• Již prvním nákupem sem se přesvědčil že obchod žádné výhody nenabízí
    • Komunikace vadná krajně nespolehlivá

Obchod je naprosto nespolehlivej místo bot velikosti 46 mi došla velikost 45 prodejce sliboval výmenu coš se nakonec nestalo a po měsíci mě informoval že táhle velikost bot není a že mi odešle peníze zpět coš se také nestalo boty byli objednány před vánocemi roku 2014 a dodnes nemám peníze zpět a jest 20.03.2015 coš jasně vypovídá otom že obchod je řízen zcela neschopnými lidmi

• Rychlost,ochotu.

Doporučuju.

zboží objednáno 22.11. dnes ho stále nemám,ikdyž bylo zboží skladem

• rychlost, spolehlivost, dobre zbozi

naprosta spokojenost

Dlouho trvá expedice, peníze jsem poslal do předu a ani po týdnu nemám objednané zboží.

Reakce obchodu AZ Outlet

zvolil jste si doručení pomocí PPL. Bohužel zboží jsme měli v externím skladu a nemohli jsme využít služeb PPL. Poslali jsme Vám tedy zboží pomocí České pošty (informovali jsme Vás emailem). Zásilka pak celý týden ležela na poště, jelikož jste si ji nevyzvedl. Až po udělení negativního hodnocení a následné komunikaci jste si zboží na poště vyzvedl. Chyba byla na straně České pošty, protože Váme nenechala oznámení ve schránce. Za nedorozumění se omlouvám.

ing. tomáš pejcha
    AZ Outlet http://www.azoutlet.cz

• zajímavé zboží,nízká cena
    • 10 dnů uplynulo a zboží nikde

po 10 dnech ,nemám zboží. Na dotaz,kde je zádrhel,žádná odpověd z AZ outlet nepřišla. Uvádějí,že zboží odesílají hned druhý den po obdržení objednávky.Objednávka 29.3.13 dnes je 9.4.13 zboží v nedohlednu,odpověd žádná.Pošta opět nic nedovezla.Takže rozhodně nedoporučuji,nekonečná doba dodání.

Reakce obchodu AZ Outlet

ano, máte pravdu, chyba byla na naší straně. Zboží bylo vyprodané a v eshopu nebyl aktualizovaný stav. Jako kompenzaci jsme Vám nabídli nákup zdarma v hodnotě 300,-Kč. Za chybu se omlouvám.

ing. tomáš pejcha
    AZ Outlet http://www.azoutlet.cz

• Kvalitní zboží
    • Výhodné ceny
    • Zboží v současné době většinou v externím skladu

• komunikace

s obchodem jsem spokojen.

• Perfektní komunikace ze strany obchodu, vstřícnost a ochota pomoci při nákupu
    • dodání českého návodu k produktu
    • nabídka pomoci při obtížích spojených s uvedením produktu do chodu
    • uvedení relevantních odkazů
    • jmenovitě dík ing.Pejchovi
    • žádné slabiny obchodu jsem neobjevila
    • slabinu shledávám pouze u zásilkové služby PPL, kdy řidič zavolal ve 13 hodin všedního dne,že je před domem se zásilkou k předání-bez předchozí domluvy

bez výhrad doporučuji

Obchod mě příjemně překvapil. Prodávající na prodejně odborně a ochotně odpovídal na mé dotazy, které se týkaly produktu, který jsem chtěl zakoupit a informoval mne i o možných alternativách tohoto zboží.
    Na prodejně byl i vzorek na vyzkoušení. Zboží bylo originál zabalené a zatím funguje výtečně. Dle této zkušenosti mohu nákup v tomto obchodě doporučit.

• je v centru Prahy
    • Spatně se u obchodu parkuje

Naprostá spokojenost

• dokonalý servis
    • rychlost dodání

super komunikace a dodání do druhýho dne

• Rozhodovala jsem se hlavně podle výhodné ceny.

Maximální spokojenost. Zboží přišlo obratem,doručené v pořádku, za dobrou cenu. Navíc mi mailem přišel český návod a další užitečné informace k zakoupené elektronické čtečce.
    Tento obchod mohu ostatním jedině doporučit.

• příznivé ceny
    • detailní popis produktu/výrobku

S nákupem jsem naprosto spokojená. Rychlé dodání, příznivá cena, detailní popis čtečky, kterou jsem pořizovala. Oceňuji i zaslání návodu, kde pořídit do čtečky knihy a další typy. Přístup je profesionální. Nákup v tomto obchodě vřele doporučuji.

Výborná komunikace, okamžitá odpověď na dotaz mailem + info i s omluvou o zpoždění zásilky.

• nízké ceny, rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace
    • přehlednost stránek

• Přijatelná cena zboží.
    • Pružná a vstřícná komunikace.
    • Rychlé vyřízení a doručení.
    • Zatím o žádných nevím.

Po dosavadní zkušenosti mohu doporučit ostatním.

• rychle dodani (do druheho dne)
    • skvela komunikace
    • kvalitni zbozi

Tento obchod doporucuji k dalsim nakupum. Perfektni komunikace s prodejcem i ve vecernich hodinach. Kvalitni zbozi (ctecka Kindle) za dobre ceny.

• nemusím osobně do obchodu vybírat
    • ne vždy sedne vybraná velikost

trušku se mi balíček zatoulat, ale po upozornění, bylo vše rychle napraveno k mé spokojenosti, proto doporučuji ostatním, slušný prodejce, chválím

• Komunikace s obchodem
    • nevím