Klamavě informují o dostupnosti zboží

Špatná komunikace a neochota jednat.Stále se odkládá dodání výrobku.Dosud jsem se nesetkal s takovým jednáním.

• Zboží popisujete jako nejnovější aplikaci a je z roku 2015 aktualizaci nejde nikde stáhnout.

Nedoporučuji

Reakce obchodu B-Techs.cz

velice mě mrzí Vaše nespokojenost. Abych uvedl věci na pravou míru - rok 2015 je pouze licenční údaj navigačního programu v navigaci, nejde o aktuální verzi map, ta je samozřejmě z letošního roku. Aktualizaci Vám rádi zprostředkujeme, pro Vaší navigaci však není potřeba, má nejnovější aktualizaci již nainstalovanou, jelikož jste navigaci kupovala v tomto roce. To byste si mohla potvrdit uskutečněním aktualizace podle našeho návodu, který je jednoduchý, rychlý a zvládne ho každý během několika minut.

Budeme rádi, pokud Vám tato nesrozumitelnost nezkazí pohled na celý internetový obchod.

S přáním hezkého dne

Ondřej Janků, zákaznický servis B-Techs.cz

• nedodrží co je nabízeno v objednávce
    • strašně dlouhá dodací doba
    • prostě horšího dodavatele jsem nepoznal

varuji před tímto obchodem

Reakce obchodu B-Techs.cz

velice se omlouváme za Vaší špatnou zkušenost. Jak jsme Vás již informovali, Vámi objednaný produkt nebyl skladem a jeho dostupnost byla nastavena na 10 dnů, tuto lhůtu dodání jsme také dodrželi.

Věříme, že budeme mít příležitost dokázat, že se tato situace již nikdy nebude opakovat.

Přeji hezký den.

Ondřej Janků, zákaznický servis B-Techs.cz

• Snazila jsem se dovolat na cislo uvedene v kontaktech, bohuzel jsem se ovsem nedovolala

Nedoporucuji, objednala jsem si Elephone s7, prislo mi pouzite zbozi, reklamace bohuzel neprobehla protoze se do obchodu nelze dovolat.

Reakce obchodu B-Techs.cz

v druhé polovině května tohoto roku měnil internetový obchod majitele. Velice nás mrzí Vaše zkušenost, proto Vám nabízíme situaci řešit s novým provozovatelem, kontaktovat nás můžete na [email protected].

Přejeme hezký den
    B-Techs.cz

• Hlavní slabinou tohoto obchodu jsou reklamace. Při reklamaci výrobku mi tato nebyla uznána, že je vše v pořádku a přístroj stejně nefunkční mi byl vrácen. Ale s tím rozdílem, že byl vrácen bez odeslaného příslušenství. Prostě reklamace neuznána a ještě Vás okradou.

Nákup v tomto obchodě byla zásadní chyba a důrazně varuji ostatní. Je potřeba číst i diskuze a nejen recenze.

Reakce obchodu B-Techs.cz

v druhé polovině května tohoto roku změnil internetový obchod provozovatele, včetně reklamačního střediska, a tak se už podobné situace nebudou opakovat. Budeme rádi, pokud nám Vaší zkušenost napíšete na [email protected], abychom mohli napravit chyby předchozího provozovatele.

Přejeme hezký den
    B-Techs.cz

• Bez českého manuálu v dodávce zboží,odkaz na webovky je k ničemu

Reakce obchodu B-Techs.cz

návod k telefonu se zasílá v elektronické podobě do e-mailu uvedeného v objednávce. Pokud jste manuál neobdržel, neváhejte nás kontaktovat na [email protected], rádi Vám jej znovu zašleme.

Hezký den

B-Techs.cz

• Dobrý nabídka telefonů importovaných z číny, odpadá dlouhá čekací doba, snadnější implementace dokladu do účetnictví
    • Telefony nemají kontrolovaný sw, takže vám může příjít telefon s rom nepoužitelnou pro český trh
    • velmi špatná komunikace a ochota vyjít vstříct.

Pokud zakoupíte telefon, který bude vpořádku, budete psokojeni, ale...
    Koupil jsem během roku 4 ks telefonu elephone a max psokojenost - zřejmě klika na model. Bohužel přestal se vyrábět a dodávat, tak mi nezbylo než si vybrat telefon jiný.

Nakonec to vyhrál telefon Lenovo, který mimo jiné sliboval LTE příjem na všech frekvencích používaných v čr. Bohužel telefon na českých LTE sítích nefungoval. Během pátrání jsem zjistil, že v telefonu je nahraná čísnká verze fw s jinými protokoly a restrikcemi. Telefon se mi podařilo vrátit výměnou za jiný kus + doplatek.

Jednalo se o telefon umi super...po cca jednom dni se začal ztrácet zvuk z mikrofonu až se ztratil úplně. Telefon jsem zkusil vrátit, bohužel neúspěšně (nákup na firmu, takže právně ok, necméně to vypovídá o přístupu). Poslal jsem telefon do reklamace, kde mi bylo cca tři týdny opakovaně sdělováno, že telefon čeká na náhradní díly a bude bez prodlení opravaen a odeslán zpět jak to bude možné. Velké překvapení pro mě bylo když se telefon vrátil a v reklamačním protokolu byla uvedena oprava přehráním firmware. Mezi tím jsem si samozřejmě musel koupit jiný telefon. Na moje dotazy proč telefon zůstal v opravě dlouhou dobu a proč mi bylo opakovaně sdělováno že čeká na náhradní díl jsem dostal matoucí odpovědi. Žádná omluva ani pokus o vysvětlení - z mého pohledu tedy lež použítá jako běžný nástroj komunikace :-/

NEDOPORUČUJI!

• Zbozi co jinfe nemaji a za dobrou cenu.
    • Zbozi neni skladem.

Objednal jsem telefon v sede barve. Prisel mi email,ze tel. ve zlate barve bude za tyden. Ja jim napsal,ze jestli je ve zlate, tak objednavku zrusi. Ze jsem objednal sedy a to jsem v objednavce prosil v poznamce i o kontrolu parametru a barvy.A at si to pripadne na strankach opravi. A odpoved? Kde mame chybu? Nemam naladu si kvuli jedne objednavce s nekym tyden dopisovat. Co objednam, to chci. Priste at si prodejce cte emaily cele. Objednavku jsem pote zrusil a vyuzil mobilpohotovost, kde do dvou dnu i mezi svatky zbozi dorazilo.

• Špatná komunikace, klamavou reklamou nabízejí na slevových portálech zboží v akci, které mají na svých stránkách za stejné neakční ceny.

Zde bych už znovu nenakoupil. Objednal jsem si navigaci, která měla obsahovat min. 4 GB nahraných map, přišla se zaplněností 0,21 GB. Nešla spárovat s Windows 10, který je třeba k aktualizaci a nahrání map. Po kontaktu eshopu mi bylo sděleno, že to funguje s Windows 7 (nikde v popisu neuvedeno). Ihned jsem navigaci odeslal zpět s tím, že odstupuji od smlouvy ve 14 ti denní lhůtě. Den před vypršením lhůty na vrácení peněz mi od nich přišla navigace nepochopitelně znovu. Ani jsem ji nepřebíral a nechal zaslat hned zpět. EShop se omlouval za jakési chyby, už skoro nekomunikoval, nakonec po měsíci mi přišly peníze na účet. Zaplať pánbůh.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Tato navigace se hned druhý den pokazila,přestal fungovat zvuk.Ještě že mám kamaráda který tomu rozumí. Musel nastavit tovární nastavení a přes počítač vše nastavit znovu.Takže nevím jak dlouho to vydrží.

• nevím o žádných
    • špatná komunikace, trvá několik dní než oznámí že objednané zboží nemají

nedoporučuji

Vážený zákazníku,

objednávku jsme přijali 28. září a v ten den Vám šla e-mailem informace o neskladovosti produktu s doporučením volby jiného, skladového telefonu -> uvedli jsme Vám dvě kategorie zboží stejných ceny, stejných nebo lepších parametrů. Dodnes jsme od Vás bohužel neobdrželi odpověď.

B-Techs.cz

• Dle délky trvání vyřízení objednávky je patrné, že zboží je na základě objednávky teprve objednáváno kdesi v Číně.

Objednávka učiněna 14,/15.září a 29.září došel další mail o tom, že zboží už bude expedováno i když dle jednoho z několika mailů mělo být naskladněno už po 18. září. Špatná a zavádějící komunikace ze strany e-shopu a v dnešní době neuvěřitelně dlouhá dodací doba zboží(v době objednávky "na skladu"), to jsou důvody, proč NEDOPORUČUJI.

Vážená zákaznice,

objednala jste 14. 9. ve 23 hodin neskladovou položku (Xiaomi Redmi 3 Pro stříbrná). O neskladovosti jste byla informována před objednáním (dostupnost produktu "na dotaz"), po objednání e-mailem. Při potvrzení objednávky 15. 9. v 8 hodin jste byla opětovně informována také zákaznickou podporou. Souhlasila jste s ponecháním objednávky a delší dodací lhůtou. Jako poděkování jsme uplatnili u Vaší objednávky slevu na přepravné i samotný produkt. Produkty Xiaomi mají bohužel dlouhé čekací lhůty, pokud nejsou skladem. O tomto jste byla zavčasu informována a bohužel na tyto dodací lhůty nemáme jakýkoli reálný vliv.