jej zamilujete :).

Beata z Bagind