Nabídli požadované zboží v dobré kvalitě a ceně. Obchod doporučuji /telefonické jednání velmi vstřícné/

• kvalitní značkové zboží za dobrou cenu

absolutní spokojenost

• Přijatelné ceny.

Nákup z domova.

• Možnost osobního odběru
    • nakoupila jsem zatím jen jednou, podle nabídky na netu měl být ve zboží měl přibalen český návod, nebyl a ani po upozornění na tento nedostatek mi nebyl návod dodán.

Co se týče dodání zboží, nemohu si stěžovat, ale zatím jsem zde nakupovala jen jednou. Co mě zklamalo, že u zboží nebyl český návod, jak bylo inzerováno a ani po upozornění na tento nedostatek mi nebyl návod dodán. Čekala jsem s vyplněním dotazníku nějakou dobu, abych mohla být objektivní, ale návod nedorazil, tak jsem nucena nějaký ten bod z jinak dobrého hodnocení dát dolů.

• Nízká cena
    • Komunikace se zákazníkem

Amazon Kindle jsem objednala kvůli nízké ceně. Na internetu jsem vybrala dopravu PPL. Druhý den jsem dostala e-mail, že zboží odevzdali k přepravě, tou rychlostí jsem byla nadšená. Vzhledem ke zkušenostem s PPL jsem čekala zboží druhý den a bylo mi divné, že se druhý den z PPL neozvali, v kolik hodin přijedou. Tak jsem volala do obchodu a tam mi řekli, že zboží dali na poštu, že s PPL nemají smlouvu. Nechápu, proč tedy na internetu měli tuto možnost. Nyní ji už zrušili, jak jsem se dívala. Zboží dorazilo až 7. den od předání k přepravě, poště to dlouho trvalo.
    V balíku byla faktura na cenu o 90 Kč vyšší než jsem platila na poště, bylo to způsobeno tím, že byla fakturována přeprava PPL. Napsala jsem do obchodu přes jejich webové stránky ke své objednávce, že je žádám o zaslání opravené faktury, aby mi částka platby seděla s částkou na faktuře, abych měla pořádek v účetnictví, ale dosud se mi nikdo neozval a je to už 7 dní.
    Vadilo mi, že když změnili způsob objednané přepravy, tak se nenamáhali mi dát vědět a musela jsem jim kvůli tomu volat sama, že se PPL neozývá. Mám obavu, jak by probíhala případná reklamace.
    Obchod bych doporučila jen kvůli nízké ceně, ale s upozorněním na špatnou komunikaci.

• - Levné značkové zboží

- Je zde poměrně levné značkové zboží
    - Líbí se mi komunikace obchodu
    - Ostatním bych doporučil tento obchod, protože jak jsem už uvedl, zboží bylo kvalitní, levné a značkové...

• objednala jsem cerne pouzdro, prislo hnede. zasilka byla poslana ve dvou balickach a nikdo me o tom neinformoval

• Rychlost dodání, příznivé ceny
    • Chtělo by to větší nabídku zboží.

Zajímavé ceny a dobrá komunikace - ochota jednat se zákazníkem. Případný problém /velikost, dodání zboží/ řeší bez problémů. Můžu doporučit

Dobrý obchod jsem spokojena.