• Přehlednost, rychlost komunikace.
    • V obchodě bylo zboží na skladě, v reálu už ne.

Zboží přišlo v pořádku, ale později, protože jsem čekal na novou dodávku. Okamžitě mi byla nabídnuta možnost vrácení peněz :-). OK.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.

Bohužel žádná zásoba není bezedná a Vaše objednávka přišla v době, kdy jsme konvici Tefal vyřazovali z obchodu pro momentální vyprodání. Měli jsme ji za promo cenu, proto se po nich jen zaprášilo :) Děkujeme za obchod.

Za team AZ top Martin

• Široký sortiment, více způsobů dopravy.

S eshopem jsem spokojený a dobře se s nimi komunikuje.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Domníváme se, že dobrá komunikace je základ obchodu. Tak jak jsme se naučili slušně jednat se zákazníky v kamených prodejnách kde jsme působili, jsme přenesli i do online obchodu :)

• Osobni odber zdarma
    • online podpora

Obchod mohu doporucit.
    Poradili mi jaky stroj je pro nas nejvyhodnejsi.
    Zbozi bylo tyz den pripraveno k vydeji.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Když víme, poradíme. A tam kde si nejsme jistí, umíme ověřenou informaci zjistit a předat ji zákazníkovi :)

• Osobni odber zbozi
    • Platba pri prevzeti zbozi

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Věříme, že Lego udělalo vaším dětem velkou radost :)
    Jsme rádi za každé dobré hodnocení, ale upřímně nevím co zlepšit na tom, když bylo zboží ihned k dispozici k osobnímu odběru, protože bylo na našem skladě a přesto dostáváme "jen" 90%

• Rychlost, výborná komunikace
    • Nevím

Doporučuji, velmi spokojena.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Těšíme se na další obchod s Vámi :)

• Přehledná nabídka
    • Nevšiml jsem si žádné

Fungující služba.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.

Doufáme, že dárek v podobě LEGA doma potěšil :-)

Za team AZ top Martin

Zbozi nemeli, i kdyz bylo v nabidce a skladem. Zrejme chyba systemu. Zadny velky problem, koupil jsem ho jinde...

Dobrý den.

Děkujeme Vám objednávku, doporučení a recenzi zde na heureka.cz
    Je nám líto, že jsme Vám nemohli vybrané zboží dodat.
    Bohužel v době vyřizování Vaší objednávky již nebylo reálně na našem skladu k dispozici. Zobrazovalo se tak, ale v době Vaší objednávky. Pracujeme s daty z několika skladových pracovišť a data jsou několikrát denně aktualizovaná pomocí XML. Nabídli jsme Vám alternativu, ale ruzumíme tomu, že jste měl vybraný konkrétní model Lenovo a v tom jsme Vám neuměli vyhovět, což nás mrzí. V současné době máme v nabídce okolo 200 modelů notebooků, tabletů této značky a skladová dostupnost je z 99,9% odpovídající realitě.

Přejeme Vám ať máte z nové stroje radost :)

• Doprava cena
    • O žádných nevím

Doporučuji dobrá komunikace

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Přejeme Vám dlouhou radost z nového telefonu :)

• přehlednost webových stránek

vřele doporučuji

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Upřímně za přehlednost webu většinou hodnotící body ztrácíme, ale za obchod, pochvalu a Váš čas ještě jednou velké díky.

• -rychlost
    • -dobrá bezproblémová komunikace
    • -nabízené a objednané zboží bylo v pořádku
    • - žádné

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Bezproblémovou komunikaci chápeme jako základní stavební kámen každého obchodu. Proto jsme pro zákazníky zřídili online komunikaci přímo na našem webu, kdo vyzkoušel, nemůže se vynachválit. Aktivní je po dobu naší pracovní doby. I když zde nejsou výjimkou pokusy o komunikaci po 22h :-). Na rozdíl od nejmenovaných konkurenčních společností se lze k nám dovolat a pokus je to v našich silách, tak pomůžeme např. i s výběrem zboží po telefonu.

Za team AZ top Martin

• Velmi solidní ceny a dobrý zákaznický servis.
    • Neznám

AZ top mohu na základě osobní zkušenosti doporučit.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Těší nás, že se nám podařilo překlenout nepříjemné období z konce února, kdy nám dodavatel poslal špatná data a získali jsme tímto několik oprávněných negativních ohodnocení, které nás obrovsky poškodili.
    Venku ze dne na den výrazně stouply teploty a s nimi i opět počet objednávek, které nám posíláte.

Přeje Vám vše krásné jaro a s ním dobrou náladu, která Vám pomůže zapomenout na vše nepovedené :)

• Výborná komunikace,dobre ceny
    • Nevím

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Přejeme Vám, ať Vám zvuk Sony dělá dlouho radost.

za team AZ top Martin

• Cena v systému Heuréka.
    • Nedodržení kupní smlouvy.
    • Neschopnost dodat za avizovanou cenu a nabídka ceny vyšší než u konkurence.

Dle všeobecných obchodních podmínek obchodu AZ TOP je kupní smlouva uzavřena akceptací ze strany obchodu (emailem zákazníkovi). Objednávku jsem učinil 21. 2. 2015, akceptována obchodem byla tentýž den.

O dva dny později mne pan Škabrada informoval, že kupní smlouvu neuzavře a objednávku stornuje, neb jeho dodavatel chybně uvedl cenu v systému.

(Cena vysavače PHILIPS FC 8660/91 dle objednávky i její akceptace byla 2 299 Kč. Nově nabídl nejnižší možnou cenu 3 299 Kč.)

Argument, že podle VOP kupní smlouva již byla uzavřena, ignoroval a na další výzvy již nereagoval.

Nesolidní obchodník, zasílám podnět ČOI.

Dobrý den.

Je nám líto Vaším hodnocení naší společnosti.
    Ano dostali jsme se díky dodavateli do problémů k němuž jsme se níže vyjadřovali. Již jsme učinili soubor opatření, který do budoucna tento problém eliminuje.
    Navíc samotnou akceptaci objednávky posíláme ručně, až po prověření vložené objednávky. Mail, který odesílá automat ihned po objednání je potvrzením o korektním doručení této objednávky obchodníkovi. S akceptací odesíláme infromaci o odeslání např. vč. sledovacího kodu PPL.
    Ještě jednou se omlouváme.

• Přehlednost stránek
    • Komunikace s prodejnou

Váš obchod nabízí dobré ceny,on line komunikace s prodejcem při výběru produktu,platba možná při vyzvednutí zásilky na Uložence, zboží dořučeno do tří dnů. Mohu doporučit neměl jsem s obchodem žádný problém.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Vaši slov si vážíme, protože ze zkušenosti se nám potvrzuje, když je vše na 100% a zákazník je spokojen považuje se to za samozřejmost a hodnocení je "ztráta času". Naopak to funguje podle zákona schválnosti.

za team AZ top Martin

• Velmi mne mrzela zrušená objednávka ze strany obchodu, i když byla původně přijata - potvrzena.Ztratila jsem proto důvěru v tento obchod.

Dobrý den.
    Mrzí nás velice co se stalo, přijměte i Vy naší omluvu.
    Ano náš systém automaticky odesílá potvrzení o doručení objednávky. Samotnou akceptaci objednávky potvrzuje administrátor, až v dalším kroku vyřizování objednávky.

• Žádné
    • Nulová ochota přiznat chybu a zboží dodat. Jednoznačně ochod trval na svém, že za chybu na jeho stránkách může 3. osoba.
    • Za chybu musí nést následky osoba, která to způsobila a NE zákazník. Nebo, když to neumíte, tak to zabalte a věnujte se třeba sbíráním známek.

NEVER MORE!!!

Dobrý den.
    Milý Honzo, rádi přiznáme co jsme sami způsobili svým jednáním, ale naše vyjádření jste již dostal a je to tak jak v něm uvádíme. Chybný import zapříčinil externí velkoobchodní dodavatel výpadkem na jeho straně. Nemáme problém toto doložit. Navíc dle heureka, kde bylo dobře vidět jsme nebyli jediní koho tento bezprecedentní výpadek postihl. Nevím jak u Vašeho telefonu, ale u jiného sortimentu šlo o další 3-4 prodejce, kteří získávají automatická data o některých cenách od dodavatele. Ten je nastavuje podle tržních cen nastaveným algoritmem. Kde konkrétně došlo k výpadku, respektive co za ním stálo jsme se sami ještě nedozvěděli. Zkrátka nebyl to záměr ani naše osobní chyba, takže osobní zodpovědnost z naší strany nebude vyslyšena.
    Ještě jednou se všem postiženým zákazníkům omlouváme.

• Rychlost.
    • Nízká cena.
    • Bezproblémové jednání.
    • Žádné.

Doporučuji.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Upřímně, to že nevidíte žádné nedostatky neznamená, že neexistují, ale moc díky za shrnutí základních kladů :)

za team AZ top Martin

• Perfektní komunikace. Rychlé vyřízení objednávky.
    • Ne zcela přehledné webové stránky.

Doporučuji.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Kritizovanou přehlednost obchodu bereme jako konstruktivní kritiku a slibujeme, že na právě vytvářené úplně nové verzi toto hledisko eliminujeme nejen k Vaší spokojenosti :)

Ok

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Užívejte Vašeho nového Walkmana :)

• velký sortiment

Dobře konkuruje ALZE, má i výrobky, které kupující chtějí a ALZA je nevede nebo už nevede.

Jsme potěšeni Vaším hodnocení naší společnosti.
    Potěšilo nás i pobavilo srovnání s mega konkureční ikonou,
    samozřejmě náš přístup musí být a je jiný.