• Již prvním nákupem sem se přesvědčil že obchod žádné výhody nenabízí
    • Komunikace vadná krajně nespolehlivá

Obchod je naprosto nespolehlivej místo bot velikosti 46 mi došla velikost 45 prodejce sliboval výmenu coš se nakonec nestalo a po měsíci mě informoval že táhle velikost bot není a že mi odešle peníze zpět coš se také nestalo boty byli objednány před vánocemi roku 2014 a dodnes nemám peníze zpět a jest 20.03.2015 coš jasně vypovídá otom že obchod je řízen zcela neschopnými lidmi

zboží objednáno 22.11. dnes ho stále nemám,ikdyž bylo zboží skladem

Dlouho trvá expedice, peníze jsem poslal do předu a ani po týdnu nemám objednané zboží.

Reakce obchodu AZ Outlet

zvolil jste si doručení pomocí PPL. Bohužel zboží jsme měli v externím skladu a nemohli jsme využít služeb PPL. Poslali jsme Vám tedy zboží pomocí České pošty (informovali jsme Vás emailem). Zásilka pak celý týden ležela na poště, jelikož jste si ji nevyzvedl. Až po udělení negativního hodnocení a následné komunikaci jste si zboží na poště vyzvedl. Chyba byla na straně České pošty, protože Váme nenechala oznámení ve schránce. Za nedorozumění se omlouvám.

ing. tomáš pejcha
    AZ Outlet http://www.azoutlet.cz

• zajímavé zboží,nízká cena
    • 10 dnů uplynulo a zboží nikde

po 10 dnech ,nemám zboží. Na dotaz,kde je zádrhel,žádná odpověd z AZ outlet nepřišla. Uvádějí,že zboží odesílají hned druhý den po obdržení objednávky.Objednávka 29.3.13 dnes je 9.4.13 zboží v nedohlednu,odpověd žádná.Pošta opět nic nedovezla.Takže rozhodně nedoporučuji,nekonečná doba dodání.

Reakce obchodu AZ Outlet

ano, máte pravdu, chyba byla na naší straně. Zboží bylo vyprodané a v eshopu nebyl aktualizovaný stav. Jako kompenzaci jsme Vám nabídli nákup zdarma v hodnotě 300,-Kč. Za chybu se omlouvám.

ing. tomáš pejcha
    AZ Outlet http://www.azoutlet.cz

• Možnost osobního odběru
    • nakoupila jsem zatím jen jednou, podle nabídky na netu měl být ve zboží měl přibalen český návod, nebyl a ani po upozornění na tento nedostatek mi nebyl návod dodán.

Co se týče dodání zboží, nemohu si stěžovat, ale zatím jsem zde nakupovala jen jednou. Co mě zklamalo, že u zboží nebyl český návod, jak bylo inzerováno a ani po upozornění na tento nedostatek mi nebyl návod dodán. Čekala jsem s vyplněním dotazníku nějakou dobu, abych mohla být objektivní, ale návod nedorazil, tak jsem nucena nějaký ten bod z jinak dobrého hodnocení dát dolů.