• Špatná komunikace, na reklamaci nereaguji, samé výmluvy. Prodávají levné věci z Číny. NEKUPUJTE U NICH

Koupil jsem si u nich mobilní telefon. Již ho mám půl roku a během této doby jsem ho reklamoval třikrát. Po rozbalení jsem k telefonu dostal anglickou nabíječku. Telefon měl špatný reproduktor a mikrofon. Na první reklamaci odpověděli, že je vše v pořádku. Druhá reklamace - došlo k výměně reproduktoru a mikrofonu, přepájení tištěných spojů, přepájení USB konektoru (nešlo propojit s PC). Při druhé reklamaci jsem jim poslal všechny součásti mobilního telefonu (nabíječka...). Zpět mi poslali jen telefon a sluchátka. Navíc nedodrželi lhůtu 30 dnů - na urgující email mi odpověděli, že neměli moji adresu, což je blbost, protože adresa byla na obálce ve které jsem zasílal reklamaci. Nyní neberou telefon a na emaily nereagují. ROZHODNĚ NEKUPOVAT U TÉTO FIRMY.

• Naprosto neschopní.Pošle se telefon během půl roku po druhé na reklamaci.Po měsíci telefon zašlou , s mím domněním , že telefon je opravený a ono nic.Telefon přišel po měsíci a neopravený a ani nerozbalená krabička.Pouze dali do jiného sáčku , nalepili adresu a zaslali zpět.Na telefon nereagují..

Nedoporučuji..S většími ignorantami , jsem se nesetkala.

• Nedoporučuji neodpovídají telefon nejde stránky fungují jen něco když chcete koupit tak to jde ale když chcete reklamaci tak nic nejde a nikdo se neozval

Je to nejhorší společnost co jsem poznal zakázal bych jim fungovat a prodávat

• Nezvedají tel. ani neodepisují na mail
    • Na displayi mám žlutou skvrnu, která byla způsobena vadou při jeho slepování, jak jsem se dočetl všude na internetu, ale oni mi napsali důvod "nadměrné zahřívání", to jsem snad strkal mobil do trouby? Ne to vážně ne! Vypadá to, jako kdyby mobil ani neodeslali do nějakého servisu, nikde tam není ani zmínka o jaký servis se jednalo
    • Reklamace trvala přesně 30 dní, balík přišel den po

Silně nedoporučuji - připlaťte si radši na Alze.

• Měl jsem zvolit jiný způsob dopravy. Zatím nemám český návod na použití a tak nemohu hodnotit kvalitu navigace.

Zásilkovnu v Liberci nedoporučuji.
    Předpokládal jsem, že inzerovaný český návod je součástí balení.

Klamavě informují o dostupnosti zboží

• rychlá a férová komunikace

Při reklamaci se neozvali do 30 dnů, tudíž jsem zaslala odstoupení od kupní smlouvy a žádost o navrácení peněz. Do dvou dnů byly peníze na účtu. Žádné protahování ani výmluvy.

Jsem spokojená s jednáním, ale stalo se že nebyl přibalen český návod k
    navigaci který byl součástí v nabídce. Doufám že bude poslán dodatečně.

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za hodnocení. Český návod se zasílá v příloze e-mailu při odeslání objednávky k zákazníkovi. Zkotrolujte prosím svou e-mailovou schránku, popř. nás kontaktujte na [email protected].

Bezproblémová komunikace i platba

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vám usnadnili nákup po internetu.

Přejeme hezký den.

• Rozhodne nikomu nedoporucuji zde nakupovat.Obchod prodava levne cinske mobily a navigace ktere maji spatnou SW podporu spatne materialy a vadny HW.Obchod absolutne neresi reklamace nic neuznava a hned mobil vraci dokonce ho i posila na uplne jine adresy i kdyz jim uvedet 4 krat kam to maji poslat omluva zadna naprosto hulvatske jednani.Je na ne podano nekolik stiznosti na COI a par zalob za neuznane reklamace.Pan Bezdek naprosto nereaguje na emaily po prozkoumani heureky a dalsich recenzi na internetu mi nevadi ze pan Bezďák nereaguje aspoň mi nemusel vyhrožovat likvidací jako ostatním.Stačí se jen podívat sem do diskuze kde aby zamaskovaly jak jsou s nimi lidi nespokojeni radsi sem hodi 50 "diskuzy" ktere jsou jenom jejich trapne slevy na naprosto nevyhovujici vyrobky.

Nikdy nenakupujte v tomto eshopu protoze jenom prijdete o penize a doma se vam bude valet nebezpecny srot.
    Pan Bezďák by krám měl radši co nejdřív zavřít než se na něj těch žalob sesype třikrát víc.

Reakce obchodu B-Techs.cz

je mi líto, že máte s tímto obchodem špatné zkušenosti. Bohužel při vyřízení Vaší reklamace byla zásilka zaslána na špatnou adresu. Uděláme vše proto, aby se v budoucnu podobná situace neopakovala. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na [email protected].
    Žádné žaloby na předchozího ani současného provozovatele podány nejsou a nebyly.
    Velice se omlouváme a přejeme hezký den.

Špatná komunikace a neochota jednat.Stále se odkládá dodání výrobku.Dosud jsem se nesetkal s takovým jednáním.

• Poradili mi před nakupem
    • Velký výběr
    • Příznivé ceny
    • Malo produktů skladem

Za mě vše v pořádku, jen výběr mi trval delší dobu kvůli skladové dostupnosti. Nebyl však problém zavolat a poradit s výběrem. Doporučuji

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Uděláme vše pro to, aby naše služby potěšíli mnohem více zákazníků.

• Zboží dorazilo
    • SPOLEČNOST NEKOMUNIKUJE, DO ROKA MĚ VYMAZALI Z JEJICH ZÁKAZNÍKŮ A NENÍ ŠANCE SE SE SPOLEČNOSTÍ SPOJIT A DOMÁHAT SE REKLAMACE ZBOŽÍ !
    • NA WEBU NEDOHLEDATELNÉ NEBO NEEXISTUJÍCÍ TELEFONNÍ ČÍSLO

Veliká nespokojenost se zpětnou komunikací se společností, nikdy bych si ji znovu nevybrala !

Reakce obchodu B-Techs.cz

v druhé polovině roku 2016 se měnilo uživatelské rozhraní internetového obchodu a všechny záznamy zákazníků tak byly smazány.
    Zákaznická linka je dostupná ve všední dny od 12.30 do 14.30. Jakékoliv dotazy ohledně reklamace rádi zodpovíme přes e-mail.

Přejeme hezký den.

• Dobrá komunikace s pracovníkem obchodu, ochota poradit a pomoci.

Jsem spokojen!

• přehledná nabídka zboží
    • cenově dostupné
    • vždy dodání zboží bylo vždy řádně dodáno, ale toto mě zarazilo / zboží není na skladě /

doporučuji i nadále ostatním zájemcům zde nakupovat

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za hodnocení. Už to tak bývá, že některé zboží skladem máme a některé bohužel ne. Samozřejmě se snažíme mít co největší škálu sortimentu skladem, abychom zákazníkům poskytli rychlou dobu dodání.

Věříme, že příště Vás s dostupností produktu nepřekvapíme.

Ondřej Janků, zákaznický servis B-Techs.cz

• Zboží popisujete jako nejnovější aplikaci a je z roku 2015 aktualizaci nejde nikde stáhnout.

Nedoporučuji

Reakce obchodu B-Techs.cz

velice mě mrzí Vaše nespokojenost. Abych uvedl věci na pravou míru - rok 2015 je pouze licenční údaj navigačního programu v navigaci, nejde o aktuální verzi map, ta je samozřejmě z letošního roku. Aktualizaci Vám rádi zprostředkujeme, pro Vaší navigaci však není potřeba, má nejnovější aktualizaci již nainstalovanou, jelikož jste navigaci kupovala v tomto roce. To byste si mohla potvrdit uskutečněním aktualizace podle našeho návodu, který je jednoduchý, rychlý a zvládne ho každý během několika minut.

Budeme rádi, pokud Vám tato nesrozumitelnost nezkazí pohled na celý internetový obchod.

S přáním hezkého dne

• - nekomunikativnost
    • - neuznávání reklamací chyb z výroby
    • - Zasílání špatných kusů
    • - Nespolehlivost

Nedoporučuji, lepší koupit u konkurence.

Reakce obchodu B-Techs.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Na všechny dotazy našich návštevníků i zákazníků se snažíme vždy včas odpovědět, bohužel nejste vedená jako oveřený zákazník a tak nemohu dohledat Vaší objednávku, popř. kdy bylo zodpovězeno na Váš dotaz. Bohužel si nejsme vědomi zasílání špatných kusů ani neuznávání reklamace z jasně prokazatelných chyb z výroby. Budu rád, pokud nám přesné okolnosti Vašeho tvrzení napíšete na [email protected].

Přeji hezký den

Ondřej Janků, zákaznický servis B-Techs.cz

• nedodrží co je nabízeno v objednávce
    • strašně dlouhá dodací doba
    • prostě horšího dodavatele jsem nepoznal

varuji před tímto obchodem

Reakce obchodu B-Techs.cz

velice se omlouváme za Vaší špatnou zkušenost. Jak jsme Vás již informovali, Vámi objednaný produkt nebyl skladem a jeho dostupnost byla nastavena na 10 dnů, tuto lhůtu dodání jsme také dodrželi.

Věříme, že budeme mít příležitost dokázat, že se tato situace již nikdy nebude opakovat.

• nakupuji z domova

obchod doporučuji,jsou rychlí a spolehliví

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Všechny naše úlohy se snažíme splnit na 100% spokojenost zákazníka a jsme velice rádi, pokud se nám toto daří splnit.

Ondřej Janků, zákaznický servis B-Techs.cz

• Velmi dobrý web obchod - spolehlivý !
    • Neškodil by širší sortiment....třeba časem.

Velmi dobrý web obchod - spolehlivý. Vřele DOPORUČUJI !

Reakce obchodu B-Techs.cz

mnohokrát Vám děkujeme za krásnou recenzi a doporučení. Rozšíření sortimentu do budoucna určitě plánujeme. Snažíme se však o dokonalé znalosti sortimentu, proto může přidávání nových produktů trvat déle. Pokud byste cokoliv potřeboval, jsme tu pro Vás. Děkujeme za pochopení.

Marek Svoboda,
    b-techs.cz