• platba na zálohovou fakturu, proto vyznačený delší termín dodání. Po připsání platby odeslali. Komunikace se zákazníkem 1*. Pohoda, doporučuji, takto si představuji fungování obchodu.

• Kvalitní zboží na jednom místě. Mají i věci, které jdou hůře sehnat. Profesionální řešení problémů, spolehlivost.

Během objednávky se vyskytl menší zádrhel, který byl ze strany obchodu nadstandardně rychle a profesionálně řešen, můžu jen doporučit.

• přehledně seřazené zboží

dobrá komunikace, aktívní volání z obchodu

Vše v pořádku,dobrá komunikace,doporučuji

• Jeden z mála obchodů, kde měli toto zboží
    • Vyšší ceny, zdá se mi

• Levnější ceny než konkurence.

• Přijatelná cena.
    • Zatím nevím.

Obchod doporučuji ostatním.

• misto odberu na Oltecu

• Nakupoval jsem zde,protože obchod poskytoval zboží, které jsem sháněl
    • Mírně nepřehledné stránky, pokud nevíte přesně co chcete a hledáte na blind. Ale to je nejspíš důsledek velkého množství nabízeného zboží.

Rychlé jednání po internetu, prodávající vyhoví.
    Obchod doporučuju.

Reakce obchodu Bagalio

děkujeme za Váš podnět ke zlepšení našeho obchodu. Vážně jsme se tímto problémem začali zabývat a hledat možné řešení. Výsledkem je nová a přehlednější struktura navigace, díky které by již neměl být problém najít cokoliv.

Děkuji a přeji pěkný den.

www.batohybrasny.cz

• nabízí něco, co nedokážou zákazníkovi zajistit

Vzhledem k tomu, že jsem nedostal co jsem požadoval, tak se raději nevyjadřuji. Nicméně musím podotknout, že mě aspoň odkázali na konkurenci. "No hold taky forma podnikání".

Reakce obchodu Bagalio

je mi líto, že jsme Vaši objednávku nemohli vyřídit k Vaší plné spokojenosti. Bohužel, přestože jsme měli zboží přislíbeno od dodavatele, zboží nám na sklad nedorazilo a neměli jsme možnost ho v požadovaném termínu zajistit jiným způsobem.

V takových případech, jak sám píšete, se snažíme zákazníkovi buď doporučit alternativní výrobek nebo mu alespoň pomoci najít jiného prodejce, který by daný produkt mohl mít k dispozici.

BatohyBrašny.cz

• kvalitní batohy za dobré ceny...
    • snad jen, že nelze platit kartou na kamenné prodejně

Bezproblémové dodání, kvalitní výrobek, dobrá dostupnost kamenného obchodu v Brně...
    Negativní snad že nelze platit kartou, vzhledem k vyšším částkám.

Reakce obchodu Bagalio

děkujeme za Vaši reakci a podnět ke zlepšení. Behěm února bychom měli již na prodejně mít možnost platit kartou. Až u nás budete nakupovat příště, jistě už budete mít možnost pohodlnějšího placení.

BatohyBrašny.cz

• Zadne

Kvalitni hezke zbozi

• - Neberou platební karty

• je solidní
    • náhodu, podle počtu kladných eferencí

• na zboží, které mi příšlo do ULOŽENKY Praha 4 jsem čekala 2 hodiny, venku v mrazu.

Reakce obchodu Bagalio

je mi líto Vaší negativní zkušenosti s Uloženkou, která před Vánoci nestíhala odbavovat i naše zákazníky. Bohužel jejich fungování jsme nemohli nijak ovlivnit.

V předvánoční době se jako nejspolehlivější přepravce jevila PPL, která vše doručila včas.

www.batohybrasny.cz

Skvělé, rychlé, doporučuji!

• Rychlost vyřízení.
    • Cena.
    • Hlavní nevýhodu spatřuji ve volbě vyzvednout si produkt na Heureka pointu, kde jsem před Vánoci 2 hodiny čekala v mrazu ve frontě.
    • Již bych si tuto možnost nikdy nezvolila.

Kvalitní e-shop. Oceňuji rychlé vyřízení objednávky a výhodnou cenu vybraného produktu.

ok