Jednoduché, přehledné, rychlé

Reakce obchodu B-Techs.cz

mnohokrát Vám děkujeme za kladnou recenzi. Pokud byste cokoliv potřeboval, jsme tu pro Vás.

Marek Svoboda,
    b-techs.cz

• Snazila jsem se dovolat na cislo uvedene v kontaktech, bohuzel jsem se ovsem nedovolala

Nedoporucuji, objednala jsem si Elephone s7, prislo mi pouzite zbozi, reklamace bohuzel neprobehla protoze se do obchodu nelze dovolat.

Reakce obchodu B-Techs.cz

v druhé polovině května tohoto roku měnil internetový obchod majitele. Velice nás mrzí Vaše zkušenost, proto Vám nabízíme situaci řešit s novým provozovatelem, kontaktovat nás můžete na [email protected].

Přejeme hezký den
    B-Techs.cz

• Hlavní slabinou tohoto obchodu jsou reklamace. Při reklamaci výrobku mi tato nebyla uznána, že je vše v pořádku a přístroj stejně nefunkční mi byl vrácen. Ale s tím rozdílem, že byl vrácen bez odeslaného příslušenství. Prostě reklamace neuznána a ještě Vás okradou.

Nákup v tomto obchodě byla zásadní chyba a důrazně varuji ostatní. Je potřeba číst i diskuze a nejen recenze.

Reakce obchodu B-Techs.cz

v druhé polovině května tohoto roku změnil internetový obchod provozovatele, včetně reklamačního střediska, a tak se už podobné situace nebudou opakovat. Budeme rádi, pokud nám Vaší zkušenost napíšete na [email protected], abychom mohli napravit chyby předchozího provozovatele.

Přejeme hezký den
    B-Techs.cz

• Bez českého manuálu v dodávce zboží,odkaz na webovky je k ničemu

Reakce obchodu B-Techs.cz

návod k telefonu se zasílá v elektronické podobě do e-mailu uvedeného v objednávce. Pokud jste manuál neobdržel, neváhejte nás kontaktovat na [email protected], rádi Vám jej znovu zašleme.

Hezký den

Vše bylo OK

• Dobrý servis

Rychlé a spolehlivé

• Doprava českou poštou

Aź na dopravu vše O.K.

• Vyborne vyreseni reklamace.Perfektni komunikaci zakaznicke podpory.Drobna chyba ve fakturaci okamzite vyresena.

Tento obchod rozhodne doporucuji.Perfektni komunikace a zakaznicky servis.

• Super komunikace, rychlost dodání
    • nevím o žádných

Zboží sem si objednal a druhý den dorazilo.
    Potřeboval se po onjednání info a zavolal kde to hned zvedl ochotný člověk a poté mi sám zavolal a řekl upřesnění mého dotazu.
    Obchod doporučuji!

100% spokojenost mile prekvapen s rychlosti vyrizeni a kvalitou sluzby

• Perfektní komunikace, rychlá odezva

Maximální spokojenost

• Pro mě bylo důležité, že zboží bylo skladem za dobrou cenu a ještě ten den odesláno, nic víc jsem nepotřeboval. Telefonická komunikace perfektní.
    • netuším

• Dobrý nabídka telefonů importovaných z číny, odpadá dlouhá čekací doba, snadnější implementace dokladu do účetnictví
    • Telefony nemají kontrolovaný sw, takže vám může příjít telefon s rom nepoužitelnou pro český trh
    • velmi špatná komunikace a ochota vyjít vstříct.

Pokud zakoupíte telefon, který bude vpořádku, budete psokojeni, ale...
    Koupil jsem během roku 4 ks telefonu elephone a max psokojenost - zřejmě klika na model. Bohužel přestal se vyrábět a dodávat, tak mi nezbylo než si vybrat telefon jiný.

Nakonec to vyhrál telefon Lenovo, který mimo jiné sliboval LTE příjem na všech frekvencích používaných v čr. Bohužel telefon na českých LTE sítích nefungoval. Během pátrání jsem zjistil, že v telefonu je nahraná čísnká verze fw s jinými protokoly a restrikcemi. Telefon se mi podařilo vrátit výměnou za jiný kus + doplatek.

Jednalo se o telefon umi super...po cca jednom dni se začal ztrácet zvuk z mikrofonu až se ztratil úplně. Telefon jsem zkusil vrátit, bohužel neúspěšně (nákup na firmu, takže právně ok, necméně to vypovídá o přístupu). Poslal jsem telefon do reklamace, kde mi bylo cca tři týdny opakovaně sdělováno, že telefon čeká na náhradní díly a bude bez prodlení opravaen a odeslán zpět jak to bude možné. Velké překvapení pro mě bylo když se telefon vrátil a v reklamačním protokolu byla uvedena oprava přehráním firmware. Mezi tím jsem si samozřejmě musel koupit jiný telefon. Na moje dotazy proč telefon zůstal v opravě dlouhou dobu a proč mi bylo opakovaně sdělováno že čeká na náhradní díl jsem dostal matoucí odpovědi. Žádná omluva ani pokus o vysvětlení - z mého pohledu tedy lež použítá jako běžný nástroj komunikace :-/

NEDOPORUČUJI!

• pohodlí

spokojenost

• Rychlost,zbozi ktere jiny cz obchod nenabizi,spolehlivost.

dobrá komunikace a pečlivost

mohu jen doporučit

Spokojenost

• Zaručni a pozáruční servis ochota komunikovat se zakaznikem originalita zboží
    • Nenašel jsem žádné

Mohu jen doporučit.